Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kanal tedavisinden tedavisinden sonra içki içilir mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS Apache [ Temmuzda ]
    Doktor sadece birşey içme ve yeme dedi.Dişime kanal tedavisi yapıldı fakat biraz üst seviyede.2 Saatte yakın tedavi gördüm ağzımı açık bırakmaktan çenem ağrıdı.Dişçiye 13.55'de girdim 15.45 gibi işimiz bitti ve çıktık.Şimdide eve geldim.Doktor 1 saat birşey deme içme dedi.Fakat 2-3 saat sonra arkadaşlarımla içki içmeye gideceğiz.Votka veya viski içsem birde sigara içsem sıkıntı verir mi ? Bilenler lütfen aydınlatsın 1 saat içinde buluşacağız.
    fz6_fazer bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı Red*X adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doktor sadece birşey içme ve yeme dedi.Dişime kanal tedavisi yapıldı fakat biraz üst seviyede.2 Saatte yakın tedavi gördüm ağzımı açık bırakmaktan çenem ağrıdı.Dişçiye 13.55'de girdim 15.45 gibi işimiz bitti ve çıktık.Şimdide eve geldim.Doktor 1 saat birşey deme içme dedi.Fakat 2-3 saat sonra arkadaşlarımla içki içmeye gideceğiz.Votka veya viski içsem birde sigara içsem sıkıntı verir mi ? Bilenler lütfen aydınlatsın 1 saat içinde buluşacağız.
    valla kardeş 2 saate yakın eziyet çekmişsin bence bugün için ertele ne gereği var hatta hiç içme malüm 3 aylara girdik...
    DEISIS bunu beğendi.

Motosikleti
    TVS Apache [ Temmuzda ]
    Zararı olur mu bunu öğrenmek istiyorum.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Zararı olur mu bunu öğrenmek istiyorum.
    içki zararlı birşey mi diye mi soruyorsun?

Motosikleti
    TVS Apache [ Temmuzda ]
    Hocam dişim çekilip sinirler öldürüldü birçok ilaç sıkıldı falan.En son kanal tedavisi uygulandı ve 45 dakika önce tedavim bitti ama hala çok aşırı derecede dişim çenem uyuşuk.Bu uyuşukluk birkaç saate geçecek.Fakat geçtiğinde içkiyi içersem dişimle ilgili bir zarar görür müyüm ? Ne de olsa yeni tedavi yapıldı bir yan etkisi ne biliyim birşey olur mu

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    iç reis iç bişey olmaz.
    en fazla dişlerin mikrop kapar bir kaç diş daha çekilir fazla bişey olmaz

Motosikleti
    TVS Apache [ Temmuzda ]
    Tamamdır madem mikrop kapar bir diş daha çekilir o zaman içmiyorum.
    Umarım doğru söylemişsinizdir çünkü büyük bir ziyafeti iptal ediyorum
    Teşekkürler.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    kanal tedavisi yaptirmak cok guzel bence(discinin koltuguna oturupta, hayal edemeycegin yildizlari sana cok kisa bir surede gostermesi) disci sevdiysen, yeterince canini yakmadiysa vur vodkaya pisman olmazsin!!!
    Yaptigi ignenin etkisi gecmeden, konuyu acmissin, tavsiyem alkol kullanma, meyvesuyu ile idare et
    YAMAHA

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Horoz ölmüş gözü çöplükte kalmış.
    Reşit bunu beğendi.

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Ağrı kesici, antibiyotik varsa yine alkol kullanma

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kanal tedavisi ciddi bir müdehale. Bence riske atmayın. Herzaman içki içersiniz ama kanal tedavisi gibi bir illet herzaman yaptırılmaz.

fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    İllaki gitmen gereken bir yerse durumu izah et ve gitme bence.. En kısa zamanda aynı organizasyonu sen düzenlersin..

dental_land - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Diş Hekimiyim. Yorumları okurken yüzümde gülümsemeler oluştu . Her şeyi yiyip içebilirsin hiçbir sakıncası olmaz , kafana göre takıl ama alkolün yanında kabuklu kuruyemiş gibi sert şeyler yemek istersen tedavili dişini kullanma . Yeni yapılmış dolgu biraz nazik olur kırma onu .
    Afiyet olsun , alkollü direksiyona geçmemen dileğiyle.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı dental_land adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diş Hekimiyim. Yorumları okurken yüzümde gülümsemeler oluştu . Her şeyi yiyip içebilirsin hiçbir sakıncası olmaz , kafana göre takıl ama alkolün yanında kabuklu kuruyemiş gibi sert şeyler yemek istersen tedavili dişini kullanma . Yeni yapılmış dolgu biraz nazik olur kırma onu .
    Afiyet olsun , alkollü direksiyona geçmemen dileğiyle.
    Kanma bu numaralara kank sonra "samsun'dan indirimli kanal tedavisi" diye mesaj düşebilir ÖM kutuna

Geçmiş ve afiyet olsun
    Heil Spellcheck

bagımlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150(2010)
    Dişinle ilgili bişey söylemiyeceğim. içki içme içiyorsanda içkili motor kullanma yok 5 arabaya çarpar sonrada bir kuyuya düşersin mazallah. :D

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Kanal tedavisinde de MORFİN'i basarlar.. O gece ALKOL almamak, dengeyi bozmamak için gereklidir. Gece soluğu ACİL serviste almak istemiyorsanız 24 saat alkol kullanmayın!!!!

jimpam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam dişim çekilip sinirler öldürüldü birçok ilaç sıkıldı falan.En son kanal tedavisi uygulandı ve 45 dakika önce tedavim bitti ama hala çok aşırı derecede dişim çenem uyuşuk.Bu uyuşukluk birkaç saate geçecek.Fakat geçtiğinde içkiyi içersem dişimle ilgili bir zarar görür müyüm ? Ne de olsa yeni tedavi yapıldı bir yan etkisi ne biliyim birşey olur mu
    walla benim uyuşukluk geçince dişim feci ağrımıştı ağrı kesici alıp durdum canımdan başka bşi düşünemedim illet bişey çünkü o...ağrı kesici içersen içki ile yan etki yapar belki..benim dişimi normal ağrı kesiciler yatıştırmamıştı biraz daha ağrı kesici içseydim intihar vakası sanarlardı herhalde...diyeceğim o k, risk e atma gerçi saat olmuş 22.31 yapacağını yapmışındır))) olsun,fikrimi yazmazsam çatlardım.
    ...

isaaras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kara Teke
    TÜRKÜZ biz bişey olmaz.atın ölümü arpadan olsun.
    esasında senin bunu deneyip bize bilgi vermen lazım bakalım ne olacak
    denedikten sonra buraya yorum yazarsan demekki ölünmüyormuş.eğer yazmassan

Motosikleti
    TVS Apache [ Temmuzda ]
    Hepinizin yorumlarını okudum teşekkürler.

Fakat sizleri dinlemedim İçki'mi içtim.Vodkayı redbull ile karıştırıp içtim.Sigaramıda içtim pöfür pöfür.
    Günüm son anına kadar güzeldi son anında bazı problemler gerçekleşti ve çözemedik sıkıntı yaşamayız inşallah.
    Dişim ise gayet güzel ağrı yok sızı yok.Ama dediğiniz doğru kanal tedavisinden sonra içki içilmez.Hatta sigara içenlere bile 12-24 saat mi ne sigara içmeyin diyorlarmış bir arkadaşım söyledi ne kadar doğru bilemem.

Sağolun.

isaaras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kara Teke
    tezim doğru çıktı sende sağolasın
    Red*X bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)