Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

türkiyenin altın rezervi neden azalır ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu adamlarla konusmanin faydasi yok, beyinleri calismiyor mubarek. @akoyuncu bak yukarida bir soru sordum; bak parti marti yok dikkatini cekerim, ona yanit verebilecek kadar zekan var mi? Sasirt milleti hadi bakalim.

Ben uzuldugum bir kac nokta var; sadece tatmin olmak icin birini destekliyorlar; ondan iyisi var mi yok mu devlet yonetiminde ne sorunlar var hak hukuk ne alemde vatandas hayatindan ne kadar memnun ve cocuklarimizin gelecegi ne kadar aydinlik? Gibi sorulari hic sormuyorlar ve dolayisiyla cevaplarininda anlami yok bu gibi zayif insanlar icin.

Bunlar secim sonrasi televizyonun basina gecerler ve tayyip secildimi diye bakarlar ve o secilince kalkar kolbastı oynarlar halbuki dunyadan haberleri yoktur.
    Meral ablam başkan olacak altın depolarimiz dolup taşacak dolar 1 tl olacak sağ kolu marrem HDP ye özerklik hakkı getirecek . Temel emmim hızlı treni kaldırıp göçü önleyecek her şey güzel olacak Türkiyem az daha sabredin
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    bazen soruyorum. kendime

bu asfalt, betonun ne kadarı
    ne kadar, adalet(katl)eder. (katl)etti

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı aokuyumcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 usd doları ile alafranga tuvalette bir tarafını silecek bak görürsünüz, bunu burada yazan ben olabilirim ama söyleyenler dedikleri çıkan sağlam ekonomistler , ampul ile alakaları da yok.
    Sana 2 yıl da avanta verdim yıl oldu 2022. Ülkede doların gerçek yüzünü gören cennete gidiyor. 100 dolar'a adam öldürecek vaziyete geldik. 2.5 amerikan kaağıt parasına 1 ay çalışıyoruz.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana 2 yıl da avanta verdim yıl oldu 2022. Ülkede doların gerçek yüzünü gören cennete gidiyor. 100 dolar'a adam öldürecek vaziyete geldik. 2.5 amerikan kaağıt parasına 1 ay çalışıyoruz.
    Bu ne hırs bu ne saplantı korkutuyorsun hocam. Bir yazıya cevap vermek için 3 sene 8 ay beklemek!

Not: Alıntı yaptığı yazı 21 mayıs 2018 de yazılmış.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ne hırs bu ne saplantı korkutuyorsun hocam. Bir yazıya cevap vermek için 3 sene 8 ay beklemek!

Not: Alıntı yaptığı yazı 21 mayıs 2018 de yazılmış.
    Korkma ihtiyar o günden beri foruma girmemişin son attığım mesajları karıştırırken gördüm. Adam bol keseden sallamış 2020 de olacaklar için. Şu anki halimiz ortada.

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    sağlam ekonomistler

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)