Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Maksimum 1.200 tl ye alabileceğim f/p ürünü telefon.

Motovento
    REKLAM ALANI
    onurordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150>GW 250>RX3İ>XMAX400+RKS RT 250+SHERCO 250
    Aveadan Samsung Grand Max aldım. Kullanıyorum.

Anne telefonu olarak yeterli görülebilir.
    beko12345 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    Kardesim kart varsa nakit avans cek taksitli olarak git bi iPhone 6 al 2. Elde olsa al ilerde basın ağrımasın alacağın her android telefon 1 yıl sonra annenin telefonu gibi olacak
    Ertugyigit ve beko12345 bunu beğendiler.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    millet bana da max 750-800 tl ye çıkacak (üstüne 1 lira bile vermem). büyük olmayan ele gelebilecek ve kasılmaycak bi telefon lazım. bi 4 sene kullanırım gibi düşüncem var.
    beko12345 bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    LG G4 Almanı tavsiye ederim italatcı garantili hepsiburada.comdan 3 aydır kullanıyorum
    F54 ve beko12345 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Tracer 900
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar belirttiğim gibi şuan gönlüm İOS ta olmasına rağmen mecburen Android almak durumundayım.

Ben zaten İphone 6 kullanıcısıyım. Anneme 1200 tl lik büyük ekranlı bir telefon almam gerekeceği için 5s i otomatikman listeden silmek durumundayım.

O yüzden şuan siz hala ısrarla git İphone 5s al desenizde annem bu telefonu kulanamaz isterse 500 tl olsun gözleri okadar net göremiyor.

E hadi büyük ekran iphone yani 6 plus gibi birşey alıyım desem gönül razı fakat cebim razı değil anlayacağınız durum bu. Yoksa bende İos u androide tercih eden birisiyim.

Yorumda bulunan herkese teşekkür ediyorum. Defalarca okuyup bahsedilen telefonları inceliyorum. Sanırım listeme Sony,HTC,Samsung da dahil olacak.

Lenovo , Asus, Gm gibi markalara karşı çok soğuğum açıkçası. Bu sefer arkamda güzel bir marka dursun istiyorum. 50 tl lik parçayı ödememek için kullanıcı hatası denmesini artık istemiyorum.

İphone kullanan biri olarak 2 kere telefon gönderdim servise ikiside İphone 4s ti ve gık demeden cihaz değişimi yapıldı. Kullanıcı hatası bahanesine asla sığınmadılar.

Özellikle ASUS ve Lenovo diyince benim aklıma telefon yerine bilgisayar geliyor. Yani 2-3 yıl kullanacağı için annem bu telefonu, telefon sektöründe tecrubeli markalardan almak istiyorum açıkçası.
    6 yı annene verip kendine 5s al

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:57 ----------

Samsung E5 diyorum 4 sene kasmadan idare etmez.Lumialara bak istersen
    beko12345 bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki GSX250R
    Ben de 1000₺'ye Lenovo A7100 alacağım.
    5.5" ekran, parmak izi okuyucu, 3300 mah pil, 13-5 mp kamera. Son olarak Dolby Atmos çift hoparlör.
    beko12345 bunu beğendi.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar belirttiğim gibi şuan gönlüm İOS ta olmasına rağmen mecburen Android almak durumundayım.

Ben zaten İphone 6 kullanıcısıyım. Anneme 1200 tl lik büyük ekranlı bir telefon almam gerekeceği için 5s i otomatikman listeden silmek durumundayım.

O yüzden şuan siz hala ısrarla git İphone 5s al desenizde annem bu telefonu kulanamaz isterse 500 tl olsun gözleri okadar net göremiyor.

E hadi büyük ekran iphone yani 6 plus gibi birşey alıyım desem gönül razı fakat cebim razı değil anlayacağınız durum bu. Yoksa bende İos u androide tercih eden birisiyim.

Yorumda bulunan herkese teşekkür ediyorum. Defalarca okuyup bahsedilen telefonları inceliyorum. Sanırım listeme Sony,HTC,Samsung da dahil olacak.

Lenovo , Asus, Gm gibi markalara karşı çok soğuğum açıkçası. Bu sefer arkamda güzel bir marka dursun istiyorum. 50 tl lik parçayı ödememek için kullanıcı hatası denmesini artık istemiyorum.

İphone kullanan biri olarak 2 kere telefon gönderdim servise ikiside İphone 4s ti ve gık demeden cihaz değişimi yapıldı. Kullanıcı hatası bahanesine asla sığınmadılar.

Özellikle ASUS ve Lenovo diyince benim aklıma telefon yerine bilgisayar geliyor. Yani 2-3 yıl kullanacağı için annem bu telefonu, telefon sektöründe tecrubeli markalardan almak istiyorum açıkçası.
    arkadaşım sağa sola bakma
    yukarıda saydığın özelliklere uygun tek bir telefon var
    direkt git sony c5 ultra al rahat et

http://www.epey.com/akilli-telefonla...-c5-ultra.html
    piyasada 1100 ile 1300 arasında değişiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet bana da max 750-800 tl ye çıkacak (üstüne 1 lira bile vermem). büyük olmayan ele gelebilecek ve kasılmaycak bi telefon lazım. bi 4 sene kullanırım gibi düşüncem var.
    pasaport kayıtlı bakar mısın?
    piyasada 1500 e alacağın herşeyin spotunu 700-800 e alırsın
    beko12345 bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

açık ara g3 .
    fakat diğer bir opsiyon ümreye giden çok bu aralar varsa giden gelecek vs 1-1.5 arasında iphone 6, note 5 vs seçenek çok
    beko12345 bunu beğendi.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı Lucien adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açık ara g3 .
    fakat diğer bir opsiyon ümreye giden çok bu aralar varsa giden gelecek vs 1-1.5 arasında iphone 6, note 5 vs seçenek çok
    http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7539&idPhone2=6294

Donanım olarak evet ama "açık ara" demek ne kadar doğru. Bu durumda ne istediği önem kazanıyor. Batarya istiyorsa mecbur p1, donanım istiyorsa g3. Batarya konusunda kararsız ise iphone hiç bakmasın zaten.
    beko12345 bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

bakabilirim. bi arayayım abd den gelen çok meşhur elemanları.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    nerden olursa olsun lg g4 tavsiye ederim
    beko12345 bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beko aldin mi telefonu ?

beko derken marka onerisi yapmadim
    beko12345 bunu beğendi.

Schmuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İphone 5 5s bakabilirsiniz o paraya alinacak en iyi telefon. Ben galaxy s2 kullaniyorum kesinlikle tavsiye ederim. Yeni çıktığı zaman almıştım. Bir kere yari yolda birakmadi, sarj sorununu çözerseniz sıkıntı olmayacaktır.
    beko12345 bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Teşekkür ederim. Sony i sıkı takibe almış bulunmaktayım
    Alıntı mustafaSRC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 yı annene verip kendine 5s al

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:57 ----------

Samsung E5 diyorum 4 sene kasmadan idare etmez.Lumialara bak istersen
    Benimde aklıma geldi İp6 yı anneme verip kendime 5s almak fakat annem facebook ve kamera hariç biryerini kullanmayı bilmediği için İphone6 elinde yazık olacaktır . Bense aktif olarak kullanıyorum telefonumu bilgisayar kullanmıyorum derecede hatta. Bu yüzden anneme6 yı vermek pek işime gelmedi açıkçası
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beko aldin mi telefonu ?

beko derken marka onerisi yapmadim

Annem hazır samsunga alıştım yine samsung al diyor. E doğal olarak çok teknolojiye yatkın olmadıkları için haklı, pek beceremiyorlar. Sanırım Samsungtan devam edeceğiz gibi. Ama benim gönlüm g3-g4 te. Kalbim İp6 da vs E bir yandanda sonyleri vs baya araştııyorum burada yorumları okudukça onlarda kafama yattı gibi.

Yani konuyu açmadan önce seçenekler arasında 2 telefon vardı artık 5

Ne zormuş telefon seçmek arkadaş

Yorum yapan herkese tek tek teşekkür ediyorum daha öncede belirttiğim gibi herkesin yorumunu defalarca okuyorum ve araştırıyorum.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    999 tl gm5 plus, 1300tl iphone 5s, samsung j7 vs
    beko12345 ve antilop_skul bunu beğendiler.

_kaan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Xperia M5 güzel ve f/p telefonudur tavsiye ederim. Ayrıca zenfone 2 laser 5.5" olanını kullanıyorum 6-7 aydır, yakıtı kokluyor işlemcisi snapdragon410 orta halli bir işlemci ama performansından gayet memnunum onuda tavsiye edebilirim.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    hacı gm den basımız yandı demissin benim son 4 telefonum gm en ufak biseyde servise gönderiyorum yapılııyor aynı gün alıyıorum telefonu bence bdahadüsün gm yi discovery 1 discovery 2 discovery elite gm5 aldık en son

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Ben 1 senedir t60 kullanıyorum. 8 çekirdekli 2 gb ram. Kamera boyutları harika.Hiç sıkıntı yaşatmadı. 900 almıstım. Şimdi daha ucuzdur. Zte üretimi kalitesi çok iyi.en son çıkan oyunlarda dahi yağ gibi. Ekran kalitesinden dolayı virtual gözlükler de mis gibi görüntü veriyor

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Yorumlar için teşekkürler. Sonucu açıklıyayım.

Ne kadar Sony, Lg ,Asus,Gm gibi markaları annemin önüne sermiş olsam , internetten açıp gösterip övmüş olsamda Samsung j7 yi gösterdiğim an bana bunu al dedi.

Sonuç olarak malesef j7 den başka birşeyi kabul ettiremedim. J7 is coming...
    Onurhan D bunu beğendi.

kocaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anneniz için bakıyorsanız efsane NOTE2'yi öneririm.
    Hala çok hızlı, hala üst spec bir telefon. Yıllardır kullanıyorum.
    Note 5 aldım, 2'yi anneme verdim. Bayıldı. 600TL'ye kadar düşmüş sıfırının fiyatları hiç gerek yok çarpılmaya.
    Linkten ürünü görebilirsiniz kolay gelsin. J7'de fena değil ama bir Note değil. ;)

http://urun.n11.com/cep-telefonu/sam...3096&utm_term=
    beko12345 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)