Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

MOPAŞLA HAKLI MÜCADELEM..(KAZANDIM..BALYOZLU ELEMAN İÇERİR)..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Arkadaşlar burada yanyana 4 esnafız bu 4 esnafın yanında bir de mopaş var.Depoları bizim işyerlerinin altında ( merdivenle inip çıkıyorlar)Bu market son 3 senedir depolarının alt katta olduğunu ileri sürerek kendilerine gelen kasaları meyveleri deterjan kola vs kolilerini marketlerinin önü kapanıyor gerekçesi ile bu 4 esnafın önüne yığıyor..Dışarıdan bu 4 dükkan imkanı yok gözükmüyor.. Ve öyle böyle yük değil yerden yüksekliği 2-3 metre genişliği 8-10 metre ve ses çıkarmayınca günlerce kalıyor..

Bazen yolu kapatıyorlar kaza oluyordu bu yüzden.. Hatta bazen yandaki bankanın önüne koyuyorlardı..İlk zamanlar güzellikle söylüyorduk bir süre sonra kaldırıyorlardı..2 senedir böyle bazen kavgalı sürdü gitti..Son bir senedir müdürlerinin değişmesi ile birlikte kaldırmamaya başladılar bizde zabıtayı arıyorduk gelip ceza yazıyorlardı artık neye inatlaştılar bilmiyorum rica ettiğimizde bize hakaret etmeye başladılar bizde zabıtayı arıyorduk..Bir süre sonra artık günde 4-5 kere zabıtayı arar olduk ve hatta karakolu..Sürekli kavga eder olduk..Bu kavgayı yalnız iki esnaf ediyoruz diğer iki esnaf sus pus bizi izliyor...Mopaş merkezi aradık halledeceğiz diyerek salladılar en az 3-4 kere ben aradım diğer esnaf aradı kolu komşuya arattık aynı lakayit cevap ilgileneceğiz..

Hafta da en az 3 kere kavga çıkar oldu..Market müdürü marketin önü kapanıyor ne yapak diyor..Bizde eşşekmiyiz bize ne diyoruz susuyor..Gittim yıktıkları yüklerin resimlerini çekerek bir dosyaya koydum beyaz masaya şikayet ettim..İki hafta sonra zabıta geldi..Verdiği cevap..
    - Ne yapak çocuk mu bunlar kulaklarını çekelim dedi ararsınız ceza yazarız dediler gittiler.. (o zaman bu zabıtaların bir halta yaramadığını ve bu işin neden uzadığını anladım dile kolay 3 sene)

Bir gün gene baktım doldurmuşlar bekledim kaldırmadılar..Dükkanda büyükcene bir balyoz vardı elime aldığım gibi peşlerine koştum çil yavrusu gibi kaçıştılar..Birazda sağa sola yüklerine vurarak bir 20-30 dakika analarına karılarına bacılarına olan ilgi alakamı arzularımı sundum korkularından çıt ses çıkarmadılar.. Dükkan sahibi geldi ( kiradayım) sen bunlara küfür mü ettin diye sordu..Bende hea sana mı söyledi ...... çocukları dedim.. Bir süre birşey koymadılar fakat yine doldurdular yine kavga ettik bir akşam bunlar 8-10 eleman gelip işyerimin önüne tehdit ettiler beni seni yaşatmayız vs diye..Bende hea görüşcez dedim..

Bir hafta sonu yine zabıtayı aradım zabıta geldi 2500 tl ceza yazdı bıktık sizden artık diye markete deliriyorlardı.. Fakat yine uslanmadılar..Yine doldurdular bu sefer valide kavga ediyordu bende bırak ara zabıtayı dedim..Bu müdür anneme dengesiz karı diyince giden geldi..Yine o balyozum kapıda idi bu sefer müdürün tepesine çöktüm kaçıyorum derken müdür kaydı düştü Bir kaç kere sırtına vurdum sonra markette çalışan 8-10 eleman tepeme çöktü..Ulan birini itiyorum diğeri geliyor ona vuruyorum arkamdan birisi uçan tekme atıyor.. Sonra ayrıldık bunların kolalarını patlattım yandaki esnafa döndüm onunda anasını bacısını sordum sen niye izliyorsun lan ..şak diye.. Peşine polis geldi iki de polisin yanında patlattım müdüre.. Elimden balyozu aldı polis

Bir süre daha yapmadılar ama köpek tezek yemekten vazgeçer mi bu sefer yine koydular yandaki esnafta bu sefer tabanca çekti kafalarına..Sonra merkezden geldiler Son 2-3 aydır bir şey yok ortalık temiz.. Koyduklarını hemen götürüyorlar.. Şimdi işyerlerimizin önü tertemiz baktıkça bu halini gördükçe kendimle gurur duyuyorum.. Çünkü bu kavgayı tek başıma 4 esnaf arasında ben yaptım sağolsun bir de yandaki esnaf arada destek oldu..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:56 ----------

Siz siz olun hakkınızı savunun!!.. Bir insan hakkını savunmadıktan sonra neden yaşasın..
    Ond3rkor, Mengu16, yürekçe ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Abi bi kavga işimiz var da, adam eksik, ne zaman müsait olursunuz siz ?
    shooter1 bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Bi telefon 2 kamyon adam kum gibi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ben de başlığa bakınca hukuki mücadele sandım. Meğer balyozi mücadeleymiş.
    kurye13 ve yürekçe bunu beğendiler.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Başımız sıkışırsa seni arayabilirmiyiz reyiz

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    jimi_hendrix bunu beğendi.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    MİS gibi orman kanunu arada gideri var hiç unutmam 30 kişi arasına bi enayilik yapıp dalmışlığım var mahallede namım halen yürüyüp gider tabi askerden önce kanım fokur fokur eskiye nazaran sakinim biraz daha teknik yaklaşıyorum olaylara

Bu olayıda mahkemede değerlendirmeye alabilirdin acaba deneme sonuçsuz oluncamı orman kanunlarına geçiş yaptın

Not 30 kişi arasına daldım ama bir mücize girdiğim gibi tertemiz çıktım adı üstünde mücize sakın denemeyin teknik yaklaşmayı
    deneyin

Rahmetli geldi aklıma

https://www.youtube.com/watch?v=9azOKoqvo5U
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    herşeyde seni buluyo

geçende parayı kaptırdığın adamdan parayı almıştın.

ne hayat be gta 5 gibi
    Shrieker ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bi kavga işimiz var da, adam eksik, ne zaman müsait olursunuz siz ?
    Çağır haklıysan gelirim vallaha..Çok arkadaşın peşine gittim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:33 ----------

Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi telefon 2 kamyon adam kum gibi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:34 ----------

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de başlığa bakınca hukuki mücadele sandım. Meğer balyozi mücadeleymiş.
    Son bir senedir çok denedim günde defalarca zabıtayı aradım bazen karakolu aradım hatta yoldan zabıta çevirdiğimi bilirim..Dilekçe verdim belediyeye merkezlerini kaç defa kaç kişi aradık olmadı..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:35 ----------

Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başımız sıkışırsa seni arayabilirmiyiz reyiz
    Çağır başım üstüne..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:36 ----------

Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Balyozdan çok korktular hele bir ikisinin yüzü bembeyaz olduydu.. Müdürleri kaçıyor derken kayıp düşmüştü..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:37 ----------

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MİS gibi orman kanunu arada gideri var hiç unutmam 30 kişi arasına bi enayilik yapıp dalmışlığım var mahallede namım halen yürüyüp gider tabi askerden önce kanım fokur fokur eskiye nazaran sakinim biraz daha teknik yaklaşıyorum olaylara

Bu olayıda mahkemede değerlendirmeye alabilirdin acaba deneme sonuçsuz oluncamı orman kanunlarına geçiş yaptın

Not 30 kişi arasına daldım ama bir mücize girdiğim gibi tertemiz çıktım adı üstünde mücize sakın denemeyin teknik yaklaşmayı
    deneyin

Rahmetli geldi aklıma

https://www.youtube.com/watch?v=9azOKoqvo5U
    Yalan yok biraz omzumda ezik ufak tefek sıyrıklar vardı.. Her türlü yolu denedik olmayınca mecbur kaldık orman kanunlarına..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:39 ----------

Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herşeyde seni buluyo

geçende parayı kaptırdığın adamdan parayı almıştın.

ne hayat be gta 5 gibi
    Benim vukuatsız günüm yok.. Her gün kaza kavga olmadık abuk subuk işler..En son gözlük numarası almaya gittim gözlerimden ameliyat oldum geldim..

Süper Moderatör
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Keşke bir resim koysaydın merak ettim dükkanların ve malların durumunu.

Bir de okurken kör oldum ya hu, paragraf diye bir şey var bildin mi?

Dur düzelteyim bari.
    Quad87, espresso ve Stock Sever bunu beğendiler.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Allah razı olsun, sabah sabah ne güldüm arkadaş ya Hele o müdür kaçarken düşmüyor mu, resmen canlı yaşadım :D

hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    Meraklandım şimdi Bu dükkanın resimlerin eklerseniz seviniriz merakımız geçer

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    hachiko seni donanımhaber e tekrar bekliyoruz tepecikli sen yokken azdı meydanı boş sanıyor.
    jimi_hendrix ve hachiko bunu beğendiler.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    yaş kaçtı?
    bektanist bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Hangi Mopaş? :D

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Afferin sana

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    şevkat yerimdar

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Kara murat hanginiz?
    Alonedark93 bunu beğendi.

Bu mopaş darıca istasyon mopaş mı?

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Şu telefonum servisten gelsin duvara çarptım ekranı patladı içinde idi :D Paragraf için teşekkür ederim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:32 ----------

Alıntı mgokhan57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah razı olsun, sabah sabah ne güldüm arkadaş ya Hele o müdür kaçarken düşmüyor mu, resmen canlı yaşadım :D
    İzlemen lazımdı..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:34 ----------

Alıntı hn33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meraklandım şimdi Bu dükkanın resimlerin eklerseniz seviniriz merakımız geçer
    Telefon servisten gelsin içinden alıp koyacağım buraya..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:35 ----------

Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hachiko seni donanımhaber e tekrar bekliyoruz tepecikli sen yokken azdı meydanı boş sanıyor.
    Vay arkadaşım bende sizi özledim başımdaki işleri halledeyim oranın da icabına bakacağım olmadı gazeteyi arayacağım manşet olsunlar biraz bakalım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:36 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaş kaçtı?
    Niye sordunuz?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)