Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motor Kullananların Android Program Tercihleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Merhaba Arkadaşlar,

Motor kullanan arkadaşların, Motor ile ilgili kullandığı android programları paylaşalım?

örn.: yakıt tüketimi, gidilen yol kayıt etme, gezilecek yer bulma, camping alanları,

vs. gibi.

teşekkürler.
    gitarizst ve Motork08 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Tamda bugün düşünmustum böyle bi konu açsammi diye.Buralar değerlenir

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Böyle programlar olmasa bile artik yaparlar :D

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    ben öncelikle size wikiloc u tanıtmak istiyorum.

program öncelikle GPS ve İnternet ile çalışıyor, İnternet olmadan da kayıt yapabiliyor.
    herhangi bir sürüşe başlamadan önce telefonunuz GPS uydularını yakaladıktan sonra Programdan Run diyorunuz ve program gidilen yolu tamamiyle kaydediyor, yaptığınız KM, Çıktığınız en yüksek/alçak Rakım, Ortalama süratiniz ve map üzeribnde nerelerden geçtiğiniz. ek olarak bunları kayıt edebiliyor.

+ yönleri, İnternet olmadan kayıt yapabilmesi,
    - yönleri, GPS belli bir süre ellemezseniz kendisini Pause yapabiliyor
    - GPS Top speed göstermiyor, sadece Ortalama Hız.

Program indirme Linki,
    Wikiloc

Locus (harita-gps)
    Maveric (harita-gps)
    Atlas Creator (pc)
    Igo my way (navisgasyon)
    Navitel (navigasyon)
    Android Intercom (wifi-bluetooth üzerinden konuşma)

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    LOCUS gerçekten başarılı bir harita programı++
    sodurlu88 bunu beğendi.
    Flickr
    http://www.flickr.com/photos/109845783@N04/
    ..kanlı resimler ressamı..

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Sn. F10;
    Ulysse Speedometer- sanki biraz daha araçlara uygun gibi, siz tam olarak hangi özelliğini kullanıyorsunuz?

shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord
    Torque : Motorun diagnos soketine bluetooth OBD2 adaptörü takarak, android telefonunuz ile motosikletin ECU'suna bağlanabilirsiniz. Arıza tespiti, arıza kodu okuma, arıza kodu sıfırlama vs. vs.

Cradar : Telefondaki cayroskopik sensör vasıtasıyla motosikletten düştüğünüzü algılıyor ve daha önceden ayarladığınız şekilde istediğiniz kişiye bir emercensi SMS atıyor. Bu SMS'de düştüğünüz noktayı gösteren haritanın linki de yer alıyor. Sensörlerin hassasiyet ayarı yapılabiliyor. Kuş uçmaz kervan geçmez yerlerde sürüş yapıyorsanız tam size göre

Trapster : Gideceğiniz yoldaki tehlikeli noktaları, radarları falan gösteriyor. Daha dün yükledim, denemeye fırsatım olmadı.

Forum Runner ve Tapatalk : Üyesi olduğum motosiklet forumlarına genellikle bu uygulamalar vasıtasıyla ulaşıyorum. Özellikle Forum Runner çok başarılı. Sevgili MT yönetimine, açtığım bir başlık vasıtasıyla bu 2 platformdan en azında birine kayıt olmaları konusunda çağrıda bulunmuştum. Yönetim de eğer talep çok olursa neden olmasın falan dedi ancak olmadı maalesef. 2014 yılında MT'ye ancak bilgisayardan veya mobil cihazlar için tasarlanmış ve bana göre çağının gerisinde bir mobil sayfadan ulaşabiliyoruz.
    jemalizm bunu beğendi.

papirus00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09 Tracer
    yakıt tüketimi, hesaplama, ortalama alma vs. hesabı için fuelly.com ve mobil uygulamasıda var.

F10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 ESD
    Alıntı jemalizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sn. F10;
    Ulysse Speedometer- sanki biraz daha araçlara uygun gibi, siz tam olarak hangi özelliğini kullanıyorsunuz?
    Otomobilde kullanıyordum, belki birilerinin işine yarar düşüncesiyle ekledim. Motorda ilk kez bu gün gösterge ile fark var mı diye kontrol etmek için kullandım.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    gps speedometer kullanıyorum. ortalama ve max hız, kaydetme vs birsürü özelliği var

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Alıntı shi_bumi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Torque : Motorun diagnos soketine bluetooth OBD2 adaptörü takarak, android telefonunuz ile motosikletin ECU'suna bağlanabilirsiniz. Arıza tespiti, arıza kodu okuma, arıza kodu sıfırlama vs. vs.

Cradar : Telefondaki cayroskopik sensör vasıtasıyla motosikletten düştüğünüzü algılıyor ve daha önceden ayarladığınız şekilde istediğiniz kişiye bir emercensi SMS atıyor. Bu SMS'de düştüğünüz noktayı gösteren haritanın linki de yer alıyor. Sensörlerin hassasiyet ayarı yapılabiliyor. Kuş uçmaz kervan geçmez yerlerde sürüş yapıyorsanız tam size göre

Trapster : Gideceğiniz yoldaki tehlikeli noktaları, radarları falan gösteriyor. Daha dün yükledim, denemeye fırsatım olmadı.

Forum Runner ve Tapatalk : Üyesi olduğum motosiklet forumlarına genellikle bu uygulamalar vasıtasıyla ulaşıyorum. Özellikle Forum Runner çok başarılı. Sevgili MT yönetimine, açtığım bir başlık vasıtasıyla bu 2 platformdan en azında birine kayıt olmaları konusunda çağrıda bulunmuştum. Yönetim de eğer talep çok olursa neden olmasın falan dedi ancak olmadı maalesef. 2014 yılında MT'ye ancak bilgisayardan veya mobil cihazlar için tasarlanmış ve bana göre çağının gerisinde bir mobil sayfadan ulaşabiliyoruz.

Cradar çok iyimiş, gerekli yerde kullanmak lazım. olur olmadık yerde mesaj atar boşu boşuna insanları telaşe veririz
    mterayes26 bunu beğendi.
    Flickr

gitarizst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cradar çok iyimiş, gerekli yerde kullanmak lazım. olur olmadık yerde mesaj atar boşu boşuna insanları telaşe veririz
    Düşünsene öğle yemeğine oturuyon yarım saat geçmeden arkadaşın ambulansla geliyor artık birlikte yersiniz :D
    Efendi olmak güzel de beyefendi olmak kasıyor be abi

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    telefonunuz da ve bilgisayarınızda kurulu olduğunda resimleri otomatik atıyor. Telefonu bağla resimleri kopyala derdiniz yoktur.

Dropbox

Telefonunuzun SMS Paketini Kullanarak bilgisayardan mesaj yazmak, rehber düzenlemek ve fotoğraf senkrozie etmek için birebir. daha iyis yok

SMS Text Messaging ↔PC Texting
    Flickr

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Voice speed dial,
    Intercom kullananlar icin kesinlik vaz gecemeyecekleri bir uygulama. Para verip satin aldigim tek uygulama. Sadece 3 tl. Sesinizi kaydedip istediginiz kisiyi ses ile arayabiliyorsunuz. Türkçe arapca hintce oksun farketmez cunku sizin sesinizi taniyor. Ayrica app da ses atayabiliyorsunuz. Mesela yoldasiniz ses ile navigasyon acabilir veya radyoya gecebilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:57 ----------

ben öncelikle size wikiloc u tanıtmak istiyorum.

program öncelikle GPS ve İnternet ile çalışıyor, İnternet olmadan da kayıt yapabiliyor.
    herhangi bir sürüşe başlamadan önce telefonunuz GPS uydularını yakaladıktan sonra Programdan Run diyorunuz ve program gidilen yolu tamamiyle kaydediyor, yaptığınız KM, Çıktığınız en yüksek/alçak Rakım, Ortalama süratiniz ve map üzeribnde nerelerden geçtiğiniz. ek olarak bunları kayıt edebiliyor.

+ yönleri, İnternet olmadan kayıt yapabilmesi,
    - yönleri, GPS belli bir süre ellemezseniz kendisini Pause yapabiliyor
    - GPS Top speed göstermiyor, sadece Ortalama Hız.

Program indirme Linki,
    Wikiloc

https://lh6.ggpht.com/q8Lf-TW0QVAp44...GxQ1YQ=h900-rw
    https://lh6.ggpht.com/3MZ__2q16MtZY6...Q7d9iE=h900-rw
    https://lh3.ggpht.com/-DJMVZU51PAPto...0sTnsO=h900-rw
    Dostum yukledim programi hemen denedim. Guzel yaapmislar .ortala hiz yaziyor fakat max hiz neden gözükmüyor

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    Voice speed dial, dediğin bu mu? 6,63 TL olmuş. bir de o değilse haybeye verme

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cyberon.cvsd&hl=tr

Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Voice speed dial,
    Intercom kullananlar icin kesinlik vaz gecemeyecekleri bir uygulama. Para verip satin aldigim tek uygulama. Sadece 3 tl. Sesinizi kaydedip istediginiz kisiyi ses ile arayabiliyorsunuz. Türkçe arapca hintce oksun farketmez cunku sizin sesinizi taniyor. Ayrica app da ses atayabiliyorsunuz. Mesela yoldasiniz ses ile navigasyon acabilir veya radyoya gecebilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:57 ----------

Dostum yukledim programi hemen denedim. Guzel yaapmislar .ortala hiz yaziyor fakat max hiz neden gözükmüyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:47 ----------

benzin tüketim için: FUEL LOG için tıkla ;
    === Eğitim Şart ===

Alıntı ectuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Voice speed dial, dediğin bu mu? 6,63 TL olmuş. bir de o değilse haybeye verme

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cyberon.cvsd&hl=tr

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:47 ----------

benzin tüketim için: FUEL LOG için tıkla ;
    evet budur. Tavsiye ederim
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    şöyle bir yükleyip kaldırdım 15 dakika dolmadan.
    tam anlamadığım şu oldu:
    kablolu kulaklık mic kullanıyorum. (kablolu intercom yani) uygulama kapalı iken yolda giderken nasıl arayacak?
    önce elle uygulamayı çalıştırıp sonra seslenmek gerekiyorsa uygulamamın pek mantığı kalmıyor. direk ararım madem elliyorum.
    Uygulama bir tek bluetoothlar için mi uygulanıyor yoksa?

Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet budur. Tavsiye ederim

Alıntı ectuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şöyle bir yükleyip kaldırdım 15 dakika dolmadan.
    tam anlamadığım şu oldu:
    kablolu kulaklık mic kullanıyorum. (kablolu intercom yani) uygulama kapalı iken yolda giderken nasıl arayacak?
    önce elle uygulamayı çalıştırıp sonra seslenmek gerekiyorsa uygulamamın pek mantığı kalmıyor. direk ararım madem elliyorum.
    Uygulama bir tek bluetoothlar için mi uygulanıyor yoksa?
    Kablolu interkomunuz tuşlu mu?
    Mesela benim kinde iki adet tuş var, ana tuşa bastığımda program otomatik açılıyor. dıt diye sesli uyarı veriyor ve sizden komut bekliyor.
    İnterkomunun modeli veya resmi varmı_?
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)