Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ÇOK ÖNEMLİ :BAGIS.NET (GOOGLE) Çocuk esirgeme kurumuna ücretsiz bağış

Motovento
    REKLAM ALANI

Gün içerisinde hepimiz yüzlerce kez google arama motorundan bazı kelimeler veya resimler aramaktayız. Lütfen bugünden itibaren yapacağınız tüm aramaları www.bagis.net adresinden yapınız.

Böylelikle yapacağınız her arama için hiçbir ücret ödemeden Çocuk Esirgeme Kurumuna (reklam verenler ödeyecek) bağışta bulunmuş olacaksınız.
    Aramalar yine google'da yapılmaktadır.

haydi kolay gelsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eline sağlık.Dediğin gibi zaten arama motoru kullanıyoruz.Niye bu şekilde yapıp hayırda işlemeyelimki?Bide niye bu topic'e ilgi gösterilmemiş anlamadım.

Bu topic te ilginç olan yada tartışılacak birşey yok ta onun için sanırım. İnsanlar yardım dendimi ceplerinden para çıkacak sanıyor. Altı üstü arama motoru olarak kullanılacak bir site ama küçücük çocuklara faydası çok..Kullanandan da, kullanmayandan da Allah razı olsun, ne diyelim başka!

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşşekkürler,haber verdiğin için.Bende defalarca gün içinde kullanıyorum hem kişisel hemde işimden kaynaklı...Çok zor bişey değil bu kadar kolay bi yolla yardım edebilme imkanımız varken neden olmasın?Bence bunu herkes yapmalı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler