Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Şebnem Ferah&"Aşk Kırıntıları" Bu ne sestir bu nasıl yorumdur Yarabbim..(KLİP)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Aşk Kırıntıları

yaklaştırsana yavaş yavaş kendini bana.
    al içine tekrar derinine sakla,kat kasırgana
    yalan söyleme bak gözlerime bitmiş olamaz.
    yokla ceplerini aşk kırıntıları kalmış olmalı.biraz.

aşk kırıntısıyla doymaktansa
    aç kalırım tek başıma bu hayatta
    paylaşacak bir şey atık yoksa
    bir erkekle bir kadın arasında

yürürüm ipte,ağım yokken hemde,
    kopkoyu içim
    inan çok çalıştım bu kalpsiz dünyayı sevebilmek için.
    neyim var ki sanki senden başka
    hadi son birkez ceplerini yokla
    aşk kırıntıları kalmış olmalı biraz..

http://www.youtube.com/watch?v=cBbPK...&search=teoman

bu bu hatuna bayılıyorum arkadaşlar...bu klipteki tek fazlalık Teoman..

http://www.youtube.com/watch?v=cBbPK...&search=teoman
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yok ööle bişi :)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    ya ii de abicim o bayıldığın hatun şebnem ferah deil ki.Ya da şebnem ferah'a bayılıosan bile o klipteki hatun şebnem ferah deill
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

skyline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O da olur bea:)
    Bende tam şebnem ferah dinliyordum isabet olmuş...Hakketen ses konusunda söze gerek yok
    Bu arada silentfairy görüntüden bahsetmiyodu Mete abi muhtemelen,heralde galiba sanırsam
    [B][COLOR="Red"][FONT="Comic Sans MS"]Ne mutlu TÜRKÜM diyene[/FONT][/COLOR][/B]

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı silentfairy adlı üyeden alıntı
    ya ii de abicim o bayıldığın hatun şebnem ferah deil ki.Ya da şebnem ferah'a bayılıosan bile o klipteki hatun şebnem ferah deill
    Mete abi ben bunun üzerine muhahaha+puhahaha=zuhahaha derim, alınma

Motosikleti
    Alıntı skyline adlı üyeden alıntı
    Bende tam şebnem ferah dinliyordum isabet olmuş...Hakketen ses konusunda söze gerek yok
    Bu arada silentfairy görüntüden bahsetmiyodu Mete abi muhtemelen,heralde galiba sanırsam
    ama ses de şebnem ferah a ait deil ztn ses klipteki kıza ait.Ztn ses şebnem ferah ın olsaydı dier tüm şebnem ferah-teo düetleri gibi bunun klibinde de o yer alırdı.Zaten klipte o kızın yer almasının nedeni de sesin o kıza ait olması
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

skyline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O da olur bea:)
    ama ses de şebnem ferah a ait deil ztn ses klipteki kıza ait.Ztn ses şebnem ferah ın olsaydı dier tüm şebnem ferah-teo düetleri gibi bunun klibinde de o yer alırdı.Zaten klipte o kızın yer almasının nedeni de sesin o kıza ait olması
    Yanlış biliyormuşum kusura kalma
    ama çok benzettim ben sesi..Kim olduğunu da öğrendim..sarah nile cameron muş hatun..
    [B][COLOR="Red"][FONT="Comic Sans MS"]Ne mutlu TÜRKÜM diyene[/FONT][/COLOR][/B]

Motosikleti
    Alıntı skyline adlı üyeden alıntı
    Yanlış biliyormuşum kusura kalma
    ama çok benzettim ben sesi..Kim olduğunu da öğrendim..sarah nile cameron muş hatun..
    ewt sarah nile cameron.Hatta ben şarkıyı ilk duyduğumda kendisini aslı zannetmiştim sesi aslı'ya çok benziyo.Geçtiğimiz aylarda istanbul'da bir mekanda sahne aldığını duymuştum ama hala dewam ediyo mu bilmiorum malum izmir deyken takip etme gereği duymuyo insan

Motosikleti

hadi ya...ulan amma dumur vaziyetleri oldum yav...

gelde gülme şimdi ya...demek bu aşık olduğum ses prensesim Şebo değil öylemi...

araştırdım değilmiş... bu iğrenç sesi sevmiyorum artık...

ben o sesi Şebnem olduğu için sevdiydim...hatta klibin sonunda bir ton veriyordu...dedim ki ya bu kız iyice pişti artık usta oldu sesi tam kıvama geldi diye kendi kendime ebelek ebelek düşünüyordum...

ulan rezil oldum ya...site alemine...

kütükcüm kına yolluyorum hayatım...

ne ses var hatunda ya...Şebnem yalan oldu valla...

http://www.kralmagazin.com/read_news.php?nID=74038

Teoman'ın Gizemli Sesinin Sahibi
    17.06.2006 08:18
    Teoman'ın "Aşk Kırıntıları" şarkısındaki kadın sesini, kimi Şebnem Ferah'a benzetiyor kimi simülasyon diyor. İşte o gizemli sesin sahibi..
    Röportaj: Mine Akverdi

Herkes Teoman'ın 'Aşk Kırıntıları' şarkısındaki sesin sahibini merak ediyor. Sesi kadar güzelliğiyle de dikkat çeken 'o kız' için kimi 'Şebnem Ferah' diyor, kimi 'simülasyon.' Açıklıyoruz; o kız Sarah Nile Cameron.

20 yaşında. Amerikalı baba ve Türk annenin kızı. Teoman'la düet yapmanın müzisyen olarak tanınmasını sağladığını söyleyen Sarah'a Müslüm Gürses'ten de teklif gelmiş!

Teoman'ın son albümü 'Renki Rüyalar Oteli' piyasaya çıkalı altı ay oldu. Albümün ikinci şarkısı olan 'Aşk Kırıntıları' ise klibinin de televizyonlarda dönmeye başlamasıyla şu sıralar tüm müzik listelerinin zirvesinde; radyolarda, sokaklarda her yerde kulağımıza bu şarkı geliyor. Ama bu hüzünlü parça Teoman'ın yanında bir başkasının daha yıldızını parlatıyor. Parçada Teoman'la düet yapan ve şarkının en can alıcı bölümü olan 'Aşk kırıntısıyla doymaktansa, tek başıma aç kalırım bu hayatta, paylaşacak bir şey artık yoksa, bir erkekle bir kadın arasında...' dizelerine sesiyle hayat veren 'o kız'dan bahsediyoruz. O, pek çoklarının sandığı gibi Şebnem Ferah değil, daha önce Teoman'a vokalistlik yapmış olan Aslı da değil; doğrusunu isterseniz tanıdığınız birisi de değil. 'Aşk Kırıntıları'nda sesiyle herkesi büyüleyen 'o kız' Sarah Nile Cameron. Üstelik klipte şarkıyı söylerken görünen güzellik abidesi de bizzat kendisi.

Türk bir anne ile Amerikalı bir babanın kızı Sarah Nile Cameron. Ve henüz 20 yaşında.

Babası Robert Kolej'de öğretmenlik yapmak üzere Türkiye'ye geldiğinde annesiyle tanışıp evlenmişler. Sarah da 1986'da İstanbul'da dünyaya gelmiş. Ama Türkiye'yi tanıma fırsatı bulamadan daha 6 aylıkken ailece Kuveyt'e taşınmışlar. 17 yaşına geldiğinde Sarah bir karar vermiş ve doğduğu ülkeyi tanımak arzusuyla İstanbul'a gelmiş. Hiç Türkçe bilmeden üç yıl önce geldiği İstanbul'da şimdi Teoman'ın albümünde Türkçe bir şarkı söyleyerek çıkıyor karşımıza. Tavsiyemiz, bu ilk çıkışı hafızanıza not etmeniz. Çünkü röportajımız sırasında soruları müthiş bir dinginlikle cevaplarken hayallerinin çok daha büyük olduğunun sinyallerini veriyor Sarah. Huzur veren yumuşak sesi, ağırbaşlı tavırları, azmi ve duru güzelliğiyle bunu gerçekleştirmesi de an meselesi.

17 yaşına kadar hayatın Kuveyt'te geçti peki sonra neden Türkiye'ye gelmek istedin?

Ailem iş sebebiyle ben bebekken Kuveyt'e yerleştiği için Kuveyt'te büyüdüm. Onlar hala orada yaşıyor. Ama ben 17 yaşımdayken Türkiye'ye gelmeye karar verdim çünkü burada doğdum ve doğduğum ülkeyi tanımak istiyordum. Ne de olsa benim bir parçam buraya aitti ve burasıyla bir bağ kurmayı istiyordum. Tatillerde birkaç kere Türkiye'ye gelmiştim ama çok az. Bilmediğim çok şey vardı, hatta üç yıl önce İstanbul'a gelirken Türkçe bile bilmiyordum. Burayı çok merak ediyordum, Türkçe'yi öğrenmek istiyordum...

Amerika'ya gitmeyi hiç düşünmedin mi?

Oraya her yıl tatillerde gidiyordum ama ben Türkiye'yi merak ediyordum, zaten ailede de bir Türkiye aşkı söz konusudur hep, o yüzden tercihimi bu yönde kullandım. Bir de tabii teyzem ve kuzenim de buradaydı, gelip onlarla yaşamaya karar verdim.

SESİ REKLAMLARDA

Müzikle ne zamandan beri ilişkin var?

Müziği çok seviyorum. Hayatta yapmak istediğim şey hep müzik oldu. Küçüklüğümden beri şarkı söylüyorum. Annem ve babam 15 yaşımdayken bana bir gitar hediye ettiklerinde ise şarkılar yazıp beste yapmaya başladım. Kuveyt'te müzik konusunda yapabileceğim hiçbir şey yoktu. Orada kalsam seyahat acentası olan annemin yanında çalışabilirdim ama bu benim yapmayı istediklerimden tamamen başka bir şey olurdu.

Peki neler oldu üç yıl önce geldiğinde, müzik sektörüne küçük adımlarla girdin sanırım...

Zaten teyzem Yeşim Dosdoğru şarkı sözü yazarı. Onun çok yardımı oldu burada bağlantılar kurmam konusunda. İlk yıl iki arkadaşımla bir caz trio kurduk ve Moda Deniz Kulübü'nde 9 ay çaldık. Sonra Kıbrıs'a gittim ve orada şarkı söyledim. Bu arada Bilgi Üniversitesi'nin müzik bölümünü denedim ama bıraktım. Sonra reklam jingle'ları fırsatı çıktı ve birkaç reklam jingle'ı seslendirdim. Örneğin First Neogum sakızlarının reklam şarkısını ben söyledim.

SİMÜLASYON DEĞİL

Teoman'la nasıl tanıştınız ve bu şarkı için teklif nasıl geldi?

Teoman'la ortak arkadaşlarımız sayesinde tanıştık. Benim erkek arkadaşım Teoman'ın arkadaşı. Aynı ortamlarda sık sık bulunduk. Zaten çok sevdiğim bir müzisyen Teoman. Yaptığı müzik de bana yakın geliyor. Yine bir arkadaş ortamındayken beni şarkı söylerken duydu, ondan sonra yeni albümündeki 'Aşk Kırıntıları' şarkısında düet yapmamızı teklif etti. Ben de kabul ettim.

Bu şarkıyı söyledikten sonra neler değişti hayatında?

Teoman'la düet yapmak önümü açtı, bu bir gerçek, bana müthiş bir destek verdi, hala da veriyor. Sesim bir marka gibi oldu şimdi. Jingle alanında artık 'Sarah'ı istiyoruz' diye beni ismimle istiyorlar. Şarkının ardından başka sanatçılardan da teklifler gelmeye başladı. Ama öyle ünlü falan olmadım, sokakta kimse tanımıyor beni!

Nasıl teklifler geliyor şimdi?

Mesela çok ilginç bir şey oldu, Müslüm Gürses 'Aşk Tesadüfleri Sever' albümünde söylemem için bir teklif getirdi. Ama Teoman'la birlikte bir şeyler yapıyordum, hemen başka bir isimle çalışmaya girişmek istemedim. Ve o kadar doğru gelmedi bana. Sonra iki tane de film teklifi geldi. Ama henüz detayları bilmiyorum.

Film tekliflerine nasıl bakıyorsun, bu alanda seni görebilir miyiz yakın gelecekte?

Aslında daha İstanbul'a yeni geldiğim zamanlarda beni yoldan çevirip ajanslarına katılmamı teklif edenler de oluyordu. Ama 'ünlü olayım' gibi bir derdim olmadığı için bunlarla hiç ilgilenmemiştim. Filmler konusunda ise o kadar kapalı değilim. Projeye bağlı olarak hoşuma giden bir şey olursa oyunculuğu deneyebilirim.

Şimdi kendi albümünü hazırlıyorsun, nasıl bir albüm?

Albüm için çalışmalara başladık. Erdal Kızılçay'la birlikte çalışıyoruz. Daha çok akustik gitar ağırlıklı, pop-rock etkisinde yumuşak parçalar yapıyorum. Ama Türkçe'me güvenemediğim için şarkı sözleri Türkçe değil İngilizce. Albüm İngilizce olunca da yurtdışında çıkarmayı hedefliyorum. Avrupa'ya yönelik diye başladık albüm hazırlıklarına ama Türkiye'de de çıkabilir tabii. Sanırım bir yıl gibi bir zamanı var çünkü herşey tam istediğim gibi olsun diye titiz davranıyorum.

'Aşk Kırıntıları'nda Türkçen kulağa gayet iyi geliyor, neden çekiniyorsun?

Aslında şarkı söylerken çok daha kolay oluyor Türkçe benim için. Ama konuşurken çok çekiniyorum yanlış yapmaktan. Hatta Türkiye'ye geldikten sonra ilk iki yıl yanlış yapacağım diye korkumdan hiç konuşmamıştım. Başak burcuyum, titiz ve mükemmeliyetçi biriyim. O yüzden Türkçe şarkı yazarsam yetersiz kalacak, istediğim gibi kendimi ifade edemeyeceğim diye düşünüyorum. Türkçe iyi söz yazamıyorum.

Peki ya 'Aşk Kırıntıları' şarkısında senin söylediğin bölüm için ne hissediyorsun, aşk kırıntılarıyla doymaktansa aç kalmayı mı yeğlersin?

Bu sözlere kesinlikle inanıyorum. Zaten kim aşk kırıntısıyla yetinir ki... Olunca tam olması lazım, mutlu olmak lazım.

Şarkı her yerde çalıyor ama Teoman'la düeti yapan 'o kız' konusunda kafalar hala karışık. Şebnem Ferah ya da Aslı söylüyor diyorlar, klipte oynayan ise yabancı bir manken diye konuşuluyor. Bunları duydun mu?

Evet böyle şeyler konuşuluyor. Ama benim duyduklarım arasında en komiği klipteki halim için 'Bu gerçek bir insan değilmiş, Simone filmindeki gibi bilgisayarda yaratılmış bir görüntüymüş' söylentisi. Ama ben bir simülasyon değilim, gerçeğim.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Abi kına için teşekkürler

Motosikleti
    .....silent fairy..... Allah Razı olsun be prenses...sende olmasan Şebnem diye diye kafayı dağlara taşlara vuracaktık...

Motosikleti
    .....silent fairy..... Allah Razı olsun be prenses...sende olmasan Şebnem diye diye kafayı dağlara taşlara vuracaktık...
    hiç önemli deil abicim ama o ses de güssel sen şebnem deil die düşman olma yaaaa

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    bende başlıkda bi acayiplik var diyorum mete abi sana mayın tarlası verelim seversin herhalde...

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Olsun kankim; sıkma canını.
    " Mor da bi renktir hemi yakışabilir de bazı durumlarda "

Motosikleti
    hiç önemli deil abicim ama o ses de güssel sen şebnem deil die düşman olma yaaaa

yok yok bu ses de bomba gibi patladı..mükemmel yorum ama...söylenecek bişey yok...

ama efsane Şebnemim Ferahım...Hiç Yağmurları dinledinizmi...hatırım var ise dinleyin...

Beni sevmezsen yağmurları sevv...

bulutlar ağlasın...

gidiyorum gözüm yaşlı....sen sev yağmurları...

kızımın adıda Y A Ğ M U R'dur ablası...

http://www.youtube.com/watch?v=563sY...Febnem%20ferah

kimi ve water dostlarım ben şu an zaten mayın tarlasında yürüyorum...gözlerim kapalı...mor değil karanlık bir dünyadayım...

orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    mete abi harbi kötü durum söyle modalarada kitlesinler baba döner dolaşır gelir çıkar karşına sonra bu

Motosikleti
    Alıntı orveg adlı üyeden alıntı
    mete abi harbi kötü durum söyle modalarada kitlesinler baba döner dolaşır gelir çıkar karşına sonra bu
    harbi lan...

duygusal ambiansla işin içinden çıkayım diyom ama benim üyem yemez bunu...vurur suratıma...

Motosikleti
    ama efsane Şebnemim Ferahım...Hiç Yağmurları dinledinizmi...hatırım var ise dinleyin...
    dinlemez miyim ben çok severim şebnem ferah'ı

Motosikleti
    dinlemeyen olursa mahşerde dört pençem yakasında olsun...

http://www.youtube.com/watch?v=563sY...Febnem%20ferah

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi rezilliğin dibine vurmuşsun Demek hastasın Şebnem'e ama o kadar hastasın ki alakası olmayan biriyle karıştırıyorsunBu ne sevgi abi İyi bari Teomanı Şebnem Ferah sanmamışsın Başlığı okur okumaz Allah Allah dedim Bu arada abi ne yalan söyleyim Şebnem Ferah ın bir kaç şarkısını bende çok seviyorum...Özellikle Yağmurlar

Bu arada abi bencede kitlet bu başlığı ne kadar az kişi görse bu olayı o kadar iyidir

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    puahhahaha
    muahahhahah
    zuahhahahaha
    nıahahhahaha
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler