Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

En yakın arkadaşım vefat etti

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tracer 900
    17 yaşındaydı daha.Geçen sene nisan ayı gibi tanışmıştık oyunda.Sohbet muhabbet derken bi anda whatsapp da ekli olarak gördüm,aramız çok iyiydi.17 gün önceye kadar tüm dertlerimi mutlu olduğum anları kısaca herseyi paylaşırdık birbirimizle.Ama 17 gün önce arkadaşımın vefat ettiğini öğreniyorsun .Whatsapp a giriyorsun ondan sana gelen bir mesaj yok sen bişeyler yazicaksin ama o göremeyecek.Oyuna giriyorsun nicki orda gözüküyor online olsunda konuşalım diye bekliyorsun ama yok o artık yok.Derdini,hüzününü,mutluluğunu paylaşıcak kimsen yok yok.Fotoğrafına bakıyorsun inanamıyorsun onun öldüğüne inanamiyorsun.Yüzlerce km öte yaşasada o benim tek arkadaşımdı onunda konuştuğum konulari hiçbir arkadaşımla konuşmuyordum,o özeldi.Konuştuğunuz eski mesajlara bakıyorsun,okuyorsun kendini tutamıyorsun gözyaşların akıyor ağlıyorsun ,bitmiyor hep ağlıyorsun.Odanda onunla paylaştığın şeyleri görüyorsun aklına o geliyor,gözlerin doluyor ağlıyorsun.
    .Vefat edeli 17 gün oldu ,hergün aklıma geliyor ağlıyorum.
    Ya yüzlerce km ötedeki arkadaşımın arkasından bu kadar ağlıyorsam üzülüyorsam ailemden birisi öldüğünde,dedeciğim öldüğünde ne yapıcam peki,o üzüntüyle yaşayabilirmiyim ben tabiki yaşayamam.Hayat bu kadar zormu?
    Arkanda bıraktıkların hepsi senin için gözyaşı döküyor,güzel insan bizi bekle yanına geleceğiz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Başın sağolsun. Ölüm ,yaşam kadar gerçek ve sen bunu çok genç yaşında öğrendin. 90 yaşında vefat eden dedemin çok güzel bir sözü vardı : " Bundan 80 yıl önce ölenler , 100 yıl önce ölenlere çok ağladılar " . Hepimiz öleceğiz, sen de öleceksin. Zaman en iyi ilaçtır. Zamanla acın azalacak, acının yerini özlem alacak. Bira daha yas tut sonra da topla kendini.

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Allah rahmet eylesin çok genç...Niye öldü?

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Nereden öğrendin ? Neden öldü?

Motosikleti
    gt250r
    Ölümden daha gerçek hic birşey yok,korkuttular bizi ölümden ölümsüz gibi yaşamaya alistirdilar,sanki defalarca bedenimiz toprakta çürümüş gibi rahat davranmaya alistirdilar,ölümü unuttuk.Allah en başta ölümün hayirlisini versin.Bol bol cenazelere gitmek lazim,tanimak önemli değil ve gerçekten hayata bağlanmak için,olgunlaşmak için.Cenaze görmeyen kişi zaten olgunlaşamaz.Allah rahmet eylesin,başin sağolsun.

Motosikleti
    Tracer 900
    Sıra arkadaşıda aynı oyunu oynuyodu bana mesaj attı ınanmadım,birkac foto atti sınıf grubundaki konuşmalarıda attı,inanmak istemedim şaka olmasını istedim ama değildi.Bikaç gün hep sondakika haberlerine baktim bişey bulamadım taaki fb den araştırıncaya kadar.Doğruydu gerçekten vefat etmisti bizi bırakıp gitmişti[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:51 ----------

Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nereden öğrendin ? Neden öldü?
    Arkadaşıda oynuyordu bana mesaj attı onun sayesinde öğrendim bu kötü haberi

Başın sağolsun. Hayatın en büyük gerçekliği ölümdür sadece zaman meselesi

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    başın sağolsun...

Motosikleti
    Tracer 900
    Teşekkür ederim size,hayatın acı gerçeğini bu yaşta yaşıyorum.Sağolun

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Sana ve ailesine de sabır versin.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Belki başka nick almıştır üzülme hemen.

Motosikleti
    Tracer 900
    Amin,teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:45 ----------

Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki başka nick almıştır üzülme hemen.
    Bak olabilir bunu hiç düşünmedim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)