Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Roman Müziğinin Krali Klarnet

Motovento
    REKLAM ALANI
    ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Arkadaşlar hep motordan hep motorcudan yazıyoruz birazda değişik bir konu acim dedim düşünürken aklıma klarnet geldi zaten yaş itibariyle anlamayız rack tan cazdan klasikten ilede sanat müziği olsun derim.ama sanat müziğinde klarnetin yeri benim icin ayrıdır gerci sülalede romanlıkta yok ama kücüklükten beri düğünlerde toplantılarda hep dinlediğimiz için herhalde bence bu işin üstadıda mustafa kandıralıdır.Tabiki klarnet tek dinlenmez ilede yanına RAKI ister ARKADAŞLAR NOT:roman havası bilenler piste lütfen
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    güzel bir konu ben roman havası bilmiyorum ama çok iyi bahriye çiftetellisi oynarım
    ama klarnet deyince hüsnü şenlendirici dinlerim
    eskiden mustafa kandıralı vardı mesela

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    şimdi onun yerini doldurmak için çabalayan yeni jenerasyondan gençler var

hüsnü şenlendirici mesela çok iyi çalıyor.
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla doğru söyledin albatros yanındada varsa bir asma davul
    oofffffff of
    aç ikinci şişeyi dostum

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    Tek çek hadi tek çek ohhhh
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Kim nederse desin en çok roman edirnede var gelin roman mahallelerini gezdireyim size

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hehee ben tam 8 yıldır marmaris belediyesi türk sanat müziği korosundayım
    hatta eşimle koroda tanıştık...bence sanat müziğinde en iyi saz Kanun dur..klarnet volümlü bir saz her parçanın hakkını veremez ..şu an 7 kişilik bir grupla marmaris türk halk müziği korosunu kurduk 12 saz 30 koristle 42 kişilik güzel bie ekipiz aynı zamanda koronun müdürlüğüne devam ediyorum...1 de kopnser verdik yeni bir oluşumuz henüz ama geleceği sanat müziğinden parlak bi koro oldu ..özellikle urfa ,karadeniz ve ege türküleri dinleyenleri ağlatır o kadar diyim yane
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

gropsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    valla bende ud çalıyorum yaşım 17 olmasına rağmen hastayım sanat müziğine ve şunu söylemek istiyorum, her enstrumana saygım var ama kendi öz çalgılarımız gerçekten bu toprağın acılarını ve sevinçlerini yansıtıyorlar.ama bu müziği sadece rakı masasıan meze değilde gerçekten sanat için bakmamız gelecek için daha faydalı olacaktır.klarnette ise hüsnü şenlendirici ve serkan çağrıyı severim.istanulda olan arkadaşlarada istanbul sazendelerini dinlemelerini tercih ederim cemal reşit rey de her hafta konser veriyolar.arasıra mercan dedeyle babylonda çıkıyorlar.istanbul sazendelerinin cd leride mevcud :göksel baktagir kanun;yurdal tokcan ud.bu sazendelerin adıyla cd lere ulaşabilirsiiz
    dongul murat

DeepShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oooo sorma bayılırım klarnete.ewet ustası mustafa kandıralıdır ama hüsnü şenlendirici de bomba gibi girdi piyasaya.o da eskiydi ama yeni yeni tanınmaya başladı.roman havasına gelinceeee bi oynarım bi oynarım yani bunun için roman olmak ta gerekmiyo bence.onların müziğine bayılıyorum...

eserkose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ AN 400 BURGMAN

romancılarrr

beyler roman müziklerinden mp3 arşivi olanlar varmı varsa ulaşım bilgileri yazabilirlermi....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler