Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motomarketim, Motopak, KılıçlıMoto Firmalarından Alışveriş Yapanlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    S.a cümleten, yine bir bu adamlar güvenilir mi sorusu ile karşınızdayım.

Bakım için gerekli bir kaç yedek parçayı sahibinden.com üzerinde bir firma satışa sunmuş. İlan açıklamasında ;

bünyemizdeki firmalar; motomarketim - alfamotomarketim - Hesaplimotor - motopak - motosikletparcalari - - kiliclimotormoto

gibi bir ibare mevcut.

Stok ve ödeme durumu için mesaj attım. 3 gün oldu dönen yok. Verilen numarayı aradım, (bu akşam 6 civarı) cevaplayan olmadı.

Daha önce alışverişi olan var mıdır ? Ellerindeki ürünler dedikleri gibi orjinal mi ? Gidip direk mağazalarına mı baksam ?

Bir de sahibinden.com üzerinde sepete ekle muhabbeti yok mu ? Aynı mağazadan birkaç ürün alıp tek seferde teslim edilsin istiyorum.

Kazasız belasız sürüşler

İyi Akşamlar

Serdem46 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Çok yoğun çalışan bir müassese olduğu kesin bir yerdir,
    Eğer imkanınız varsa gidip almanızda fayda vardır,
    YOK İMKANIM YOK dersenızde eger,
    MESAJLARA PEK CEVAP VERMEYE UGRASMAZLAR çünki 1000'lerce ilanları var,

Direct aramalısınız HEMDE ISRARLA ARAMALISINIZ en az 5,,6 kişi var çalışan ve HEPSİNİN TELEFONLARI YOLUN İŞLİYOR...
    mterayes26 ve Sokollu bunu beğendiler.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Adamın yeri Bahçelievlerde. Gidip ordan almanı tavsiye ederim. Yıllardır motor işindedir ve kimi hakkında iyi kimi kötü konuşur. Ben alışverişlerimde sıkıntı yaşamadım çünkü dükkanından gidip alıyorum. Sorun olursa yardımcı oluyor değiştiriyor vs. vs.
    Sokollu bunu beğendi.

Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok yoğun çalışan bir müassese olduğu kesin bir yerdir,
    Eğer imkanınız varsa gidip almanızda fayda vardır,
    YOK İMKANIM YOK dersenızde eger,
    MESAJLARA PEK CEVAP VERMEYE UGRASMAZLAR çünki 1000'lerce ilanları var,

Direct aramalısınız HEMDE ISRARLA ARAMALISINIZ en az 5,,6 kişi var çalışan ve HEPSİNİN TELEFONLARI YOLUN İŞLİYOR...
    Ustam benim yaa Normal hayatta yetmezmiş gibi sanal alemde de yardımıma koştun, Allah senden razı olsun Gidip alayım ürünleri de geleyim yanına o zaman

Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamın yeri Bahçelievlerde. Gidip ordan almanı tavsiye ederim. Yıllardır motor işindedir ve kimi hakkında iyi kimi kötü konuşur. Ben alışverişlerimde sıkıntı yaşamadım çünkü dükkanından gidip alıyorum. Sorun olursa yardımcı oluyor değiştiriyor vs. vs.
    Yorum için teşekkürler, alacağım bir kaç ürün var gidip kendim alayım o zaman, kargo parası vermemiş, sürpriz yaşamamış olurum hem.

Sherno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sahibinden.com'da aynı parçaların ilanını farklı fiyatlarda koymuşlar. Arayıp fiyat sorunca bir fiyat söylüyorlar işte gibi geldi bana. O yüzden iyi bak ilanlara :D Ama alışverişinde bir sıkıntı olacağını sanmam.

Alıntı Sherno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden.com'da aynı parçaların ilanını farklı fiyatlarda koymuşlar. Arayıp fiyat sorunca bir fiyat söylüyorlar işte gibi geldi bana. Ama alışverişinde bir sıkıntı olacağını sanmam.
    Evet haklısınız. Çoklu kullanıcı aslında aynı firmaya bağlı ama bir ürünü 2 farklı fiyatta görebiliyorsunuz. 47 TL'lik ürün, kendi websitelerinde 36 TL gibi. Teyit almak şart.

Motosikleti
    Nc 750s dct
    Bende fatih beyden direk alıyorum, malzeme lazım oldukça 8 yıldır hiç bir problemim olmadı, elinde olmayan ürünleride getirttirebiliyor.
    Sokollu bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Mecbur değilsen BULAŞMA.
    blue white, xawa ve dockerengin bunu beğendiler.

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mecbur değilsen BULAŞMA.
    Anladım Serdal abi, çok detaya inmeyeyim o zaman. Gidip dükkana bakayım istediklerim istediğim fiyata ise alıp çıkarım o zaman. Doğru dürüst yedek parça satan site yok zaten piyasada.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elinde her motora ait her parca bulunur. Nedenini siz tahmin edersiniz.

BULASMAYIN
    xawa, Ertugyigit, dockerengin ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    hocam her türlü yedek parcamı sahibinden üzerinden get harici almam malum pek şey okuyoruz para gönderiliyor ürün gelmiyor gelen ürün bozuk kırık vs ama gette oyle olay yok.zaten malına güvenen adam getten korkmez..yada elden alımları tercih ederim.yukarıda yazılı isim üzeründen pek cok sıfır parca aldım f.kılıclı ama sahibinden.com üzerinden getli krekı kartlı en ufak sorun yasamadım.hoş yasasamda getli oldugundan bir şekilde çözüm bulunuyor

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    denize düşülmüşse bir ihtimal.

1-2 liraya tenezzül etmiştir alış verişimde,
    sahibinden üzerinden yaptığım alış verişte kargo ücretsiz der, kargo ödersin.
    söylersin, bahane sallar.

standart piyasa esnafı.
    görmeden parça almanızı tavsiye etmem.
    memleket bozuk.
    Serdem46 bunu beğendi.

Zaten gidip de usta bana bi sol grenaj ayağına yatmayacagim. Orjinal hava ve yağ filtresi olduğunu yazmış. Ha 20 tl de degil, 45 tl ara bakım için lazım. Servise gitmek yerine Serkan usta/abi ziyaret edilecek. Yorumlar için teşekkürler. Alışveriş esnasında bi kelek hissedersem yazarim.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    AMAN HOCAM UZAK DUR! NE ÜDÜĞÜ BELİRSİZDİR! ESNAF DEĞİLLERDİR, HER YOL VARDIR. AYNI ZAMANDA TELEFONU AÇSALAR DA İSTEDİĞİN CEVABI VERMEZLER UMRUNDA DEĞİL ÇÜNKÜ. DUYDUĞUM ÇOK ŞEY VAR FAKAT GÖRMEDEN BİŞEY DEMEK İSTEMİYORUM.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Zaten adm hakkındaki söylentiler yüzünden "Gidip dükkanından al" Önerisinde bulundum. Ama eksik söylemişim. Sıfır ürünler için geçerli. 2. el yada çıkma alacaksan nereden nasıl geldiği konusunda kötü düşün ve olma ihtimali olan o suça satın alarak ortak olma derim.

Aslında bu diğer bir çok motorcu için geçerli.

Ha adam kaza yapmış zararını kurtarmak için motorunun işe yarar parçalarını satmak istiyordur o zaman lazım parça alınır. Ama genel olarak Türkiyede ikinci el parça almamak daha akıllıca olur.
    Sokollu ve Shrieker bunu beğendiler.

Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten adm hakkındaki söylentiler yüzünden "Gidip dükkanından al" Önerisinde bulundum. Ama eksik söylemişim. Sıfır ürünler için geçerli. 2. el yada çıkma alacaksan nereden nasıl geldiği konusunda kötü düşün ve olma ihtimali olan o suça satın alarak ortak olma derim.

Aslında bu diğer bir çok motorcu için geçerli.

Ha adam kaza yapmış zararını kurtarmak için motorunun işe yarar parçalarını satmak istiyordur o zaman lazım parça alınır. Ama genel olarak Türkiyede ikinci el parça almamak daha akıllıca olur.
    Sağolun Allah razı olsun. Bu zamana kadar kullandığım 3 motosiklette de küçük/büyük kazalar yaptım ve hepsini de o şekilde sattım. Allah'a şükür hiç çıkma parçaya tenezzül etmedim. Ah almak istemem hiç. Periyodik bakım ürünleri alacağım. Bu kadar farklı ve çok sayıda yorum beklemiyordum. Görüşlerimi bu hafta içinde gidersem yazacağım.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Piyasada bazı işleri yapan 3 5 belli adam vardır ama kimse ellemez derler. Oralardan alışveriş yapılması tüm motor camiyasına dolaylı yoldan zarardır. Bulaşmayınız.
    blue white bunu beğendi.

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Ben daha öncelerde önce havale Yaparak fren balatasi sinyal Vs aldım bi sorun yaşamadım. İkinci el parça için yorum yapamam ama sıfır parça da ne diyorlar ise o gelmişti

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    senelerdir aynı yerde bir esnaf. ufak tefek tamirat ve aksesuar için gittim bir sıkıntı yaşamadım.
    bahçelievlere kadar gelmişken şirinevlere de bakıp motosiklet ihtiyaçlarını giderebilirsin. bu konuda artık sirkeci ile yarışır oldu güzide semtimiz şirinevler .
    Sokollu bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    kılıçlı motorda seni saf görürlerse çok sağlam geçirirler bana 5 liralık brenta balatayı kaliteli balata diye sattılar burdan yola çık bu adamlardan hiçbirşey alınmaz

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)