Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kendini mahallenin muhtarı sanan polis...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar
    ahlak zabıtalığı yapıyordur aklı sıra yeni türkiye işte. bi de polis haklı diyenler var. akıl fikir diyorum
    EsesLifan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EsesLifan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial mcx 150, Lifan tay100
    Sen polissin anlamına gelir şekilde konuştum çünkü ama aksi bişey söylemedi ve genel polis ağızıyla nidalarıyla konuşmaya devam etti tabiri caizse sorgulamaya devam etmeye çalıştı yani iş arkadaşların falan dediğimde onaylar gibi hareketlere girdi yarın kendi üniformasıyla yada ekiple gelirse düzgünce kimliğimi veririm sorgulasınlar ve gelenlerede olayı anlatırım artık bişey yapmasalarda yaptıklarından arkadaşları karşısında utanırmı bilemem tacizci dicem çünkü resmen artık utanıp utanmamak ona kalmış

MAOK daha yeni türkiye nerelere gidicek bakalım daha dur bişey değil eşimizle evdeki hayatımızada karışırlarsa şaşırma arabistan 2 olucaz sanırsam o yolda ilerliyoruz hedef 2023...!

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Bunlar hep Polisiye film kafası, hands up hands upp

pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Adventure 390
    Kabul edelim. Gerginlik seven bir milletiz..
    Ben nefret ederim.

h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    Alıntı EsesLifan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun kız arkadaşımı okuldan alıp en yakin hep oturduğumuz bi park var mahalle parkı orada herzamanki gibi oturuyorduk. Gorev başında değil ama polis muhattap olunca konuşmalarından anlaşıldı bi polis dayımız etrafimizda bir tur atti motora bakmaya çalıştı sonra arabasının yaninda bizi izledi arabaya oturdu bize bakti en son dayanamayip kalktim giderken durdum yaninda birinemi benzettin dedim sozde muhtarimiza işte geleneksek polis laflariyla konuşmaya başladı hergün burada oturuyorsunuz buradami oturuyorsunuz plakan niye kivrik falan gibisinden konuştu. Sanirim motoru çalıntı diyemi düşündü napti katlanir plaka olduğu icin... nerde oturdugum seni ilgilendirmez ilçedede otursam bu parkta oturma hakkim var hergun bu parkta oturcam istersen yarin trafik ekiplerini cagarirsin plakami merak ediyorsan sorgular polis arkadaslar dedim seni ilgilendiren bisey yok haddini bil rahatsiz ediyorsun beni bidahakine isyerindeki arkadaslarini cagarip sikayet edicem seni gibisinden bi konusma yaptim polis muhtarimiza ve gittim oradan yarin plakayi normal camurluga takip gene gidicem sayet cagarirsa trafik ekibi falan laf etcek biseyi olmasin neyine guvenerek bana mahallemi burda niye oturdugumu soruyorsa evinden cikip ruh hastasi degisik insan...
    manitayla işi pişiremedin diye tüm bu tantana değilmi :D itiraf et.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    polisse doğrusunu yapmış
    polis değilse de doğrusunu yapmış

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)