Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Spor Salonu.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wokiie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Herkese merhaba.

Selimiye'de Kadıköy'e yakın bir yerde oturuyorum. Rıhrım'a yürüyerek 15 otobüsle 5 dk. Bu yüzden Rıhtım'a yakın bi spor salonu bakıyorum . Uygun fiyatlı olan türden . Fakat uygun fiyat diyede merdiven altı bir yer olmasını istemem. Biraz kaliteli olmasında fayda var. Ayda 100-130 lira kadar verebilirim. (uygun fiyattan kastım kalitesine göre uygun fiyat) Eğer bilindik bi spor salonu varsa rıhtımda (Birazdaha uzak olabilir ) Söylerseniz sevinirim .

27 mayıs gibi okulum bitiyor zaten. O zamana kadar ne kadar kilo verirsem kafi Herkese şimdiden teşekkürler . İyi forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Sport universe var.

Güzel düzenli biryer. Havuzuna bakıp vazgeçebilirsin ama yarı olimpik havuzlu salonda 2-3 kere girmişliğim var o nedenle diğer konulara önem veriyorsan olabilir. Yanlız iyi pazarlık yap. Hatta anlaşamadan çık ordan çok pahalı de. 1-2 hafta sonra ararlar )

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sport universe var.

Güzel düzenli biryer. Havuzuna bakıp vazgeçebilirsin ama yarı olimpik havuzlu salonda 2-3 kere girmişliğim var o nedenle diğer konulara önem veriyorsan olabilir. Yanlız iyi pazarlık yap. Hatta anlaşamadan çık ordan çok pahalı de. 1-2 hafta sonra ararlar )
    Şimdilik havuz önemli değil. Yazın dalmaya gidiyorum . Bana vicut geliştirme kısmı ve takip etme kısmı önemli . Yani bi program verip geçmemeleri lazım . Yemek listesinide kontrol etmeleri gerek . Aklımda yarın bakarım

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Aslında ora bulacağın şey seni şaşırtabilir. Şişmiş kas yığını adamlar yerine eğitimli spor hocaları ile karşılaşacaksın ve onlar senin herşeyinle düzenli olarak ilgilenecekler.

2011 de öyleydi şimdi nasıldır bilemiyorum.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında ora bulacağın şey seni şaşırtabilir. Şişmiş kas yığını adamlar yerine eğitimli spor hocaları ile karşılaşacaksın ve onlar senin herşeyinle düzenli olarak ilgilenecekler.

2011 de öyleydi şimdi nasıldır bilemiyorum.
    Hocam " mutluluğu herkes biliyor , sen paradan haber ver "

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)