Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asyada Lastik satan yer bilen ? (YARDİM)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Selamun aleykum

Arkadaşlar lastik almayı dusunuyorum.Bridgestone hoop b01 desenınden alıcam honda fizy 125e göre arkalı önlü tek bunu bulabıldım kaliteli olarak.

Diğerlerine göre ucuz olarak http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...64627658/detay bu lınktekini buldum.

Benım sıkıntım ınternetten almak istememem. İstanbul beykozdayım asya tarafında bu fiyatlarda nerede bulabılırım.Eğer bulamazsam sipariş verip gelmesını beklıycem ama haftaya çarşamba perşembe gibi gelır buyuk ihtimalle o kadar beklemek ıstemıyorum.Eğer benım yakınlarımda uygun fıyatta satan bıryer bılıyorsanız bana yardım edermısınız tekeşekkür ederim şimdiden.

Kazasız belasız suruşler hepımıze

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:42 ----------

Acil bilgilendirecek biri yokmu :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Eğer üşenmezsen Kızıltoprakta benimde lastiklerimi aldığım Buzz Motor (eski adı) var, ama ucuz olsun benim olsun diyorsan yine o aralarda bir sürü yer var tanıdık.

Motosikleti
    Enmaaahss
    200 lira bütçemvar usta. Cumartesi acikmidir o yerler

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125
    Bende bu lastikten taktırmak istiyorum. alıp taktırabileciğim yer arıyorum.Siparişle kargoyla falan uğraşamam.

Motosikleti
    Enmaaahss
    Daha önce hiç lastik almadim bende güvenilir uygun fiyatlı biryer bulmak istiyorum ama kesin bi bilgiye ulaşamadım bizim burdaki semt motorcularinda irc falan var onlarada içim isinmadi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)