Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yeni maceramız olta - balık tutmak :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün 130 km arabayla yol yaptık 2 tane balık yakaladık onlarda limit altı geri saldık
    yanarım yanarım çalılıktaki koca sazana yanarım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gt250r
    Bugün biraz daha iyiydi

Markopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Gts 250İ Evo
    tebrikler, ben de bir balık tutkunuyum avrupa yakasında avlanıyorum 2 gündür balık çok iyi, ben dün ve bugün emirganda avlandım lüfer sarıkanat ve çinekop karışık baya bir aldım. Tutmak isteyen arkadaşlara tavsiyem 1. olarak çinekop çaparisi takıp atsınlar 2. olarak kaşık ( kaşık simli olursa daha iyi ) herkese rastgelsin
    Kötümser yanlız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür
    GARAJ Müdavimi

Motosikleti
    gt250r
    Alıntı Markopaşa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler, ben de bir balık tutkunuyum avrupa yakasında avlanıyorum 2 gündür balık çok iyi, ben dün ve bugün emirganda avlandım lüfer sarıkanat ve çinekop karışık baya bir aldım. Tutmak isteyen arkadaşlara tavsiyem 1. olarak çinekop çaparisi takıp atsınlar 2. olarak kaşık ( kaşık simli olursa daha iyi ) herkese rastgelsin
    Bu sene özellikle emirgan sonra tarabya çok iyi,balık avrupa yakasından geçişini yapıyor.Anadolu yakasında sabit balık yok şimdilik, klasik sabah ve akşam üstü yapıyor,diğer saatler seyrek şekilde.
    sabah 7 öğlen 12 arası 50balık alınıyor emirganda,turuncu klasik çapari ile.
    Ama ben yemli tutmayı ve daha sakin yerleri sevdiğim için gitmiyorum oralara,omuz omuza olta atılan zamanlar oluyor ne deniz havası alınır nede balık keyfi.

Markopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Gts 250İ Evo
    Alıntı kahraman1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sene özellikle emirgan sonra tarabya çok iyi,balık avrupa yakasından geçişini yapıyor.Anadolu yakasında sabit balık yok şimdilik, klasik sabah ve akşam üstü yapıyor,diğer saatler seyrek şekilde.
    sabah 7 öğlen 12 arası 50balık alınıyor emirganda,turuncu klasik çapari ile.
    Ama ben yemli tutmayı ve daha sakin yerleri sevdiğim için gitmiyorum oralara,omuz omuza olta atılan zamanlar oluyor ne deniz havası alınır nede balık keyfi.
    Ben genelde hafta içi giderim, hafta sonuna göre daha sakin oluyor, yemli olayını bende de çok severim o vuruşu alıp heyecanla tasmalamak
    Kötümser yanlız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür
    GARAJ Müdavimi

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)