Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

03 eylül 2016 sabahı gördüğüm rüya

Motovento
    REKLAM ALANI

normal bir rüya deildi benim için. bi mezarlıktayım. tahta bi masada bi genç kız sigara içiyor. uzaklara dalmış düşünceli.derken mezarlıktan içeri 100 150 erkek dişi aslan giriyor. ben 3 buçuk oluyorum.yiyecekler beni filan. ama yok yavru kediden farkları yok. kimi kokluyo kimininse umrunda değilim.uzaklaşıyorum koşarak bi eve sığınıyorum. evin içi insan dolu. herkes eğleniyor. sonra herkes gidiyor tek başıma kalıyorum. bir fil içeri giriyor. bi masanın altına saklanayım diyorum. hortumu beni buluyor ve beni kokluyor.ben yine 3 buçuk.fil bi anda kadın sesiyle konuşmaya başlıyor. o kadar deertli ki ondan hiç korkmuyorum. anlattaıkça anlatıyor.sonra bi başka yerdeyim. bira içiyorum. rahmetli babam uzaklardan yürüyerek bana doğru geliyor. ütüsüz pantalon giymezdi. bi pantalonu var jijet gibi. gömlek dersen o biçim fiyakalı.nabiyon diyo ban . hiç diyorum içiyorum. sen nerelerdesin diyorum.bak diyor sana ne getirdim. bi kağıtaa çerez birazda pişmaniye. al diyorum pişmaniyeleri ben sevmem pişmaniye. kan ter içinde uyandım. kim okuduysa nolur küfretmeyin iyi sohbetler. iyi yolculuklar.
    MkD bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    Yılın konusu belli oldu.

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Bu nasıl rüya böyle

Rüyalarınızı anlatmayın, hele hele online alemde paylaşmayın, "hayırdır inşaallah" deyin vesselam.
    jimi_hendrix ve ofsaytosman bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda PCX150 >>> PULSAR NS200
    hoşlandığınız güzel bir genç kız, ama sizle ilgilenmiyor, gözü uzaklarda..
    etrafınızda sizi tedirgin eden sinsi insanlar var ama siz aslında onların umurunda değilsizniz,
    güzel bir aile ve arkadaş ortamınız var ama siz onlardan ayrı takılıyorsunuz çoğunlukla,
    sizden hoşlanan şişman ve beğenmediğiniz bir kız var ve siz neredeyseniz dizi gelip buluyor.. peşinizi bırakmıyor, başlıyor anlatmaya, kafa ütülüyor ama kurtulamıyorsunuz... neyse işte böyle böyle gerçek hayatınızda yansımaları vardır kesin rüya yorumlamak gibi bir hobim yoktur, ama bu rüyanızın gerçek hayattaki yansımalarına bir düşünesim geldi
    Ben de bugün çok ilginç bir rüya görmüştüm ama sizin şu yazınızı okuyana kadar aklımda bile değildi Rüyalar böyle ilginç ve esrarengiz şeyler, üstünde durmak ta güzel ama fazla takmamak lazım..
    ofsaytosman, jimi_hendrix ve mavisipa bunu beğendiler.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax

sanki
    ofsaytosman bunu beğendi.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 vakte kadar sıçmadan uyursan kabız olacaksın.
    Yasin D bunu beğendi.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Aslan ve filden sonra " acaba şimdi hangi hayvan bu çocuğu koklayacak " dedim. Neyse ki sonrasında konu değişti ama güzeldi, kafam açıldı

Bira, pişmaniye ve çerez bölümü özellikle hem dram hem komedi unsuru içeriyor.

Devamını bekliyorum
    ofsaytosman ve mavisipa bunu beğendiler.

Alıntı ofsaytosman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    normal bir rüya deildi benim için. bi mezarlıktayım. tahta bi masada bi genç kız sigara içiyor. uzaklara dalmış düşünceli.derken mezarlıktan içeri 100 150 erkek dişi aslan giriyor. ben 3 buçuk oluyorum.yiyecekler beni filan. ama yok yavru kediden farkları yok. kimi kokluyo kimininse umrunda değilim.uzaklaşıyorum koşarak bi eve sığınıyorum. evin içi insan dolu. herkes eğleniyor. sonra herkes gidiyor tek başıma kalıyorum. bir fil içeri giriyor. bi masanın altına saklanayım diyorum. hortumu beni buluyor ve beni kokluyor.ben yine 3 buçuk.fil bi anda kadın sesiyle konuşmaya başlıyor. o kadar deertli ki ondan hiç korkmuyorum. anlattaıkça anlatıyor.sonra bi başka yerdeyim. bira içiyorum. rahmetli babam uzaklardan yürüyerek bana doğru geliyor. ütüsüz pantalon giymezdi. bi pantalonu var jijet gibi. gömlek dersen o biçim fiyakalı.nabiyon diyo ban . hiç diyorum içiyorum. sen nerelerdesin diyorum.bak diyor sana ne getirdim. bi kağıtaa çerez birazda pişmaniye. al diyorum pişmaniyeleri ben sevmem pişmaniye. kan ter içinde uyandım. kim okuduysa nolur küfretmeyin iyi sohbetler. iyi yolculuklar.
    evet arkadaşlar rüyamın kerameti anlaşıldı. az önce uzun zamandır husumette olduğum ucuz mafya babası kafası bi milyon evime geldi. kibarca postaladım. laf aramızda bu aftan çıkanlardan bi tanedi. herkese iyi günler. uzun zamandır yazamazsam biliki mapustayım )

Motosikleti
    Dominar 400
    Ben böyle ilginç konu okumamıştım.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet arkadaşlar rüyamın kerameti anlaşıldı. az önce uzun zamandır husumette olduğum ucuz mafya babası kafası bi milyon evime geldi. kibarca postaladım. laf aramızda bu aftan çıkanlardan bi tanedi. herkese iyi günler. uzun zamandır yazamazsam biliki mapustayım )
    "Allah düşürmesin"

"Kader utandırmasın"

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Sana üç vakte kadar bir şey görünüyor..

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana üç vakte kadar bir şey görünüyor..
    nasıl birşey tarif edermisin dostum
    Draconian bunu beğendi.
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Eylül geldi sonbahar da geldi. Uyurken battaniye falan almak lazım.

serhat207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    Bu biraz babaya duyulan özlem, biraz gelecek kaygısı, birazda yaşadığın şeylere üzülmek ile alakalı gibi duruyor. Rüyalar bilinç altındaki korkularını sana gösteriyor ise genelde zor bir dönemden geçiyorsundur. Etrafındaki problemleri çözmen dileğiyle.

anafartas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia SR GT 200 S
    Bana kalırsa bazı yerler biraz açık kalmış senin stres yapmışın gece gece

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rüyalarınızı anlatmayın, hele hele online alemde paylaşmayın, "hayırdır inşaallah" deyin vesselam.
    Neden karbon emmi ? (bilmedigimden soruyorum)

Ruyanin kendisi kadar ilgincmis sonrasinda basiniza gelenler

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden karbon emmi ? (bilmedigimden soruyorum)
    Sırf bu analizleri yapmak adına , rüya avcıları birimi oluşturmuş adamlar(yabancı sörvisler), arifler anlar.

2. olarak add olmasada , dini olarakta yoruma muhtaç karmaşık rüyaların boşlukta asılı mızrak gibi oldukları, dolayısı ile yanlış olumsuz yorumların durumu sıkıcı/etkileyici vücuda getirecek kadar etkili olabilmesi durumudur.

Hazz etmesemde! çekim yasası ve pozitif/negatif düşüncelerin bile basit yorumlama ile hatta gırgır/dalga sebebi ile hayat bulduğuna şahid olduğumdan , bu kıytırık bilgileri yazayım didim, sorman muallakta kalan kısmı aydınlattı ise sevabları olur ise sana armağan olsun, sıkıntılı ekonomin tez vakitte düze kavuşsun.
    Sokollu bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)