Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

a2 ehliyet yeni sistem

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Arkadaşlar,

Başımdan geçen bir olay için sizin yorumlarınızı ve desteğinizi istiyorum.

02 kasım 2013 tarihinde girdiğim sınavdan geçtim ve direksiyon sınavına 23 kasım 2013'de girdim.
    Normalde aynı gün açıklanan sınav sounucunun ancak bugün(25 kasım 2013) öğrenebildim.
    Baştan beri bu kursa yazıldığım için lanet ediyorum çok fazla sıkıntı yaşadım.
    En sonunda telefonda da uzunca bir tartışma yaşadım, hatta kursun sahibi olduğunu söyleyen ama ses tonu ve konuşma şekli tophanede köşe başlarında takılan yağız delikanlılardan halliceydi.
    ve bu tartışmadan sonra her ne hikmetse kısa bir süre sonra arayıp sınavdan kaldığımı söylediler ve sınava yeniden girmek için 150 tl para istediler.

Benim sormak istediğim kursun beni kandırma durumu varmıdır? Ben kaldığımı başka bir yerden öğrenebilirimiyim yada en azından neden kaldığımı? kurs ücretinin 150 tl oluşunu?

Şimdiden çok teşekkür ediyorum.
    Cevaplarınızı bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Bazı kurslarda direksiyon sınavından kalınca tekrar para vermiyorsun bile. Bazılarında ise 50 lira gibi bir rakam istiyolar diye hatırlıyorum. 150 lira bana çok geldi bir araştırmak lazım.

Motosikleti
    Asya Elegant 150
    http://www.meb.gov.tr/sinavlar/detay...2&ID2=1&ID3=23 burdan sorgulama yapabilirsin.

MEB'in kendi sayfasıdır.

TC ni gir sana sonucu söyler.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    bence hiç uğraşma direk git, milli eğitime dilekçe ile şikayet et, istenilen ücretleri bildir, durumunu söyle, geçtiğini düşündüğün halde kaldığımı söylediler de, belkide geçtin puştluğuna yaptılar bunu... hangi kurs ifşa ette ne sıkıntılar yaşadığınıda dile getirde gitmesin diğer arkadaşlarda.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)