Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Alınır mı

Katılımcı sayısı
13. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

5 38.46%
  • Hayır

8 61.54%
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hyundai Accent 1.3 LS 1998 Hakkında Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial z-one 150
    Al abi neden almıyosun ki. Yıllardır memlekette çatır çatır satılan bir araba. Ayıca sanjmanı bana göre en yi araba. Bütün arabalar geri viteste öter,hyundai ötmez. dene istersen.. hayırlısı osun..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    İllede accent alacam diyorsan 1,3 e bulaşma derim. 14-16 bin aralığında 2000-2001 model temiz bir, milenyum kasa 1.5 gls bulursan sakın kaçırma derim, gerek donanım gerek performans olarak yüzün güler. Donanım olarak 4 cam otomatik, abs ve klima var... Parça fiyatları da çok uygundur.

Kaza yaptığında alla allah bu araba neden ikiye bölündü diye düşünmek istemiyorsan tofaştan uzak dur derim zira bu arabaların kaza anında ikiye bölünmesi meşhurdur. Kuş serisiyle kıyaslayanlara da kulak asma, accent in ölüsünün yanından geçemezler.

Kuşçular aşağıdaki linklere, insan düşmanına önermez bu arabayı.

http://www.cesithaber.com/kaza-yapan...iye-bolunuyor/
    https://www.google.com.tr/search?q=i...w=1344&bih=730

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sagat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İllede accent alacam diyorsan 1,3 e bulaşma derim. 14-16 bin aralığında 2000-2001 model temiz bir, milenyum kasa 1.5 gls bulursan sakın kaçırma derim, gerek donanım gerek performans olarak yüzün güler. Donanım olarak 4 cam otomatik, abs ve klima var... Parça fiyatları da çok uygundur.

Kaza yaptığında alla allah bu araba neden ikiye bölündü diye düşünmek istemiyorsan tofaştan uzak dur derim zira bu arabaların kaza anında ikiye bölünmesi meşhurdur. Kuş serisiyle kıyaslayanlara da kulak asma, accent in ölüsünün yanından geçemezler.

Kuşçular aşağıdaki linklere, insan düşmanına önermez bu arabayı.

http://www.cesithaber.com/kaza-yapan...iye-bolunuyor/
    https://www.google.com.tr/search?q=i...w=1344&bih=730
    Farkettiysen takla attiginda icinden sag cikarsin,kaza yaptiginda tampondan baska bisey dusmez demedim,tofasin ne oldugunu herkes biliyo,ben sadece daha seri oldugunu ve disk fren,hidrolik direksiyon ve klimasi var dedim,siz gelmis hala yok niye onermis yok allah dusmanima vermesin,butun cumleleri tek tek okuyun,eminim bu yorumdan cok daha farkli bisey yazacaksin,hyundai ninde donaniminin zayif olmasi ve motorundan,hantalligindan bahsettim,kasasina guvenligine laf etmedim.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Tofaşlardan uzak dururdum satması kolay ama kaza yapmaya gelmiyor çok dayanıksız elektrik direğine girsen araba 2 ye bölünür

sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farkettiysen takla attiginda icinden sag cikarsin,kaza yaptiginda tampondan baska bisey dusmez demedim,tofasin ne oldugunu herkes biliyo,ben sadece daha seri oldugunu ve disk fren,hidrolik direksiyon ve klimasi var dedim,siz gelmis hala yok niye onermis yok allah dusmanima vermesin,butun cumleleri tek tek okuyun,eminim bu yorumdan cok daha farkli bisey yazacaksin,hyundai ninde donaniminin zayif olmasi ve motorundan,hantalligindan bahsettim,kasasina guvenligine laf etmedim.
    Ben size cevaben değil arkadaşa uyarı amaçla yazmıştım onları ama illede ciddiye alıp karşılaştırma yapalım diyorsan yapalım.

Accent serisi 1.3 lx den ibaret değil, nasıl ki doğan serisinde l-s-sl-slx serisi varsa accentinde 1.3 i-ls-lx-gs-gl-glx-admire 1.4 active-clasic-comfort-style 1.5 ls-gt-gs-gl-gls-glx--i-crdi-crdi-admire-1.6 admire, bir bu kadarda accent era ve blue alt modelleri var ama yazmaya gerek yok.

Sen tutmuşsun accent in en düşük modellerinden birini tofaşın en yüksek modeliyle kıyaslıyorsun ve accentlerin çoğunda bulunan standart donanımı lüks diye yazıyorsun ve ancak tofaş, ön fren disk diye övülebilirdi zaten
    İllede güç yarıştıracağım diyorsan 1.3 ekonomi sınıfıyla değil de doğanla aynı model 1.5 16 valf 102 hp doch motorlu accentlerle yarıştır derim

Parça kalitesi ve işçilik kıyasına girmiyorum bile. İki markanın arabalarını sürenler konfor farkını zaten bilirler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)