Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Honda Civic Vtec 2 Video Klip

Motovento
    REKLAM ALANI
    MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Ne manitası la, manita ne arar sanayide
    jimi_hendrix bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işi bilene var hocam.
    initial-D bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işi bilene var hocam.
    Eee hocam önce altında makina olucak sonra diğeri oluyor, hatta bazı marka modellerde standart anladın sen

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam suzuki vitara ile pikap dışında 1 tane araba olacak o yazdıklarımdan herhangi bir tanesi, ve 1990lardan kalma olacak s2000 olursa eğer ap1 olacak bu yüzden benim arabaları toplayınca çok bi fiyat yapmaz ama o 2 motorun fiyatı bayağı yüksek,
    dikkatinizi çekti mi bilmem benim hayallerde manita yok, makina o kadar bitirmiş bizi
    Egerki aracin varsa,manitana ayiracak zamanin cok az olur. Bunuda goz onunde bulundurmak lazim.
    E sanayide ne isin var,manitayi getirmissin iste
    işi bilene var hocam.
    Ustune binip yanliyosun,manitasiz olmaz :D
    Eee hocam önce altında makina olucak sonra diğeri oluyor, hatta bazı marka modellerde standart anladın sen
    Bmw 420i cabrio. Bunu al,bin,bindir. Adamin biri youtube a video atmis;4 kasayla gidiyo,durakta bi kiz var. Konusmuyo bile şşt yapiyo,kiz bakinca gel gel yapiyo,kiz geliyo koltugu gosterip otur diyo. Kiz direk biniyo arabaya. Ustunu aciyo bide,cahil kiz diyoki "aaa ustudemi aciliyo bunun" ahahahaha

Motosikleti
    Yohhh
    makina olmadan da yapanlar var hocam. zaten makina için gelenler hiç gelmesin yani

Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    makina olmadan da yapanlar var hocam. zaten makina için gelenler hiç gelmesin yani
    Ya tabii hocam herkesin arabası yok sonuçta ama onların tadı başka

Bknz:Ben
    Ooo onlarda iyi simdi,helede boyle zengin semtin arabalara merakli kizlari cok hojdir. Yanlis anlasilmasin,onlar sadece arabanin yol tutusu,gidisi ve konforunu merak ettikleri icin biniyolar. Hepsi araba hastasi,siz hala fesata cekin olayi.

Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bknz:Ben

Ooo onlarda iyi simdi,helede boyle zengin semtin arabalara merakli kizlari cok hojdir. Yanlis anlasilmasin,onlar sadece arabanin yol tutusu,gidisi ve konforunu merak ettikleri icin biniyolar. Hepsi araba hastasi,siz hala fesata cekin olayi.
    Ya ya dimi kesin ondan biniyorlar kesin

Motosikleti
    Yohhh
    ailemden para isteyen birisi değilim. kendim çalışarak topladım o parayı (burslar da var tabi) yoksa 16.000 felan olurdu bütçe en az. ondan sonra çakardım iyi bi makine (2teker yalnız)devam ederdim yoluma.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

haa ulan hayallerime ROCK'N ROLL eklemeyi unutmuşum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

nooldu yaa ROCK'N ROLL u görenler kaçıyor herhalde zaten kızlar da rock and roll yüzünden kaçtı. ama ben müziğimden vaz geçmem arkadaş. neyse millet yarın sabahın sekizinsde dersim var ben kaçar.
    MazhaRR bunu beğendi.

Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Yok başkan ben buralardayım Hayırlı geceler iyi dersler

Ya ya dimi kesin ondan biniyorlar kesin
    Aa tabi,+1 beygir katiyolar. Roll falan yaparsan yanina birtane şart
    ailemden para isteyen birisi değilim. kendim çalışarak topladım o parayı (burslar da var tabi) yoksa 16.000 felan olurdu bütçe en az. ondan sonra çakardım iyi bi makine (2teker yalnız)devam ederdim yoluma.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

haa ulan hayallerime ROCK'N ROLL eklemeyi unutmuşum.
    https://www.youtube.com/watch?v=dh-0LuIDEaw

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

nooldu yaa ROCK'N ROLL u görenler kaçıyor herhalde zaten kızlar da rock and roll yüzünden kaçtı. ama ben müziğimden vaz geçmem arkadaş. neyse millet yarın sabahın sekizinsde dersim var ben kaçar.
    Kimse icin muzik zevkini terkeyleme baskan. Seni oldugun gibi kabul edecek biri illa cikar diycemde,muzik stilide abarti be. Ulan muzik stili farkli diye kacilirmi. Baskan baska bisey olmasin bu iste? haadi gorusuruk,yarin yazinda konu bi ustlere ciksin :D

Motosikleti
    Yohhh
    Aa tabi,+1 beygir katiyolar. Roll falan yaparsan yanina birtane şart

Kimse icin muzik zevkini terkeyleme baskan. Seni oldugun gibi kabul edecek biri illa cikar diycemde,muzik stilide abarti be. Ulan muzik stili farkli diye kacilirmi. Baskan baska bisey olmasin bu iste? haadi gorusuruk,yarin yazinda konu bi ustlere ciksin :D
    tabi okula sırtımda gitarla gelince kaçmıyorlar. Havalı görünüyor çünkü. Birisi bizi kabul görmezse alırım ilerde mazda mx5'imi. Yan koltuğuna koyarım gitarı. Açarım teypden bi classic rock...

Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Allahtan zaman çabuk geçiyor.Az kaldı az.Güzel günler göreçeğiz çocuklar güneşli günler...

tabi okula sırtımda gitarla gelince kaçmıyorlar. Havalı görünüyor çünkü. Birisi bizi kabul görmezse alırım ilerde mazda mx5'imi. Yan koltuğuna koyarım gitarı. Açarım teypden bi classic rock...
    Illaki bu yolda sana uygun birini bulursun baskan,dert degil bunlar.
    Allahtan zaman çabuk geçiyor.Az kaldı az.Güzel günler göreçeğiz çocuklar güneşli günler...
    Ben ilerde bulutlu,karanlik gunler goruyorum baskan. Sanmiyorumki yuzlerimiz gulsun. Sorun,dert,keder hep bizim doneme denk gelecek gibi.

Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Ben nispeten totoyu kurtardım gibi ama kardeşim için endişeleniyorum gerçekten.Bakalım görecez neler olucak ama dediğin gibi bizi zor günlerde bekliyor çünkü gerçekten türkün türkten başka dostu yok,olamazda, olursada şimdi ki gibi sözde.

Ben nispeten totoyu kurtardım gibi ama kardeşim için endişeleniyorum gerçekten.Bakalım görecez neler olucak ama dediğin gibi bizi zor günlerde bekliyor çünkü gerçekten türkün türkten başka dostu yok,olamazda, olursada şimdi ki gibi sözde.
    Insanlar bunu hak etti baskan. Beter olsunlar. Ama senin benim gibi sucu olmayan nice insanlar hayallerinden,mutluluklarindan olacaklar ona yanarim.

Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Insanlar bunu hak etti baskan. Beter olsunlar. Ama senin benim gibi sucu olmayan nice insanlar hayallerinden,mutluluklarindan olacaklar ona yanarim.
    Zaman bize herşeyi gösterecek.Bakalım kim türk kim değil,kim ne kadar türk,kimler dostumuzmuş gibi yapıyor hepsi çıkacak ortaya.O zamana kadar kendimizi hazırlamamız lazım.Allah ömür verirse kısa bir süre sonra 2. çanakkaleyi de görürüz.

Zaman bize herşeyi gösterecek.Bakalım kim türk kim değil,kim ne kadar türk,kimler dostumuzmuş gibi yapıyor hepsi çıkacak ortaya.O zamana kadar kendimizi hazırlamamız lazım.Allah ömür verirse kısa bir süre sonra 2. çanakkaleyi de görürüz.
    Ulke bunlardan kurtulsun,gelecektekiler mutlu olsunda herseye hazirim ben.

Motosikleti
    Yohhh
    Illaki bu yolda sana uygun birini bulursun baskan,dert degil bunlar.

Ben ilerde bulutlu,karanlik gunler goruyorum baskan. Sanmiyorumki yuzlerimiz gulsun. Sorun,dert,keder hep bizim doneme denk gelecek gibi.
    bulmasam da dert değil, bize rock and roll yeterrrr.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:29 ----------

Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Hazır konu müzik türleriyken söyleyeyim linkteki şarkıyı arabada sakın açmayın ya da dışardan duyulmasın geçen izmir özkanlarda işim vardı bornovadan geçerken kırmızı ışıkta durunca arabanın içi bir anda kızlarla doldu ne olduğunu anlamadım.Allahtan araba kamyonetti de kalanları kasaya oturttum.

https://www.youtube.com/watch?v=dck0vwOyEVA

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)