Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Silahla Tehdit

Motovento
    REKLAM ALANI
    TlntS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ruhsatlidir silahi jandarmada insan olan yerde diye ceza yazmistir. senmi sikayet etyin erkeksen soyle diyenin erkek olmadigi ortadadir. erkek olsa yanindaki bayani korkutmak icin silah kullanmaz ve sana bu laflari soylerken kancik gibi silahina davranmazdi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Vatandaşlık görevinizi yaptığınız için tebrik ediyorum sizi
    BIYIKLI bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlara benim yöneteceğim bir ülkede yapılacak olan şey jandarma tarafından o anda kurşuna dizilmek olacaktır. Bu ülkede silah kullanımı da satışı da hemen, tamamen yasaklanmalı. Yasaklanmayacaksa da cahillere silah vermeyeceksin. Tabi cahiller tarafından yönetilen, cahilliğin yüceltildiği, cahillikten prim yapılan bir ülkede bu nasıl olur orası bilinmez ?
    Yav şu ülkeyide bir kerede sinir halinde bile mantıklı düşünebilme yetisi olan birisi yönetmeyi hayal etsin.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    polis ve jandarmanın bu durumlarda şikayet edeni cepten araması ve şahsı alıp bak aldık dercesine şikayetçiye göstermesi çok riskli.tamam göreviviniz yapmışsınız niye kişileri deşifre edip düşman sahibi yapıyorsunuz ki

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polis ve jandarmanın bu durumlarda şikayet edeni cepten araması ve şahsı alıp bak aldık dercesine şikayetçiye göstermesi çok riskli.tamam göreviviniz yapmışsınız niye kişileri deşifre edip düşman sahibi yapıyorsunuz ki
    Yanlış anlaşılmasın jandarmalık bir durum yok burada onlar beni cepten adamın yerini sormak için aradılar. Ve beni deşifre etmediler orada daha önce gördü beni ve yakınlarında sadece ben vardım yani benden şüphelenmesi gayet normal. Ben bir sakatlık çıkmasın diye piknik alanının diğer tarafına gitmiştim adam da piknik alanından çıkarken gördü beni ve yanıma geldi. Yani jandarma deşifre etmedi beni.
    Doğa insan olmadan da yaşar; ama insan doğa yok olduktan sonra yaşayamaz

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu memleket adamı şair yapar.

Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    sizin konuda sıkıntı olmamış,ama siz adamın yakınında olsaydınız hasım sahibi olmuştunuz,benim bahsettiğim hareketi genelde yapıyorlar sonuçlarıda hoş olmuyor.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Bende 2-3 sene önce atıcılığa merak sarıp ruhsatli olarak yivsiz av tüfeği ve glock 19 almıştım.

Bazı hafta sonları cross motorlara atlar o tür piknik alanlarından 4-5 km uzaklıkta atış yapmaya giderdik.

büyük ihtimal ceza yazılmamıştır çünkü meskûn mahalde olmamak şartıyla ruhsatlı silah kullanmanın kanunen bir sakıncası yoktur. ateş edilen yerde yerleşim yeri köy vs varsa iş değişir ama. bizim atış yaptığımız yer kimsesiz biryerdi.

Bizi de şikayet etmişlerdi, jandarma geldi ruhsatlarimizi, avcılık belgelerimizi filan kontrol etti, insanlar rahatsız oluyormuş daha uzağa gidebilirseniz iyi olur diyip gittiler.
    Erhan Tosun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)