Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Görmek İstediklerim & Nefret Ettiklerim..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    İstanbul'da pazara gidenler şaştı kaldı! Her şey bedava çünkü...

İstanbul'da Piyalepaşa semt pazarına bayram alışverişi için giden vatandaşlar gıda ürünlerinin ücretsiz dağıtıldığını öğrendi. Gerçek kısa süre sonra anlaşıldı. Semt pazarındaki tüm tezgahları satın alan bir iş adamı, pazara gelen vatandaşların ihtiyacı olan gıda ürünlerinin ücretsiz verilmesini sağladı. Pazara gelen ürünler 2 saat içinde tükendi.

Beyoğlu Piyalepaşa semt pazarında bulunan tüm sebze, meyve, peynir ve zeytin gibi gıda ürünlerinin satıldığı tezgahları satın alan bir iş adamı, bayram öncesi ürünleri vatandaşlara dağıttı. İş adamının sebze ve meyve dağıtımı sırasında pazar esnafına da yardımcı olduğu gözlendi.

Sebze ve meyvenin ücretsiz olduğundan haberi olmayan bazı vatandaşlar, pazar esnafına para uzatırken ücretsiz olduğunu öğrenince şaşkınlıklarını gizleyemedi.

AÇIKLAMA YAPMAK İSTEMEDİ

Pazarda, satın alınan tezgahlardaki ürünlerin kısa sürede tükenmesi ile birlikte bu kez de, simit, çay, mısır gibi ürünler satan seyyar satıcıların ürünleri yine aynı iş adamı tarafından satın alınarak çevredekilere dağıtıldı. Konu ile ilgili görüşü alınmak istenen iş adamı, yardım faaliyetinde konuşmanın uygun olmayacağını belirterek açıklama yapmak istemedi.ndaşlar, etkinliği yapan iş adamına teşekkür ederken, tezgahlarda bulunan sebze ve meyveler 2 saat içinde tükendi

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:28 ----------

Bunları da görmek istemiyorum ama..Bu zabıtalar kadar kaypak memur kesimi yoktur..

100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yanılıyorsam aydınlattın lütfen. Bu Piyalepaşa zaten biraz daha zengin bir semt değil mi ? Tam emin değilim. Yaptığı çok güzel şey Allah razı olsun. Bak ne güzel ismini dahi vermemiş ama keşke biraz daha yoksul bir kesim de yapsaydı.
    crxforever bunu beğendi.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı huseyin. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanılıyorsam aydınlattın lütfen. Bu Piyalepaşa zaten biraz daha zengin bir semt değil mi ? Tam emin değilim. Yaptığı çok güzel şey Allah razı olsun. Bak ne güzel ismini dahi vermemiş ama keşke biraz daha yoksul bir kesim de yapsaydı.
    piyale paşa kasımpaşa semtinin gerisinde okmeydanı'ınn hemen arkasında dar gelirli insanların yaşadığı kendi halinde eski köklü bir semttir.
    bulunduğu arazinin çok değerlenmesi ve "piyalepaşa " adı ile hemen yolun karşısında hacı hüsrev mahallesi bitişiğine yapılan devasa lüks sitenin reklam bombardımanı lüks semt imajını yaratmış olabilir.

konuya dönecek olur isek bu zabıtalar iyice suyunu çıkardı işin .

Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    piyale paşa kasımpaşa semtinin gerisinde okmeydanı'ınn hemen arkasında dar gelirli insanların yaşadığı kendi halinde eski köklü bir semttir.
    bulunduğu arazinin çok değerlenmesi ve "piyalepaşa " adı ile hemen yolun karşısında hacı hüsrev mahallesi bitişiğine yapılan devasa lüks sitenin reklam bombardımanı lüks semt imajını yaratmış olabilir.

konuya dönecek olur isek bu zabıtalar iyice suyunu çıkardı işin .
    Aydınlattığın için teşekkürler. Ne biliyim sürekli reklamlarda görüyorum. Birde Honda esengüle giderken bakıyorum da koca koca binalar, o yüzden zengin bir muhit sandım.

Zabıtalara biraz kemik verince susuyorlar maalesef. Geçenler Eminönü'nde birini yakaladılar herkesin içinde rüşveti alıp adamları bıraktılar.
    Maalesef ülkemiz her geçen gün biraz daha yobazlaşıyor.
    Allah bu günlerimizi aratmasın.
    crxforever ve yürekçe bunu beğendiler.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı huseyin. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memur olup atanıncaya kadar Kasımpaşa'da büyüdüm.Piyalepaşa ve çevresi 5-6 sene önce acayip fakirdi.Bi zamanlar hırsızlık vs doluydu.Sonra kentsel dönüşümle filan tüm çingene mahallerini yıktılar.Yerine koskocaman iş yerleri dikmişler.Geçen İstanbul'a gittiğimde tanıyamadım orayı.Acayip değişmiş.Şimdi eskisi kadar suç yok sanırım.Çingene mahallerini yıkınca da halkı daha modern gözüktü gözüme.Önceden her yer 5-6 çocukla millete küfür eden çingene kadınları doluydu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)