Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sizin hiç ayiniz öldü mü?

Motovento
    REKLAM ALANI
    cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    a.. benim hatirladigim ilk oyuncagim bir ayiydi. yillarca yedirdim icirdim onu:D bi gun usumesin die elektrikli battaniyeyi acik birakip yorgani da ustune ortmustum:D eve geldim, bi yanik kokusu var ama... nerden geliobilmiorm.. once mutfaga gittim. yok... sonra salona falan.. babam mi biseler karistirdi acaba die babama bakindim. ev de bos... ama pis biseler oluo, biliyorum.. sonra kendi odama girdim. baktim tavanda duman birikmis. ulaaaa.. dedim. burda bi .okluk var. sonra battaniyenin anahtarinin "power" isigini gorunce anlamlandi hersey. kucugum de. bi de düdük gibi yorgani bi kaldirmisim, ayimi kurtaracam ya... uleeemmm... o sıcakliktaki yatak icten icten yanarken oksijenide bulmasin mi... sen yatak, tut, alev al.. el kadar cocuk.. evde yalniz. hemen ayimi aldim pencereden balkona attim. ama yanacagini biliorm orda daha.. aklim onda ama, yatak da yanio bi yandan:D kostum su getirdim. yataga doktum. etraf daha da bi duman oldu yangin sonerken. odami kurtardim, balkona bi baktim ki, ayimin sadece kafasi kalmis. nefes alsin die kafasini sokmamistim yorganin icine:D:D

cok uzulmustum ya.. iyi kotu birsuru sey yasamistik. ilk geldiginde de benden buyukmus kerata:D korkarmisim oyuncagimdan:D heleee.... ne gunler
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    benim hiç ayım olmadı abla. sana, bana ayı al diyebilirmiyim...?

Motosikleti
    gz250
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı
    nefes alsin die kafasini sokmamistim yorganin icine:D:D
    burda koptum

yillar yillar once benimde bir ayicigim vardi kardesimle beraber doktorculuk oynuyorduk elimizde siringa igne yapiyorduk ayiya , hasta ya teshisi ben koydum doktor bendim kardesim interm idi

sonra bizi kesmedi dedik ki icine su koyalim oyle igne yapalim yav igne yaptikca yaptik yaptikca yaptik bizim ayi oldu 25 kilo ayi kadar ayi oldu iste. heee alttanda damlatiyor tabi. bizi aldi bir telas annem kizmasin deyu aldik ayiyi tasidik bahcedeki kulubeye sakladik.

birkac zaman sonra ben gideyim alayim bari dedim kurumustur hesabi. sonra girdim kulubeye kafadan tuttum cektim elimde kaldi yav aglamaya basladim sonra gerisini alayim bi caresine bakariz derken kolu bacagi butun uzuvlari parca parca gelmeye basladi gelenlerde elinde ufalaniyordu anlicaniz kuflenmisti ayim. bari dedim geride iz birakmayayim iyice un ufak edeyim bahceye dagitirim dediydim ki kardesim basti gordu ki ben ayiyi parcaliyorum bi o agladi bi ben ben korkudan agliyorum o ayiya agliyo sonra annem geldi beni gunah kecisi sectiler bi guzel popoma vurmustu ayiyi parcaladim diye

cok uzun oldu ama sevgili arkadasim benim de ayim oldu hemde ellerimde :(

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öyle bi başlıkki,ölmemiş olması acayip bi eksiklik hissettirdi.Hatta benim hiç ayım olmadı yaw!
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı orveg adlı üyeden alıntı
    benim hiç ayım olmadı abla. sana, bana ayı al diyebilirmiyim...?
    başlıngıçta "benim hiç ayım olmadı abla" diyince bende "size ayı diyebilirmiyim" diyeceksin sandım

wiseguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM850
    Etraf ayu kaynıyor, bir tane bile size denk gelmedi mi ? Benim bir tane dişi ayım vardı bir zamanlar. Onu da bir doğal koruma alanında bırakmıştım sanırım

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    benim de ayım var. çarşıdan eve kucaklıyıp getirmişim hatta ayı benden büyük olduğu için eve gelene kadar herkes bana bakmış bende çok oynamışımdır o ayıyla ve hala hayatta yanı başımda oturuyo. annem verelim artık şunu birisine diyo vermiyorum. başka eve de taşınsam alıp götürcem yanımda

ölene kadar bakcam
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı
    bi gun usumesin die elektrikli battaniyeyi acik birakip yorgani da ustune ortmustum
    İmdaaat!..

Alıntı motorpisiklet adlı üyeden alıntı
    sonra bizi kesmedi dedik ki icine su koyalim oyle igne yapalim yav igne yaptikca yaptik yaptikca yaptik bizim ayi oldu 25 kilo
    İmdaaat!..

-------------------------

Paylaşımlar için çok teşekkürler. Sabah sabah nelere gittim sayenizde bilemezsiniz. Varolun!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler