Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uzun yol ve kamp malzemeleri tavsiyeleri bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar tarih itibariyle gün dönümü misali artık yazın kokusunu almaya başladık ... Ama yaz gelmeden takımı dizmek lazım .Malum yaz yaklaştı mı fiyatlar sıcağın kaldırma kuvvetiyle yükseliyor. Bu sene nasip olursa uzun turlar yapmayı düşünüyorum ... Kamp malzemeleri konusunda tecrübeli arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var.
    1) Öncelikle iki kişilik çadır almayı düşünüyorum çadır konusunda tecrübeli arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum ben birtane buldum linkini veriyorum bakıp bana düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.
    http://www.atlaskamp.com/olimpia-avance-2-kisilik-cadir-201328/

2) Yatak ve Havalı yatak ve uyku tulumu konusunda tavsiyelerinizi bekliyorum ...
    3) Motorum Hyosung gt 250comet malum demir ayaklı yan çanta pek yakışmıyor bende heybe çanta düşünüyorum.. Bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum...
    4) Son olarak kazasız belasız vede cezasız bir motor hayatı diliyorum tavsiyelerinizi bekliyorum ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:48 ----------

Ha bu arada sıcak bir haftasonu istanbul çıkışlı gökçeada programı yapan arkadaşlar olursa bende varım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    @inzell konuya bekleniyor
    inzell bunu beğendi.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    inzell geldi

1)alacağın çadır iki girişli olsun, hele bir de sıcak yerlere gideceksen! çift katlı ve çift girişli, havalandırma kanalları da başarılı olsun. ben kendi çadırımda (saydığım özelliklere sahip) kızgın bir güneşin altında, hiçbir ağaç olmadan tüm gün durabiliyorum. bu konuda oldukça başarılı bir çadır.

2) şişme yatak piknikçi işi, tercih etme. köpük mat sert ve fazla yer kaplar, şişme mat tercih et. 2,5cm yüksekliğinde, kapandığında 1,5 litrelik şişe boyutunda olsun. tulumda da decathlonun +20 derecelik basit ve az yer kaplayan tulumları iş görür.

3)heybe olur, içinde değerli birşey bırakma. motoru yatırma ihtimaline karşı kırılabilecek eşyaların olmasın, özellikle tablet, laptop vs..

iyi yolculuklar
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Gökçeada turuna ben de katılabilirim İstanbul'dan

Diğer sorulara verilecek cevapları takipteyim

ilker AVCI

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    tarih uyarsa bende uzun tatil planı yapıyorum. Katılabilirim.

Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inzell geldi

1)alacağın çadır iki girişli olsun, hele bir de sıcak yerlere gideceksen! çift katlı ve çift girişli, havalandırma kanalları da başarılı olsun. ben kendi çadırımda (saydığım özelliklere sahip) kızgın bir güneşin altında, hiçbir ağaç olmadan tüm gün durabiliyorum. bu konuda oldukça başarılı bir çadır.

2) şişme yatak piknikçi işi, tercih etme. köpük mat sert ve fazla yer kaplar, şişme mat tercih et. 2,5cm yüksekliğinde, kapandığında 1,5 litrelik şişe boyutunda olsun. tulumda da decathlonun +20 derecelik basit ve az yer kaplayan tulumları iş görür.

3)heybe olur, içinde değerli birşey bırakma. motoru yatırma ihtimaline karşı kırılabilecek eşyaların olmasın, özellikle tablet, laptop vs..

iyi yolculuklar
    İnzell kardeşim çadırının markasını söylermisin ona bakayım fiyatı bana uygunsa alırım birde neden çift giriş bilgim olsun diye soruyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:08 ----------

Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inzell geldi

iyi yolculuklar
    Şu var senin dediklerine uygun[IMG][/IMG]
    muhabbeti demleyelim...

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bizamın polleri zayıftı sanırım. quickhiker 2 benimkisi

Ürün Açıklaması:
    Makalu Bizam 4 Mevsim Çadır 2

2 girişi bulunan, su geçirmez 2 kişilik bir çadırdır.Dış tentesi ve tabanı ile bir dağ çadırında aranan her özelliğin bir arada bulunabildiği 4 mevsim kullanabileceğiniz çadırdır.

Kubbe yapısı sayesinde yere sabitlemeden ayakta durabilir.
    Ripstop özelliğe sahip dış kumaş delindiğinde yırtılmaz.
    Çift tenteli yapısı sayesinde tamamen su geçirmez ve nefes alabilir özelliğe sahiptir.
    Ön bagaj alanını genişletmek için üçüncü bir poll bulunur.
    Ön girişin haricinde arka tarafta da ufak bir bagaj alanı ile birlikte ikinci bir giriş daha bulunur.
    Taban kumaşı ve dış tente kumaşı suya karşı güçlendirilmiştir ve dikiş noktaları da arka taraflardan ısıl işlemle bantlanmıştır.
    Ufak tefek malzemeleri yerleştirmek için çadır içinde iki adet cep bulunur.
    Çadırı yere sabitlemek için çelik malzemeden yapılmış kazıkları ve gerdirme ipleri vardır.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

Poller: Fiberglass polles 7,9 mm

Taban: Polyester 190T, water resistance 6000 mm/cm2, taped seam

İç tente: Nefesalabilen Nylon 190T + Mesh

Dış Tente: 185T Polyester, PU coated with taping, water resistance 3000 mm/cm2

Boyutları: 210+145x120

Maximum Ağırlık: 2.9 kğ
    Minimum Ağırlık: 2.6 kğ

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

[IMG][/IMG]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler