Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ben Hiç Söyleeyemedim :(((

Motovento
    REKLAM ALANI
    SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Söylerim, psikopatlığım tutarsada deli şeyler yaparım.
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Aşık olduğum kız arkadaşımdı, açıldım, şimdi çok yakın arkadaşım oldu

Yine de sinir bozucu durum...

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    Aşık olduğum kız arkadaşımdı, açıldım, şimdi çok yakın arkadaşım oldu
    gerçekten kötü bi durummuş. bi zamanlar öyleyken şimdi... neyse takmamak lazım. olur böyle şeyler.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Aynı durum bende var şuan kıza deli gibi aşığım ama söyleyemiyorum hatta bana durup durup canım arkadaşım veya arkadaşım bugün şöyle oldu demesi bitiriyor beni, çok değerli birisi kabul etmezsede arkadaşlığını kaybet istemiyorum o yüzden napıcamı bende bilmiyorum

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    kızla erkeğin arkadaşlığımı olurmuş, anlayamıyorum önce arkadaştık sonra sevgili olduk diyenleri.
    hoşlanıyorsan gidip direk kıza söyleyecen ben öyle hiç muhabbet yokken gidip direk söyledim hayır dedi
    yani biz söyledikte ne oldu.................
    boşverin hiç söylemeyin bırakın kendi kendine gelişsin ama içinizden biz arkadaşız demeyin ben bu kızdan hoşlanıyorum olursa ciddi ilişkiye girerim diyerek hareket edin. arkadaş arkadaşa o gözle bakmaz.

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Yanılıyorsun dostum,en mantıklı ilişki dostlukla başlar-başlamalı zaten.Ben gerçi böyle görmedim.İnsanlar partnerlerini eş-dost tavsiyesiyle,araba alır gibi seçiyor.İlk dışarı çıkıldığında,iki kişinin de kafasında sevgili olmakla ilgili düşünceler geziyor.Dostlar ise dost kalıyor.Halbuki birbiriyle uzun süredir iyi geçinen,beraber iyi vakit geçirmeyi alışkanlık haline getirmiş,artık birbirinin hayatında yeri doldurulamaz birer öğe olmuş iki insanın,artık o ince engeli de aşması kadar sıcak ve duygusal bir an olabilir mi...
    Bilmiyorum.Kadınlar...

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    kadın erkek dostluğu süper bir şeydir ve gayet de mümkündür. ek olarak motocycleoyreigns'in dedikleri
    May the Force be with McLaren Mercedes

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Vals yapmaktır dokunmadan,kadınla erkeğin dostluğu. Yaklaşınca uzaklaş, uzaklaşınca üzerine git, senkronize ol ama bütün olma. Bir dokundun mu hayatın altüst olur.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Motosikleti
    speederbike
    alt üst olan hayat erkeğinki oluyor genelde

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kadınlarla erkekler dost olur tabi... ama gün aşırı görüşüp konuşuyorsanız bi kızla, emin olun dostu deilsiniz... potansiyel sevgilisiniz... olur ya da olmaz onun da garantisi yok işte... bi noktadan sonra artık sizinle oynandığını hissediyorsanız ya da bi türlü karar veremiyorsa hoşlandığınız insan, hayatından çıkın... mutlaka bir karar verecektir... ama yine de en iyisi dostmuş gibi olmamak hiç.. yani size karşılıksız güvenebileceğini hissetsin ama kesinlikle bir dost olarak değil...

Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı
    10. sınıf

İngilizce dersinde yanımda bir kız oturuyordu onun için 'benim en iyi arkadaşım' diyordum... ama ben onun ipek gibi saçlarına bakıp onun benim olmasını istiyordum... Ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum, dersten sonra kalktı ve geçen gün sınıfta olmadığı için o günün notlarını istedi ona notları verirken bana teşekkür etti ve yanağımdan öptü. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama
    çok utanıyordum...

11. sınıf

Telefonum çaldı, arayan oydu ve ağlıyordu bana askın nasıl kalbini
    kırdığını anlattı, beni evine çağırdı, yalnız kalmak istemediğini söyledi, bende tabi ki gittim, koltuğa, onun yanına oturdum, güzel gözlerine bakmaya başladım ve onun benim olmasını diledim, 2 saat sonra Dren Barrymore'un bir filmi başladı ve onu izledik filmi izledikten sonra uyumaya karar verdi, bana her şey için teşekkür etti ve yanağımdan öptü. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum...

Son sınıf

Mezuniyet balosundan bir gün önce yanıma geldi ve "çıktığım çocuk hasta ve partiye gelemeyecek" dedi, benimde çıktığım biri yoktu ve 7. sınıfta birbirimize söz vermiştik eğer çıktığımız biri olmazsa partilere birlikte gidecektik, "en iyi arkadaş" olarak. Ve partiye birlikte gittik, o aksam çok güzeldi, her şey yolunda gitti, partiden sonra onu evine kapısının önüne kadar bıraktım, kapının önünde ona baktım o da bana o güzel gözleriyle gülümseyerek baktı. Onun benim olmasını istiyordum... Ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum, bana "hayatimin
    en güzel zamanını geçirdiğini" söyledi ve yanağımdan öptü. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum...

Günler, haftalar, aylar geçti ve mezuniyet günü geldi çattı...

Sürekli onu izledim onun mükemmel vücudunu seyrettim. Diplomasını almak için sahneye çıkarken sanki havada süzülen bir melek gibiydi. Onun benim olmasını istiyordum... Ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum. Herkes evine gitmeden önce yanıma geldi ve ağlayarak bana sarıldı sonra basını omzuma koydu ve "sen benim en iyi arkadaşımsın, teşekkürler" deyip yanağımdan öptü. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum...

Aradan yıllar geçti...

Bir kilisedeyim ve o kızın nikahını izliyorum... evet artık evleniyordu, onun "evet, kabul ediyorum" demesini, yeni hayatına girmesini izledim, başka bir adamla evli olarak. Onun benim olmasını istiyordum... Ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum. Yeni hayatına girmeden önce yanıma geldi ve "nikahıma geldin teşekkürler" deyip yanağımdan öptü. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama
    çok utanıyordum...

yıllar çok çabuk geçti...

Su an benim bir zamanlar en iyi arkadaşım olan kızın tabutuna bakıyorum, eşyaları toplanırken lise yıllarında yazdığı günlüğü ortaya çıktı... Hemen günlüğünü aldım ve günlükte okuduğum satırlar şöyleydi...

"Onun gözlerine bakarak onun benim olmasını diledim... Ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum... Keşke bana beni bir kez sevdiğini söyleseydi..."

bende hiç söyleyemedim lea
    kafama pisletiim ne varsa tırsacak

Bu da bişey mi ben bugün tavlada 5-4 yenildim
    Akıllı Adam Aklını Kullanır. Daha Akıllı Adam Başkalarının da Aklını Kullanır..! ;)

Motosikleti
    speederbike
    Alıntı T_uruncu adlı üyeden alıntı
    kadınlarla erkekler dost olur tabi... ama gün aşırı görüşüp konuşuyorsanız bi kızla, emin olun dostu deilsiniz... potansiyel sevgilisiniz... olur ya da olmaz onun da garantisi yok işte... bi noktadan sonra artık sizinle oynandığını hissediyorsanız ya da bi türlü karar veremiyorsa hoşlandığınız insan, hayatından çıkın... mutlaka bir karar verecektir... ama yine de en iyisi dostmuş gibi olmamak hiç.. yani size karşılıksız güvenebileceğini hissetsin ama kesinlikle bir dost olarak değil...
    şimcik günaşırı görüşülüyorsa kim kim için potansiyel sevgili oluyor. erkekler daha iradesizdir (aha da polemik attım ortaya), önce onların kalkanının düşmesi lazım.

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    erkekler iradesiz değil bence... işleri zor... hep doğru olanı yapmaları, hep sorumluluk almaları, hep başarılı olmaları gerekiyor... bi yandan da hep çok güçlü olmaları (yani görünmeler) lazım ! hem seveceksin, hem böyle olacaksın... eee zor tabiiii bu da erkek olmanın raconu oluyor işte...

Motosikleti
    speederbike
    erkekler mi kadınlara hakettiği gibi davranmıyor, tersi mi emin değilim ama birşeyler yanlış gidiyor. bu kaçan kovalanır şeysi iğrenç birşey zaten. seviyorsan sev kardeşim.

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    o kadar çok görüyorumki
    ama bayanlar gerçeekten severse bizden fazla seviyorlar
    hiç sevgilim olmadı ama erkekten fazla bayan dostum var
    zaten hep benim başımı şişirirler
    az önce bir yerden geliyorum servisten
    adam evli ama neler anlatıyor burda yazamam ne anlatmak istediğimi anlamışsınızdır
    dostluk konusundada çok iyi oluyorm hemde
    bayramda sadece 2 msj aldım saolsunlar ikiside bayan dostlarımdandı
    bayağı andım kankalarımı
    doğum günümü tek kız arkadaşım yani sevgili değil arkadaşım bilir

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı
    Yanılıyorsun dostum,en mantıklı ilişki dostlukla başlar-başlamalı zaten.Ben gerçi böyle görmedim.İnsanlar partnerlerini eş-dost tavsiyesiyle,araba alır gibi seçiyor.İlk dışarı çıkıldığında,iki kişinin de kafasında sevgili olmakla ilgili düşünceler geziyor.Dostlar ise dost kalıyor.Halbuki birbiriyle uzun süredir iyi geçinen,beraber iyi vakit geçirmeyi alışkanlık haline getirmiş,artık birbirinin hayatında yeri doldurulamaz birer öğe olmuş iki insanın,artık o ince engeli de aşması kadar sıcak ve duygusal bir an olabilir mi...
    Bilmiyorum.Kadınlar...
    asıl sen yanılıyorsun. dediğin gibi başlayan evliliklerin yarısı boşanmayla neticelenir yani işin pratikte bir değeri yok, bunlar istatistik. çünkü beklentiler çok fazla ama bu beklentiler karşılanamıyor ve yuva yıkılıyor. sıkılma da cabası.
    oysa görücü usulü evlenenler daha sağlam bir aile kuruyor bu da istatistik.- kötü yanları da yok değil (bu da bilinçsizce yapılmasından ileri gelir, daha çok cahil kesimlerde kötü sonuçlar doğuruyor) tartışmanın boyutunu oraya çekmeyelim-
    bunun dışında insanın arkadaş dediğine aşık olması veya aşık olduğuna arkadaş gibi yaklaşması racon macon hikayelerini bir kenara bırakacak olsakta mertliğin sol köşesinden bile geçilmediğinin bir göstergesidir. niyet belli edilmeli fakat hemen lafa dökülmemelidir bence.
    ateşle barutun arkadaşlığı olmaz.

Motosikleti
    speederbike
    musti bu dediğin dostluklar eli baltalı döneminden önce miydi, sonra mıydı?
    tigermbz, ateşle barut yan yana durur. ta ki ateş beyni yerine içgüdülerini dinlemeye başlayana dek. arada yürek ortaya çıkarsa ne beyin kalır, ne içgüdü. o ayrı bir mevzu.

ateşle barut demişken aklıma karikatür geldi.
    3 tane mağara adamı, birinin elinde 2 odun var, birbirine sürtüp ateş çıkarıyor ve "hey, ateşi buldum" diyor. ikincinin önünde de kazan gibi birşey, içinde siyah kum var, o da "yaşasın, barutu buldum" diyor. üçüncüsü de "biraz daha yaklaşın, ben de atasözü bulacam" diyor. çok tatlı birşeydi.

Motosikleti
    Seyhan 125
    water en son bu bayramdı
    belkide ben farklıyım
    belkide siz

Motosikleti
    speederbike
    "de"ler ayrı

Motosikleti
    Seyhan 125
    evet ben farklıymışım
    sevginin de si olmaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler