Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Elveda maviş

Motovento
    REKLAM ALANI
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı coldboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle parasının hakkını veren ve ABUS'a göre çok çok ucuza gelen bir ürün. Güzel tercih..

Çalınmaktan kurtarması sevindirici. İnşallah hırsızlar uzak olur..
    valla hocam artık okulun içinde olduğu için motor bi sıkıntı olmuyor. Beko12345 abi; Fizik Kimya Ve biyoloji sağlamdır varsa getir.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Okurken gözleri yaşlı haykırarak İstiklal Marşını okuyan çocuk gibi hayal ettim seni... Bir Maviş kadar olamasa da nice motosikletlerinin olması dileğiyle

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zamanında aynı hatayı bende yapıp araba almıştım. Tüm motor geçmişime ve arkadaşlarıma ihanet etmiş gibi hissetmiştim.. daha fazla dayanamayıp 2 ay kadar kullandıktan sonra satıp tekrar motor almıştım. uzun lafın kısası motorcu motorsuz olmuyor.. olmuyor öyle

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yoksa sen abla'mısın? :(

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okurken gözleri yaşlı haykırarak İstiklal Marşını okuyan çocuk gibi hayal ettim seni... Bir Maviş kadar olamasa da nice motosikletlerinin olması dileğiyle
    teşekkürler Sağol..
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zamanında aynı hatayı bende yapıp araba almıştım. Tüm motor geçmişime ve arkadaşlarıma ihanet etmiş gibi hissetmiştim.. daha fazla dayanamayıp 2 ay kadar kullandıktan sonra satıp tekrar motor almıştım. uzun lafın kısası motorcu motorsuz olmuyor.. olmuyor öyle
    ) haklisin
    Alıntı mustafa42121 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoksa sen abla'mısın? :(
    O ne demek öyle

Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler Sağol..

) haklisin

O ne demek öyle
    Bayanmisin demek

axios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    darısı başıma. bian önce ben de şu 10 bin km yi devirsem de bir elveda diyebilsem kendisine. ne motorlar var kafada

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    hayırlısı olsun. Yeni okul yerini bi daha düşün. Hazırda yatan motur var selamlar

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı axios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    darısı başıma. bian önce ben de şu 10 bin km yi devirsem de bir elveda diyebilsem kendisine. ne motorlar var kafada
    Inşallah . Gönlündeki motorlar senin olsun
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun. Yeni okul yerini bi daha düşün. Hazırda yatan motur var selamlar
    Ooo teşekkür ederimm) düşündum ,dusunmemm mi tek bir hakkım var ve artık nereye gecersem orada okul bitince basvuracagim ve ah hayaller hormetler

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Hayırlı olsun.Neler hissettiğini çok iyi anlıyorum bende geçen hafta ayrıldım mavişimden.

[IMG][/IMG]
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    hayırlı olsun mu deyim geçmiş olsunmu bilemedim fakat mt yi bırakmayın konularınız güzel oluyor bu arada sınıftankaldım bu sene )

Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.Neler hissettiğini çok iyi anlıyorum bende geçen hafta ayrıldım mavişimden.

http://<a href="http://hizliresim.co...q7.jpg</a></a>
    Yeni mavi geliyormu? (R25)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:07 ----------

Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun mu deyim geçmiş olsunmu bilemedim fakat mt yi bırakmayın konularınız güzel oluyor bu arada sınıftankaldım bu sene )
    Gecmis olsun. Lise mi?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elveda mavis...

Evet.. az daha koyup ybr almistim ))
    Sen ilk olmasanda ikinci idin.. seninle çok kısa sürede on bin kusur kmlerce sürmek çok güzeldi. Şimdi sen gidiyorsun ya herkes sana benzeyecek ..Yok yok, kapatmayin KONU bu değildi

Ilk motorumu babam aldı. Onun hikayesi çok ilginç.. neyse konumuz mavili... Tam iki sene boyunca çalıştım ,Ekipman ve motor parası biriktirdim. Ekipmanlarla yiberem olmuştu. Yetmedi cadir,tulum, bu da neymis sisme yatak... kamp ocagi.... aaa ocak icin canakk... isildak ipler.... bardaklar.... Öğrenci harcligimi ve calistiklarimi kazandiklarimi benzin parasına bu ekipmanlara harcadım.

Yibere ile çok gezdim. Derslerimden kaldim Bazı kimseler vardır sevgilisi olur derslerinde düşüklük yaşar. Bende de tam tamina aynısı idi.. Bende sevgilimle çok vakit harcadım. Vize sinavlarimim oldugu gün ben salda golünde serinliyordum. Gün batiminda sezlonkta uzanıyor bir anda ortaya çıkan sivri sineklere kistt diyordum...

Elveda mavis...

Sen benim suç ortagimdin. Artık bambaşka bir sehir ve ya nasippp... hoşçakal mavis..
    Artik biraz daha ekle ybr al espirisini fuymayacagiz :(

Motosikleti
    MT-25

Bambaska değil mi yibere daha iyileri nasip olsun
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim mt universitelileri çok çalışmak lazim cook

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:12 ----------

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artik biraz daha ekle ybr al espirisini fuymayacagiz :(
    )) hahhahaha biraz daha ekle iki tane ybr al diye bir espri okudum forumda birinden ama...
    jimi_hendrix bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh

r25 i alırsan kaç cc yapacan başgan :D
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adamin gonlu bol, baksana Ybr ile havuz basinda fotograf cektirmis r25 ile neler cikarir Allah bilir.

oluroyle hayirli olsun ayrilik da sevdaya dahilmis oyle diyorlar

40 derece sicakta otobuste tikis tikis kaplumbaga hizinda normalde on dakikada gittigin yere yarim saatta gidemezken basini o sinir aninda cama koydugunda yanindan slalom yapa yapa gecen bi ybr gorunce bu yazdiklarim aklina gelir de aglamazsin umarim

Forumun en uzun cumlesini kurdum he

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamin gonlu bol, baksana Ybr ile havuz basinda fotograf cektirmis r25 ile neler cikarir Allah bilir.

oluroyle hayirli olsun ayrilik da sevdaya dahilmis oyle diyorlar

40 derece sicakta otobuste tikis tikis kaplumbaga hizinda normalde on dakikada gittigin yere yarim saatta gidemezken basini o sinir aninda cama koydugunda yanindan slalom yapa yapa gecen bi ybr gorunce bu yazdiklarim aklina gelir de aglamazsin umarim

Ov en son ne zaman otobüse bindiğinmi unuttmusken en kucuk ter damlasina kadar hissettim..ovvv

Forum tarihinin gelmiş geçmiş en uzun cümlesi. Henüz cümleyi tamamlayan olmadı. Deneyenler oldu fakat bu uğurda ya kör oldular ya da bayıldılar...

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum tarihinin gelmiş geçmiş en uzun cümlesi. Henüz cümleyi tamamlayan olmadı. Deneyenler oldu fakat bu uğurda ya kör oldular ya da bayıldılar...
    La niye hatirlattin kocyigit, nefesim daraldi yine
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

La niye hatirlattin kocyigit, nefesim daraldi yine
    Unutamıyorum cümle kelimesi geçtiği anda gözümün önünden akıp gidiyor bu yazı... Terapiste gözükmeliyim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)