Öncelikle herkese merhaba

Mart ayında kuzenimin doğum günü var ve ben ona özel bir şeyler yapmak istiyorum.Kendisi tam bir İstanbul hayranı ancak okulu İstanbul dışında.Baktığında ona İstanbul'u hatırlatacak güzel bir şey yapmak amacım.Yaklaşık bir ay önce Bursa'da gezerken tam da aradığım şeye denk geldim ancak fiyatı tahmin edersiniz ki çok yüksekti (320 TL).Aynısını hatta daha güzelini çok düşük bir maliyetle yapabileceğimi düşünerek işe koyuldum ancak bir noktada sıkıntı mevcut.Bilhassa baskı,reklam vb. işlerle uğraşan,ilgisi olan arkadaşların bana yardımcı olabileceğini düşünüyorum.

Arkadaşlar yapmak istediğim şey tıpkı bir tuval gibi piksel derecesi,çözünürlüğü iyi,gece çekilmiş bir Kız Kulesi resmini,yatay dikdörtgen şeklinde tahta bir çerçeve içerisine geçirip arkadan minik ışıklarla renklendirmek.Böylece resim gündüzleri normal bir Kız Kulesi tablosu iken geceleri ışıkları yakıldığında gerçekmiş gibi bir görüntü verecek.Görünür de basit bilindik bir şey.Her şeyi ayarladım tahta çerçeve, bastıracağım resim,ışık sistemi vs. Bunların hepsinin maliyeti 20 TL Ancak sorun şu ki görüştüğüm reklamcı bastıracağım resmi canvasa basılacağını ve canvas baskının arkasına koyduğum ışığı yansıtmayacağını söyledi.Nasıl bir malzeme üzerine basılması gerektiğini de bilmiyor.Sizden ricam resmi nasıl bir malzeme üzerine bastırabilirim? Geceleri ışığı yansıtacak en iyi malzeme nedir bu konuda? Şimdiden teşekkürler

Resimlerle örneklendirelim

Bu bildiğimiz canvas tablo örneği

Bunlar da bastırmak istediğim resme örnek

Bu ilan da aradığım şey mevcut gibi gibi ancak canvas malzemenin led ışığı iyi yansıtmadığını ve piksel derecesinin kötü olduğunu söyleyen reklamcı yüzünden pek fazla da emin olamadım

http://www.sanalpazar.com/City-Kiz-K...FUiN3godgQwA2w