Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

erkekler için özel klozet talep ediyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Aynı sorunsalı her sabah ve malum hallerde ben de yaşıyorum 😂 Sol elle dürtmek gerekiyor. Normalde alaturka seviyorum ama ondada sağa sola sıçrayabiliyor bazen şiddetli olduğunda. En güzeli orman bence havadar doğaya katkı vs iyidir 😂👍

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo kuvvet abi hoşgeldin. seninle şöyle bir ortamda muhabbetin dibine vurmak isterdim.

https://i.hizliresim.com/Q2EQGg.jpg

levent kardeş seni de almak isterdim ama yer yok, görüyorsun!

ha, ben alafranga sevmiyorum dersen alaturka seçeneklerimiz de mevcut.

https://i.hizliresim.com/ND6kdL.jpg
    Şaka bi yana çeçenistanda bu kareyi birebir tecrübe ettim. İnsanlar birbiryle muhabbet ederken aynı anda salıyordu. Ben şahsen umumi yerde pisuvara bile pisleyenem.

Motosikleti
    Nc 750s dct
    Neden arapça kelimeler kullanıyorsunuz.

Pilot90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSXR 1000
    Arka mahallede isyan çıkınca, ön takımda sürtünme oluyor diyorsun yani?

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Alaturka tuvalet demeyin bana. Mazimde çok büyük bir yaradır kendileri. Üzerinden 18 yıl geçmiş (ne güzel unutmuştum) hatırlattınız bana maalesef. Evet 18 yıl önce Konya'da üniversite 1'de okuduğum zamanlarda kaldığım öğrenci evinde tek başıma uzanmışım sofaya her ne hikmetse tv de Hülya Avşar'ın "Sekreter" filmini izliyorum. Tabi o zamanlar çok kanallı sistem olmadığı için trt izlememek adına mecburen o özel kanalı izliyorum. Başka bir niyetim yok yani. Neyse tam o esnada sınıftan İzmir'li arkadaşım kendi evinden beni aradı..
    - Aloo çabuk kalk gel. Benim hatun yanında kız arkadaşını getirecekmiş. Şimdi biz yan odada ders çalışırken (!) diğer kız arkadaş salonda yalnız kalmasın.
    - Olm bak dalga geçme. Ciddi misin? Bak benimde şu an çok fena ders çalışasım(!) var. Kalkar gelirim bak.
    - Niye yalan söyleyecem. Hadi vakit kaybetmeden çabuk atla gel. Çok fazla vakitleri yokmuş.
    Tabi bu haberi alınca alelacele hemen duşa girip, misler gibi kokup o şubat ayında saçlarımı makine ile kurutmadan, kafaya jöleyi basıp attım kendimi sokağa. Koşturuyorum o ayazda dolmuş durağına. Haliyle soğuğu bi güzel yedim ıslak kafayla Konya ayazında. Neyse dolmuşla arkadaşın evine doğru ilerlerken başladı benim bağırsaklar guruldamaya. Yok böyle bir sancı.
    Dolmuştan indim, daha ilk adımımı atmayla bütüünn ... püsür dayandı çıkış kapısına. Yok adım atamıyorum. Adım atmaya yeltendiğim an içerde ne varsa hepsi aynı anda omuz atıyor çıkışa, beni şekilden şekile sokuyor. Anladım ki 15 dk içinde amel olmuşum.
    Kalçanın sağ ve sol loblarını sıkıştıraraktan bacakları ayırmadan, başladım ufak ufak japon geyşa adımlarıyla, o iğne atsan yere düşmeyecek Zafer meydanında yürümeye. Sağım solumdan insanlar geçiyor, bir yandan garip bakışlarıyla neden ördek gibi yürüdüğümü merak eden surat ifadeleri bırakıyorlardı. Benimse tek derdim WC yazan bir tabela bulmaktı. Ama yok göremiyorum. Bir yandan arkadaşım beni cepten arayıp "- Olm nerede kaldın!!? Kızlar geldi fakat kalkıp gidecek şimdi bak. Koşturr!" deyip o anki çaresizliğime tuz basıyordu. Neyse ilerde WC tabelasını farketmemle o minik adımlarım hızlanıyor ama hızlandıkça çıkış kapısındaki basınç daha çok artıyor, alnımdan ve çenemden o kış günüde soğuk terler akıtıyordum. Girdim içeri tuvalet Alaturka! Eeee nasıl yapcaz şimdi? Biliyorumki ayakları ayırdığım anda çok büyük bir patlama yaşanacak ve her şey için çok geç olacaktı.
    Büyük bir dikkat ile kemeri çözdüm, altta pantalon ve başka ne varsa diz kapağıma kadar indirip, artistik bir hareketle sağ ve sol basamaklara zıpladığım gibi hemen çömeldim. Ondan sonrası zaten arzular şelale. Büyük bir gürültüyle ama derdime çare bulmanın hazzıyla boşaltma işlemini bitirip, uzun süren temizlik aşamasından sonra koşa koşa arkadaşın evine vardım.
    Baktım kapının dışında topuklu ayakkabılar duruyor. Bastım zili, arkadaşım kızgın bir surat ifadesiyle açtı kapıyı. Bir yandan söyleniyor. Girdim salona, oturdum arkadaşımın kızarkadaşının, arkadaşının yanına. "Merhaba, merhaba"
    - Olm nerde kaldın. Zor ,ikna ettim beklemeleri için." dedi arkadaşım.
    - Ya bindiğim dolmuşun motoru arıza yaptı. Arkadan gelen dolmuşu bekledik mecburen.
    Tabi bozuk motor olayı yalan değildi. Neyse ben diğer bayanla ilk tanışma muhabbetleri esnasındayken kızın suratı ekşimeye başladı.
    - Ya odada çok pis bir koku var. Çözemedim ne kokusu.
    - Ulan sefa evin hakketten çöplük gibi kokuyor, Mutfaktan çöpleri atmadınmı?" diyerekten kalktım mutfak kapısına doğru. Ama salondaki kızlar benim kalkıp yürümemle bir çığlık attıki o anı hatırlamak bile istemiyorum
    - ayyyy o paçalarındaki de neeee!!???
    - Ne varki paçalarımda!?
    Döndüm baktım beyaza yakın buzmavisi renkli kotumun paçalarına... Aman yarabbim. Evet işte o an. Yer yarılaydı da yerin dibine gireydim. Kıyamet kopaydıda kimse bi şeycikler hatırlamayaydı Kotumun paçaları, diz kapaklarımın altından itibaren çok farklı renkteydi.
    - Naptın sen yaaaa. Iyyyy" demeleriyle evi terketmeleri bir oldu kızların.
    Heykel gibi kaldım olduğum yerde. Kızlar evden çıktı yıldırım hızıyla. Arkadaşım sövdü. Ben ilk kez milli forma ile maça çıkma fırsatını, pardon ders çalışma fırsatını tepmiş halde evin tuvaletinde ellerimle 2 renk pantolonumu temizledim belki 30 dk boyunca.
    İşte bu yüzden bana alaturka demeyin. Klozet olaydı, bu olay belki hiç yaşanmayacaktı

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    @Siyahi

Ustad gece vakti sesli güldürdün..

O gün oradaki kızlar,bu olayi arkadaş ortaminda nasıl anlattilar acaba??

Sonradan anlamişlardir,dolmuşun motoru ariza yapmasi hikaye..cidden zor bir durum yaşanmiş.

iki ucu b..klu değnek derlerya..anlatsan anlatilmaz..
    bursalıali bunu beğendi.

Alıntı Siyahi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alaturka
    Allah'ta sizi güldürsün , gece gece iyi geldi
    bursalıali bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yurtdışında u şeklinde tuvalet kapakları var. gerçi yapılış amacı farklı ama bi ihtimal ihtiyaç giderebilir.
    bursalıali ve cenkito bunu beğendiler.

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Siyahi

Ustad gece vakti sesli güldürdün..

O gün oradaki kızlar,bu olayi arkadaş ortaminda nasıl anlattilar acaba??

Sonradan anlamişlardir,dolmuşun motoru ariza yapmasi hikaye..cidden zor bir durum yaşanmiş.

iki ucu b..klu değnek derlerya..anlatsan anlatilmaz..
    İşin aslı ne kızlara ne kendime üzüldüm. Bana güvenipte, onca arkadaşının arasından beni seçen sınıf arkadaşım için çok daha fazla üzülmüştüm. Hani arkadaşlar arasında "güzelim olayın içine s.çtın" deriz ya lafın gelişine, işte bendeki durum birebir olayın nesnel oluşumuydu.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Konunun başlangıtaki geyik muhabbetinden sapıp, fazlasıyla kişisel detaylara giren, seviyeyi kaçıran ve düşüren, bu rahatlıkla küfürlere başlanılan gelişme süreci ve devamında da bu rehavetle daha rahatsız edici yerlere gideceği gerekçesiyle konu kilitlenmiştir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)