Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

internetten para kazanın

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    merhaba arkadaşlar,

iki gün önce iş yerinde arkadaşımın birine "ne o" diye sormam ile başladık bu işe. şimdi 8 tane ineğim var, üretilen sütleri satıp oyun parası elde ediyorum. oyun parasını biriktirip yeni inek satın alıyorum ve süt üretimi artıyor. dolayısıyla satılan sütten gelen para artıyor. bu şekilde bir döngüye sahip bir oyun oynuyorum. 4320 oyun parası 1 lira paraya eşit. oyun parası başlangıçta çok yavaş elde ediliyor ve zamanla yükseltiliyor.

oyun parasını daha hızlı kazanabilmek için oyunun yapımcısına kazandırabilmemiz gerek, bunun içinde oyunda 2 saate bir hediye butonu var ve günde 10 kez alabileceğimiz extra bonus var yada ineklerin ürettiği sütleri satmak için ara sıra oyuna girmemiz gerek. yani oyuna girip yaptığımız her aktivite oyun sahibine kazanç sağlıyor. başlangıçta kazancı hızılı yükseltmenin en iyi yolu 2 saate bir girip "bonus al" butonuna tıklamak ve günde 10 tane olan "extra bonus" hakkımızı kullanmak.

bu bonusların amacı bizi aktif tutmak ve ne kadar aktif olup bu bonuslara tıklayarak oyun sahibne reyting kazandırırsak bizde o kadar kazanıyoruz yani.

2 gün oldu ben başlayalı ve 2 gündür kazandıklarım paraya çevircek olsaydım şu anda 40 kuruş olacaktı biraz az gibi ama bu katlanarak artıyor. bir ay sonra belki günlük kazanç 2 lira falan olacak. işin güzel yanı da sadece 2 saate bir oyuna girip bonus al butonuna tıklamak ve paralarla yeni inekler alıp sütleri satmak.

evet arkadaşlar, ben daha yeni başladım ve ne kadar kazanç elde ederim ve ne kadar sağlamdır bilmem ama en azında para yatırmadığım için fazla bir kaybım yok.

denemek isteyenler için referans linki atayım, bu linkten kayıt olursanız sayenizde ineklerimin süt üretimi çoğalır. lütfen verdiğim linkten kayıt olun.

ve oynamayacak olsanız bile bu linkten kayıt olup çıkarak bana iyilik yapabilirsiniz kayıt aktivasyon falan gerektirmiyor.

referans linki;

http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=c9c0c0f03e

iyilik sever arkadaşlar bu linkten kayıt olup hayır duası alabilirler

bu oyuna benzer farklı oyunlarda var, ben herhangi bir kazanç istemeden travian, farmvillage, ikariam, uygarlıksavaşı gibi oyunları oynadım ve hepsi zamanla sıkıcı oldu ama bu belki para kazandırır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    O ineklerden sağdığın sütlerin bir kısmı ile yoğurt,peynir,tereyağı falan yap.
    Satamazsan da sabah kahvaltıda falan yersin protein olur.
    Kaldı ki proteine çok ihtiyacın var onu da yazmış olduğun postlardan rahatça anlıyabiliyoruz.
    linkinpark20, kareem1987, Osm@n ve 23 diğerleri bunu beğendiler..
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaldı ki proteine çok ihtiyacın var onu da yazmış olduğun postlardan rahatça anlıyabiliyoruz.
    kendince haklısın ama herkes senin gibi düşünmez, ben şimdi farklı düşünenlerin yorumlarını bekliyorum.

sen çok akıllısın(umarım faydası oluyordur)
    Bisnev99 bunu beğendi.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en azında para yatırmadığım için fazla bir kaybım yok.
    zaman kaybın var. bu az buz bir kayıp değil. oyun elbet oynanır ama eğlenmek için. para kazanmak için profesyonel olmak, youtube'da 100000+ abone sahibi olmak falan gerek.
    fatih.met ve Bisnev99 bunu beğendiler.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaman kaybın var. bu az buz bir kayıp değil. oyun elbet oynanır ama eğlenmek için. para kazanmak için profesyonel olmak, youtube'da 100000+ abone sahibi olmak falan gerek.
    evet, bir süre deneyeceğim. en fazla bir ay boşuna girip çıkmış olurum bu oyuna.

daha önce knight ve clash of clans oynadım. darkorbit oynadım hatta bu oyunlara para yatırdım ama şimdi neredeler? boş işlermiş.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Ona harcayacağın zamanla kendine yatırım yap...
    Yabancı dil öğren, meslek kursuna git, hobi edin. Kendine yapacağın yatırım, 2 saatte bir tıklayacağın inekten yüzlerce kat daha fazla kazandırır...

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    çiftlik hayatında başarılar dilerim.
    zira bir süre sonra gübre ve mazota zam gelir, ürünü 1 liraya satarsın markette 5 liraya sana geri satmaya çalışırlar,
    kabzımal işine girmiyorum.
    dolar artarsa daha kötü,
    zira tohum bile dolar ile.
    bunlarla uğraşacağına inşaat temalı bir oyuna gir,
    ihale felan almaya çalış.
    COQ, Lucas, gurkanerkan ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    rusça çalışmaya başladım, yine bilgisayar oyunlarından heves ettim. belkide işime yarar. yaramasa da fazladan bir dil bilmenin zararı olmaz. hevesim devam ettiği sürece rusça öğrenmeye çalışacağım.

teşekkür ederim. doğru söylüyorsunuz. boş işlerle uğraşıyoruz işte çevrede yönlendiriyor birazda kendimizde sorun var.

ama 2 saatte bir girip tıklamanın pek bir zararı olmaz. 1 dakikamı alıyor sadece. akşamları da ekstra bonus işi 10 dakika civarı sürüyor. çokta bir zaman kaybı yok.

Motosikleti
    Tracer 900
    Bende Arcane Legends oynadim 3 yıl felan ama son 3-4 ayda para kazanmaya başladım , 210tl gelicek yakında 60 da önceden kazandım, ohh rahatım

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı mustafaSRC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Arcane Legends oynadim 3 yıl felan ama son 3-4 ayda para kazanmaya başladım , 210tl gelicek yakında 60 da önceden kazandım, ohh rahatım
    ciddi misin? 3 yılda 210 lira mı kazandın? eğlence amacıyla oynayıp kazandıysan paranın lafı olmaz ama para kazanmak için ise hiç oynamamak daha iyi olurmuş.

Motosikleti
    Tracer 900
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ciddi misin? 3 yılda 210 lira mı kazandın? eğlence amacıyla oynayıp kazandıysan paranın lafı olmaz ama para kazanmak için ise hiç oynamamak daha iyi olurmuş.
    Eğlenmek için oynuyodum baktım kazanılıyo devam ettim bu şekil
    Tanıdıkta bi ara 6bin tl lik oyun parası vardı.Tek sorun alıcı bulmak

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hickirik tutunca napiyorduk be abi!..����������������

acestor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    reklamlar...
    Burada 50 tavuk toplamaya çalışacağı vakit insan gerçekten çalışırsa "gerçek" inek alır

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı acestor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada 50 tavuk toplamaya çalışacağı vakit insan gerçekten çalışırsa "gerçek" inek alır
    görende sanıcak gece gündüz kitlendi oyuna, girip çıkmam bir dakika sürmüyor ki.

birisi benim linkten üye olmuş, teşekkür ederim. kolun bacağı koptu mu acaba bu iyilik yapan arkadaşın. belkide klavye eline yapışmıştır geçmiş olsun diyorum tekrardan teşekkür ederim.

Motosikleti
    Tracer 900
    Hesapladim 2ay sonra aylik 5tl kazanicam
    Para hemen kazanilmiyor ama 4-5 ay sonra güzel kazanilabilir

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kendi referrer inek hesabini da reklamlayip titan zinciri yaratmasina kac puan veriyosunuz.

Motosikleti
    Lifan Tay 100 / Pulsar 200 NS
    İnternet'ten para kazanmak kolay değil bir vasıfınız ya da girişimciliğinizin olması gerekiyor. Bu linkte ufak bir giriş yaptım o konuya. Konuda anlattığım işlemlere giriştim sitenin kurulumunu tamamladım. O da burada 1 ay boyunca yaptığım çalışmalarda 2 binden fazla içerik ekledim. Reklamlama çalışmasını ve site içi dışı seo işlerini ayarlayıp günlük 300 ziyaretçiye çektim http://prntscr.com/ddpltk günlük kazancım şu anda gayet iyi http://prntscr.com/ddpmc3 tıklamalar ile birlikte toplam günlük kazancım 15 lirayı buldu. Yetinmedim amazon iş ortaklığına girdim kullanıcı sitemden film almaya yönlendiriliyor daha alan olmadı ama olursa orası da ek %20 kar vericek. Dedim ben birde haber sitesi açayım hemen bir tane açtım ayarlamaları falan yaptım 2 günlük olmasına rağmen günlük 40 ziyaretçiye ulaştım daha para vermese de bana iyi yerlere geleceğinden eminim. Velhasıl kelam bu siteler ponzi sitelerdir. Para akışı devam ettiği sürece paranızı alırsınız ama kesilirse emeğinize yazık olur. Girişimci olun sektöre yönelik yatırımla güzel siteler açın reklamı koyun oturduğunuz yerden paranızı kazanın.
    crxforever ve Bisnev99 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Tracer 900
    Alıntı navari adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternet'ten para kazanmak kolay değil bir vasıfınız ya da girişimciliğinizin olması gerekiyor. Bu linkte ufak bir giriş yaptım o konuya. Konuda anlattığım işlemlere giriştim sitenin kurulumunu tamamladım. O da burada 1 ay boyunca yaptığım çalışmalarda 2 binden fazla içerik ekledim. Reklamlama çalışmasını ve site içi dışı seo işlerini ayarlayıp günlük 300 ziyaretçiye çektim http://prntscr.com/ddpltk günlük kazancım şu anda gayet iyi http://prntscr.com/ddpmc3 tıklamalar ile birlikte toplam günlük kazancım 15 lirayı buldu. Yetinmedim amazon iş ortaklığına girdim kullanıcı sitemden film almaya yönlendiriliyor daha alan olmadı ama olursa orası da ek %20 kar vericek. Dedim ben birde haber sitesi açayım hemen bir tane açtım ayarlamaları falan yaptım 2 günlük olmasına rağmen günlük 40 ziyaretçiye ulaştım daha para vermese de bana iyi yerlere geleceğinden eminim. Velhasıl kelam bu siteler ponzi sitelerdir. Para akışı devam ettiği sürece paranızı alırsınız ama kesilirse emeğinize yazık olur. Girişimci olun sektöre yönelik yatırımla güzel siteler açın reklamı koyun oturduğunuz yerden paranızı kazanın.
    Bu siteleri açarken cebinizden ne kadar çıktı peki?

Motosikleti
    Lifan Tay 100 / Pulsar 200 NS
    2 lira 47 kuruş domain parası sitemde açıkladım nasıl aldığımı

Motosikleti
    Tracer 900
    Alıntı navari adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 lira 47 kuruş domain parası sitemde açıkladım nasıl aldığımı
    Ben yakın zamanda bu işede atılim o zaman
    Sağolun

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)