Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Anket ; Grand Dınk 250 Alırsam Kaç Zopa Yerim

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ..

Evet dostlar kafam karışık malumunuz...ne alacağımıda bilmiyorum ne almayacağımı da...dostlar zor günde belli olur...ama tek istediği şey cbf 150 den kurtulmak olan bir pandayım...buna odaklandım...KYMCO fiyatıda uygun aslında...ne dersiniz...250 evo biraz pahalı..motoru okutsam 4250 ye kalanı taksitle alır kredi çekmeyede gerek kalmaz..aşırı borç ve faiz yükü istemiyorum...8700-4250...4450 12 taksit yapsam sıfır faiz..370 lira bedava bana...seneye yine 7..7.250 ye okturum ben..

şimdi beni az çok tanıyan arkadaşların linc etmeden önce şu marka ve model hakkında biraz yorumlarda bulunmalarını rica ediyorum...

göynüm Inazuma istiyor tamam ama 11 bin lirayı ÇİN Suzukı fabrikasında üretilen bir 250 liğe vermeyim dedim son dakkada...

çıldırıciimm..yardım piliz...

benim hiç su soğutmalı matorum olmadıı ağğbii...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...27363196/detay
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    abi inazumadan vazgeçmenin tek sebebi çin fabrikası ise bu düşüncenden bir an önce vaz geçmelisin.. malzeme kalitesi açıkça ortada. çok kaliteli yapmışlar..bence sen tam inazumalık bir adamsın.. ayrıca bu grand dink her ne kdar çin olmasada buram buram çin kokuyor..
    mete_han bunu beğendi.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Valla şişko kardeşim inan bilsem yorum yapardım ama ilk defa duyuyorum bu motoru
    sen dediğime baktın mı?
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi inazumadan vazgeçmenin tek sebebi çin fabrikası ise bu düşüncenden bir an önce vaz geçmelisin.. malzeme kalitesi açıkça ortada. çok kaliteli yapmışlar..bence sen tam inazumalık bir adamsın.. ayrıca bu grand dink her ne kdar çin olmasada buram buram çin kokuyor..
    ınazuma pahalıya gelecek diye tırsıyorum aga..kredi çekmem gerekecek ve faizide var falan filan inter milan...

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla şişko kardeşim inan bilsem yorum yapardım ama ilk defa duyuyorum bu motoru
    sen dediğime baktın mı?
    baktım aga ama makinalar trafiğe takılıyor agi..araya dereye girmiyor namıssızlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inazuma suzukinin fabrikası değilde. bir firma tarafından çinde yapılmış oldugunu araba fuarında sergilenirken duymuştum. honda , sundiro firmasına çinde cbe yi yaptırması gibi bi durum var sanırım ortada..
    11 bin lira şuan 250 cc için mantıklı bulmuyorum. 11 12 bin tlye cıkıldıgında alternatif cok.
    kymco ise türkiyede satıcısı yüzünden tutunamadı. scooter işinde baya baya iyiler, kalitesiz diyemezsin bu yüzden. yurt dışına cıkıldıgında baya baya tutulan bir motor kymco nun scooterleri.
    mete abi ye yakışacagını söyleyebilirim. servis sıkıntısı parca sıkıntısını kronik sorunu olup olmadıgını ögrenip
    cbfi de okutup, maxi scooter ı gecebilirsin. kalıplı adamsın abi. ya bmw nin endurolarına yönel ya gidip varedero al. yada git maxi scooter al.
    dediğim ilk iki alternatif için parasal olarak seni aşacagı için maxi scooter daha mantıklı..
    mete_han bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Alicim çok mantıklı öneri ve bilgi aktarımın için sağol...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ya hocam bari sen bırak şu Çin'de üretilen Japon motoru muhabbetini. KTM'den sonra o sınıftaki en kaliteli motor Inazuma... Diğer yandan Dink süper makina ama düz vitesten sonra scooter sıkıcı gelmesin ? Beni BMW C650 bile sıktı sürerken.
    mete_han bunu beğendi.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    inazuma al napcan elin korelisini bu en iyi sen bilmelisin yılların japoncusu olarak...yakıtı da düşük daha ne düşünüyon çinde üretilyor di çin malımı sanki..
    mete_han bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zevkler ve renkler tartışılmaz ama ufo görmüş masum köylü gibi bir tipi var bahsi geçen motorun.
    İkinci el evo 250 alsan sigara içilmemiş, az kullanılmış, cilalanmış parlatılmış?
    mete_han ve ferad bunu beğendiler.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Scooter rahatlığını görünce bir daha vitesli aramazsın. Fiyatı da kendisi de güzel bir motor baktığın. Lastiklerinden başka bir eksisini bulamadım. Ön 13, arka 12 inç. Bu lastik boyutları ile dengeli olması biraz zor. Fakat binip deneme imkanı varsa incelemeye değer.
    mete_han bunu beğendi.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Kymco Agility 125 kullandım abi yaklaşık 1 yıl motor çok sağlam çok seri ve çok az benzin tüketiyordu.Benim şansıma scooterlarda kronik sorun olan kalkışta titreme oluyordu ben bunu çözene kadar baya uğraşmıştım garantiden 4 kez debriyaj balatası değiştirtmiştim sorun çözülmedi en son komple varyatör falan değişti sorun çözülmüştü.Kymco da acayip bir parça sıkıntısı var parçanın gelmesi en az 1 ayı sürüyor.Yetkili firma silkar ve mühendisleri motorsikletden gram anlamıyor bunları düşün derim maalesef Türkiye şartlarında motor şeçmek almak çok zor senin yerinde olsam alternatif oalrak 2.el yemiz xmax bakarım.Kymco çok zor satarsın ve zarar edersin.
    mete_han bunu beğendi.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    çek altına bi gv250, ayu seni
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    çok değer veriyorum görüşlerinize beyler inanın...

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    sym wolf düşünmezmisiniz peki ? Sahibinden.com'da 9.000 liraya sıfır satıyorlardı. İkinci el olarak 7.000'e kadar almanız mümkün. Seramik silindir, son hız(175), 2.5 litre uzun yol. Şehir içi 3 litre derken çok güzel bir alternatif olarak düşünülebilir aslında ?
    mete_han bunu beğendi.

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    laf süper ya çinde üretiliyor die çin malımı sanki tabikide çin malı

abi senin cüsseye gidecek makine 250 den aşşağı olmamalı inazuma da sana gider
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kymco Agility 125 kullandım abi yaklaşık 1 yıl motor çok sağlam çok seri ve çok az benzin tüketiyordu.Benim şansıma scooterlarda kronik sorun olan kalkışta titreme oluyordu ben bunu çözene kadar baya uğraşmıştım garantiden 4 kez debriyaj balatası değiştirtmiştim sorun çözülmedi en son komple varyatör falan değişti sorun çözülmüştü.Kymco da acayip bir parça sıkıntısı var parçanın gelmesi en az 1 ayı sürüyor.Yetkili firma silkar ve mühendisleri motorsikletden gram anlamıyor bunları düşün derim maalesef Türkiye şartlarında motor şeçmek almak çok zor senin yerinde olsam alternatif oalrak 2.el yemiz xmax bakarım.Kymco çok zor satarsın ve zarar edersin.
    Silkar'da mühendis varsa ben de eşşeğim
    mete_han ve htmetin bunu beğendiler.

Motosikleti
    CIA'in resmi ulaşım aracı CBF
    Kardeş, sahip olduğun boy ve tonajla Inazuma da sana ufak gelir. Seni şöyle etli butlu bir maxi-scooter paklar.. Alakasız olacak ama GV 250 de tam senlik, beraber geniş geniş gezersiniz ;-)
    mete_han bunu beğendi.

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    mete_han bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    zopa yemen ama sen aldıktan sonra ben köfte yerim.... al paşam yakışır sana...
    mete_han bunu beğendi.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Inazuma inanılmaz tipsiz bir motor. O para verilmez bence hadi kaliteli filan da. Komütur çakması tipli.... GV 250'den yana kullanıyorum ben de oy hakkımı.
    mete_han ve ReiZzZ bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)