Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sergen Beşiktaştan koparılıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    Geldiği 2 seneden bu yana Beşiktaş'a Türkiye kupasından başka bir şey kazandıramamış beceriksiz yönetim utanmadan Sergen'i göndermek istiyor
    Buna karşı taraftar olarak nasıl tepki gösterebiliriz. Takım günden güne eriyor üzültüden kahroluyorum ya...
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    ben de yönetimden hiç memnun deılım sacma sapan işler yanlıs demeçler hiç Beşiktaş camiasına yakısmayan konusmalar ve dalaşmalar. Sergen bugun eskısı gıbı olmamasına rağmen beşiktaşa maal olmus bi oyuncu. ve tayfuru tutacaklarına sergenı tutmuyolarda gondermeyı tercıh edıyorlar. yanlıslar arka arkaya.eskisi gıbı olmasa bıle varlıgı yetecek futbolculardan.
    yazık yonetıme yazzzık
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    bence sergen'in futbolu bırakması gereken yer beşiktaştır. ama sergen senede toplam 4 maçta iyi oynayıp geri kalan maçlarda idare ettiriyorsa kendini beşiktaşta jübile yapamaz ki, yedek kaldığında sorun çıkarmayacak biri olsa bence kadroda tutulmalı. ne kadar yaşlı olursa olsun, son yarım saat her zaman iş yapabilecek yetenekte bir futbolcu.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler