Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

işe yarar bir elektro şok cihazı nereden bulabilirim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ceydamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    İnternetten baktığım kadarıyla, bir çoğu sinek ısırığı etkisi yaratıyor. Güvenlik önlemi olarak almak istiyorum ama gerçekten etkisiz hale getirebilen bir cihazı nereden bulabilir ve satın alabilirim bilen var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Msx 125
    Alıntı ceydamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternetten baktığım kadarıyla, bir çoğu sinek ısırığı etkisi yaratıyor. Güvenlik önlemi olarak almak istiyorum ama gerçekten etkisiz hale getirebilen bir cihazı nereden bulabilir ve satın alabilirim bilen var mı?
    Tahtakale civarinda bulabilirsiniz ama çok tehlikeli, bir rahatsizligi olan insanı öldürebilir bununla ilgili örnekler var.

Motosikleti
    hero pleasure
    Alıntı SercanG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tahtakale civarinda bulabilirsiniz ama çok tehlikeli, bir rahatsizligi olan insanı öldürebilir bununla ilgili örnekler var.
    İnternet üzerinden ya da izmir civarından alabilirim. O ölümcül dozda etkili olanları piyasa da satmıyorlar. Hatta etkili olanlar bile anladığım kadarıyla zor bulunuyor.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    aldıktan sonra birde onu elinden kaptırmak var... onu da hesaba kat

Motosikleti
    hero pleasure
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldıktan sonra birde onu elinden kaptırmak var... onu da hesaba kat
    Kime kaptıracağıma bağlı, saldırgana kaptırmak anlamında söylüyor isen; baya hızlı olmak lazım gerekecek, zaman kazandırır. zaten ruj şeklinde ve telefon şeklinde olan aletler var sadece ne kadar etkili bilemiyorum.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    biber gazı daha iyi olur bence kendimi koruyayım derken katilde olabilirsin veya kaptırıp elinden daha kötü sonuçlar meydana gelir allah karşılaştırmaması dileğiyle.
    sheriff87 bunu beğendi.
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Biber gazı öneriyorum hem bulması kolay hemde öbürü gibi ne kazık yeme riski var nede defolu adama denk gelipte adamı öldürme riski var.
    ceydamer bunu beğendi.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Ne kadar işe yarar bilemicem

[IMG][/IMG]
    Kendilerine, “Yeryüzünde bozgunculuk yapmayın“ denildiğinde
    “Bizler sadece düzeltenleriz“ derler.
    Oysa onlardır asıl bozguncu; farkında bile değiller. 2.12

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    İzmiri bilmem ama istanbulda sokakta tezgah açanlarda,pazarlarda,metrobüs duraklarında ben çok denk geliyorum biber gazı ve elektroşok satanlara
    ceydamer bunu beğendi.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Çankayada telefoncuların olduğu sokaklarda var.12-15 tl Fener ve elektroşok olarak kullanılıyor şarjlı
    Zz-2013 yazıyor benim aldıgımın kutusunda.

Motosikleti
    hero pleasure
    Alıntı karşıyaka57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çankayada telefoncuların olduğu sokaklarda var.12-15 tl Fener ve elektroşok olarak kullanılıyor şarjlı
    İşe yarıyor mu ki onlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:03 ----------

Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biber gazı öneriyorum hem bulması kolay hemde öbürü gibi ne kazık yeme riski var nede defolu adama denk gelipte adamı öldürme riski var.
    hı hım biber gazım var

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    http://www.hepsiburada.com/jenix-bib...pm-evjenix3079

işe yarar cebinde tasırsın dun yanlıslıkla elimdeki gazı burnuma surdum 5 saat yandı :D

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Bayiltmiyordur muhtemelen, kimsede kullanmak nasip olmadi ama cikardigi ses ve elektrigin isigi bile karsindakini korkutmaya yetipte artiyor bile :D
    ceydamer bunu beğendi.

Motosikleti
    hero pleasure
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.hepsiburada.com/jenix-bib...pm-evjenix3079

işe yarar cebinde tasırsın dun yanlıslıkla elimdeki gazı burnuma surdum 5 saat yandı :D
    yok yok işe yarar mı diye karşıyaka57'nin dediği; Çankaya'da satılan şok cihazlarını sordum. Sinek ısırığı gibi bişi istemiyorum ki..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:45 ----------

telefoncuların bulunduğu sokağa girip şöyle bi etrafa bakınınca bulabilecek miyim ki acaba bu tür şeylerin ne tür dükkanlarda satıldığını bile bilmiyorum açıkçası...

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Çankaya elektronikçiler çarşısında aradığın ürünleri bulabilirsin ama ben bu ürünlerin pekte işlevsel olmadığını düşünüyorum.
    Biber veya portakal gazı iyidir.

Motosikleti
    Msx 125
    İşe yarıyor mu ki onlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:03 ----------

hı hım biber gazım var
    Ablacım sende full koruma geziyorsun biber gazı elektroşok :D İstanbulda yaşasan heralde sırtında pompalıyla gezicen :D

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Çankaya metrodan çıktıktan sonra Basmane yönüne doğru yürü
    100 metre yurudukten sola dönün kesin bir sokak saticisinda gorursunuz.Çok satan var ordaki 2-3 sokakta
    ceydamer bunu beğendi.

EreN! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250R
    çevirmede yakalatırsan elinden alırlar. Bende jop vardı. Polis bununla adam öldürürsün dedi aldı benden. Kendimi korumak için falan dedim de bişey değişmedi.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Piyasada satılan tüm elektro şok cihazlarının gücü hemen hemen birbirine yakındır ve dediğin gibi sinek ısırığı gibi bir etki yaratır.
    Yani vücuda bir zarar vermez. (Kalp pili kullanan vb. kişiler bunun dışında)
    Ancak o sinek ısırığı etkisi dediğimiz şey kişiyi yerinden zıplatır. Ve kimse bunu uzun süreli maruz kalamaz. Kasların buna izin vermez.

Her neyse senin bahsettiğin sanırım şöyle bir şey

ceydamer bunu beğendi.

Motosikleti
    hero pleasure
    Alıntı SercanG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ablacım sende full koruma geziyorsun biber gazı elektroşok :D İstanbulda yaşasan heralde sırtında pompalıyla gezicen :D
    Sadece bir gün bayan olunuz, muhtemelen kendinizi eve kapatmak isteyeceksinizdir. Merhaba Türkiye...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:06 ----------

Çankaya metrodan çıktıktan sonra Basmane yönüne doğru yürü
    100 metre yurudukten sola dönün kesin bir sokak saticisinda gorursunuz.Çok satan var ordaki 2-3 sokakta
    Ben gündoğdu ya gitcem diye, yanlışlıkla basmanaye gitmiş, çatışmalı eylemlerin arasında kalmış, sonra oradan çıkamamış, bir güzel biber gazı yemiş, üstüne araba yakan insanları görünce dayanamamış bağırmış ve bunun üzerine, araba yakıcısı maskeli bir çocuk tarafından yumruk yemiş bir insanım
    Lütfen daha açık bir tarif, kendimi başka acayip yerlere sokmak istemiyorum (dip not hala izmiri tam olarak bilmiyorum)

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:09 ----------

Alıntı EreN! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çevirmede yakalatırsan elinden alırlar. Bende jop vardı. Polis bununla adam öldürürsün dedi aldı benden. Kendimi korumak için falan dedim de bişey değişmedi.
    Daha önce de elimden alındığı ve görülmesine rağmen görmemezlikten gelindiği zamanlar oldu. Ama son çıkan kanunlarda biber gazının ve şok cihazının yasal düzeneğini hiç bilmiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:11 ----------

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasada satılan tüm elektro şok cihazlarının gücü hemen hemen birbirine yakındır ve dediğin gibi sinek ısırığı gibi bir etki yaratır.
    Yani vücuda bir zarar vermez. (Kalp pili kullanan vb. kişiler bunun dışında)
    Ancak o sinek ısırığı etkisi dediğimiz şey kişiyi yerinden zıplatır. Ve kimse bunu uzun süreli maruz kalamaz. Kasların buna izin vermez.

Her neyse senin bahsettiğin sanırım şöyle bir şey

https://www.youtube.com/watch?v=ZfKWVrXKbn0
    Saldırgan olduğu zaman saldırganı önleyecek dozajda bişi istiyorum evet. Videoyu izleyemedim, iş yerimde serverlar engelli :(

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler