Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Böyle trafige lanet olsun :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Otobusteyim sikintidan patlamak uzereyim altunizadeye gitmem gerekiyor hafta sonları öğrenciligimden dolayı. Benzin alicak param yoktu lanet olsun cengel koy trafiği ta kuleliden başladi sikintidan patliyicam bi ton insan var su otobüste sunlara anlam veremiyorum herkes bi scooter alsa 5 dakikalik yolu 40 dakikada geçmezdik. Motosikeltler ekipmanlarda çoğunluk olunca ucuzlardi.hayatimiz beklemekle gecmesin ya kpssyi kazanirsam istanbuldan uzaklaşmak istiyorum.havanin süper olması benim burda cuval gibi oturmam cildiricam :(
    Arkadaşlar yolunuz buralara düşmesin motosikletsiz benden tavsiye :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    ooff şimdi olucan orda aralardan geçicen, otomobil sürücüleri bakacak adama bak lan diyecekler :D ben de vizörümü açıp bağırıcam, noldu lan fakirler! trafiğe mi takıldınız :D

çözüm basit de işte motosiklete binecek beyin, bu yolları gide gele gide gele mücver kıvamına gelmiş artık. napıcan kardeş.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Bende dün gece kalktım iki yumurta kırdım,uyuyamadim...eski günlerimi düşündüm durdum,ufak daldım,sonra gözlerim doldu bir an...ah Be dedim ah...eski motorum düşündüm,mantara bağladım...

Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    @abeciMotoru:Aynen abi kesinlikle katılıyorum. Belki torunlarimizin zamaninda hayal ettigimiz motosiklet kültürü varolur yurdumuzda

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:22 ----------

@potenza: Keşke yeni bi motosiklet aldigimizda eskisini satmayip saklayip ona baktığımızda anilarimizi hatirlasak arada bi silip elimizi ustunde gezdirebilsek biraz fazla hayalcilik oluyor ama
    Potenza bunu beğendi.

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Aynen be abim be aynen...hayırlısı...
    Motork08 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)