Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaşlar işim düştü Size :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle herkese iyi akşamlar kız arkadaşıma swatch 'dan bi saat aldım üretim yılı 2013 bana bugün saat yeni ulaştı. Saat bölmesi paslanmaz çelik diyor kendi Web sitesinde yalnız ben kendi web sitesindeki fotolarla karşılaştırınca sanki biraz kararmış matlaşmış gibi geldi ama paslanmaz çeliğin kararması söz konusu olamaz güzel gözüksün diyé renkleri diye bu kadar açık yapmış olabilir mi yada kararma olmuş olabilir mi şayet benim düşündüğüm gibiyse bunu nasıl parlatabilirim resimler aşağıda

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

Eğer kararma olmuşsa o kadar para verdik rezil oluruz
    Buda başka bi fotosu

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

Arkadaşlar yok mu yardım edecek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bir Allah kulu'da çıkıp yardım etmemiş buyur kardeş, çabucak kesiver.

mucoist, sey_47, 106GT! ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    İade et bence orijinali gibi durmuyor

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    içi de koyu sendeki saatin. bence kararma yok.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Çogu satışda reklam daki ile real deki ürün bir olmaz renk tutmaz ışık oyunu, programlar vs vs. Sıkıntı yok elinde kapı gibi mark abelges varsa tamamdır.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Ürün orjinal onda hiçbir sıkıntı yok faturası garanti belgesi hepsiyle beraber geldi çakma olması imkansız birşey zatens swatchStore'dan aldım.Ne biliyim bana kararma var gibi geldi ama biraz daha bakınca diğer Resimlerdede tam beyaz değil zaten metalik gri renginde

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Kararma dediğin bölgesel olur ton farkı olur gözlede belli olur ama elindeki üründe sıkıntı yok.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Sorun yok dostum,
    Arada ton farkı olabılır,
    kaldıki zaten FOTO'lar çekilirken ARKA PLANDAKİ IŞIK ve efect 'ler farklı gösteriyor,,,

Sıkma Canını...

netwera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility, Kymco People S, Bajaj Pulsar 200NS

İçimi ferahlattınız çok teşekkür ederim. Evet haklısın kararma olsa bölgesel olurdu her yeri aynı ton olmazdı. Olmadı bi parlatıcıyla silerim ondada cam veya kordonà gelirse diye korkuyorum açıkcası

Berkec. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy
    Hamburgerciye gittiğinde sipariş verdiğin resimdeki hamburgerle önüne koyduklarının arasında dağlar kadar fark olması gibi bişey bu
    Öte yandan bunu bi Swatch a sor bence için rahat etsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:19 ----------

Tekrar bakınca bence renk seçeneği var ya da resimdeki rengi Türkiye ye getirmiyolar akreple yelkovanın renkleri farklı
    Biyturs_OnSr bunu beğendi.

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Her şeyin sahtesini yapıyorlar. Bence bu saati yetkili distribütörden alın. Onun dışında satılan yerlerde hepsinin çakmasını satıyorlar. Bilginiz olsun. İçinizde bir şüphe duyacağınıza iade edin, gidip yetkili firmadan alın. Kafanız rahat etsin.
    Geçen yıl ray-ban gözlüğümü düşürüp kırmıştım. Gidip ünlü bir gözlük bayisinden yenisini aldım. Ancak bana öncekinden biraz farklı gelmişti. Kafama takıldı, ithalatçı firma ile telefonla görüştüm, bize kargo ile gönderin inceleyelim dediler. Öyle de yaptım ve ürün sahte çıktı. Bunun üzerine gözlüğü aldığım yere götürdüm, durumu izah ettim. Onlar da özür dileyerek geri aldılar ve paramı iade ettiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)