Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Street Workout ve P90x

Motovento
    REKLAM ALANI
    RebelYell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Street workout konusunda yeterli bilgim var fakat istanbul avrupa yakasında çalışma alanı bulamıyorum bilgidiniz yerler varmı? P90x 'in çalışma programını nerde bulabilirim? Nelere dikkat etmeliyim? Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

https://www.facebook.com/groups/p90xturkiye/
    yaldır yaldır..
    RebelYell bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    P90x 7. haftasındayım, tek bir gün dahi aksatmadım. Şiddetle tavsiye ediyorum.
    RebelYell bunu beğendi.

SUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley-Davidson 1200 Nightster
    10. Günden sonra akünün suyu aktı bende
    OnurTr ve RebelYell bunu beğendiler.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    facebook sayfasına üye olalı 1 yıldan fazla oldu belkide :D Aletleri tamamladım dün bakalım bir ara başlıycam bende
    RebelYell bunu beğendi.

kukuleta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nokta atış koordinat veriyorum 40.985806, 28.852525

bide görüntü

yemede yanında yat

RebelYell bunu beğendi.

Alıntı kukuleta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nokta atış koordinat veriyorum 40.985806, 28.852525

bide görüntü

yemede yanında yat

http://i.hizliresim.com/32P8mr.jpg
    Hocam baktım yakındaymış Ama street workout ile p90x arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim. :D

Güç herzaman kazanır derim. Tercihim "street workout" ama gerçekten zordur videolarda göründüğü gibi değildir işin aslı, çalışma programın ve ciddi bi spor geçmişin yoksa "madbarz" ın beginner programından başlayabilirsin gerçi onun bile bazılarının sonunu getirmek gerçekten zor.

P90x ise daha çok evde yağ yakımı ve kondisyon amaçlı. Vücudu şekillendirir mi? tabiki "evet" ama street workout kadar kas kazandırır mı? tabiki "hayır"

Sorunun cevabını kendin vericeksin. Evdemi çalışmayı seversin sokakta mı? İnsanların seni izlemesi gelenin geçeni görmesi rahatsız edermi gözden uzak olmayımı seçersin? Asıl amaç kas kütlesi kazanmakmı, yoksa yağ oranını azaltmak mı?
    RebelYell bunu beğendi.

Alıntı kukuleta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güç herzaman kazanır derim. Tercihim "street workout" ama gerçekten zordur videolarda göründüğü gibi değildir işin aslı, çalışma programın ve ciddi bi spor geçmişin yoksa "madbarz" ın beginner programından başlayabilirsin gerçi onun bile bazılarının sonunu getirmek gerçekten zor.

P90x ise daha çok evde yağ yakımı ve kondisyon amaçlı. Vücudu şekillendirir mi? tabiki "evet" ama street workout kadar kas kazandırır mı? tabiki "hayır"

Sorunun cevabını kendin vericeksin. Evdemi çalışmayı seversin sokakta mı? İnsanların seni izlemesi gelenin geçeni görmesi rahatsız edermi gözden uzak olmayımı seçersin? Asıl amaç kas kütlesi kazanmakmı, yoksa yağ oranını azaltmak mı?
    Hocam bende fazla yağ yok hani vücut yapanların kaslarını daima geliştirme isteği vardır ya oda yok bende. Kalıplı olmak değilde hani kaslar belirgin ve vücut sıkı olsun istiyorum.Özellikle dikkat ettiğim şey protein vs. yapay madde almayacağım tamamen doğal sağlam ve zor eriyen bir kas istiyorum.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Crossfit'e de bir bakmanı öneririm internette tonla site ve program mevcut street workout da iyidir
    RebelYell bunu beğendi.

Alıntı RebelYell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bende fazla yağ yok hani vücut yapanların kaslarını daima geliştirme isteği vardır ya oda yok bende. Kalıplı olmak değilde hani kaslar belirgin ve vücut sıkı olsun istiyorum.Özellikle dikkat ettiğim şey protein vs. yapay madde almayacağım tamamen doğal sağlam ve zor eriyen bir kas istiyorum.
    Amacına her iki çalışma stilide hizmet edecektir. Hangisini daha disiplinli şekilde yapabileceğine inanıyorsan başla ve istikrarlı şekilde devam et.

Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Crossfit'e de bir bakmanı öneririm internette tonla site ve program mevcut street workout da iyidir
    Arkadaş anladığım kadarıyla para vermek istemiyor onun icin crossfit pek uygun olmayacaktır ücretler bi hayli yüksek çünkü.
    RebelYell bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Salona değil programları indirip dışarda Park'ta bile yapabilir bi barfiks barı bi kutu bi de atlama ipi yeterli olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:00 ----------

Yoksa evet salonlar çok fahiş fiyatlara üyelik veriyo ve hakettiğini de zannetmiyorum depo içinde 3 halter 2 halat var diye binlerce lira vermek akıl kârı değil :D
    kukuleta bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)