Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Dertliyim...

Motovento
    REKLAM ALANI
    jimpam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi bayan olarak söylüyorum..bu kız seni hayatından çıkaramıyorsa senden vazgeçemiyordur...bunun nedenide aklı hala sende...belki senin bi adım atmanı bekliyodur sen atmayıncada artık daha bi gözünü açmak için bana evlenme teklifi etti demiştir(bence etmemiştir çünkü.).ayrıca bu kızın yeni sevgilisi nasıl sizin konuşmanıza izin veriyor anlamadım, sığır mı bu adam? değildir...adamın haberi bile yoktur arada bi sanıyodur belkide 40 yılda bir onu bile sanmıyorum.bu kız bu adamı sevse onu kaybetmemek için hamleler yapar ama kız seni kaybetmemeye çalışıyor..bence burada bize yazacağına git onunla konuş...zaten ilişkiniz bitmiş evlenme teklifi aldığını söylüyor ne kaybediceksin?

derim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    iğrenç bir arabesk kültür dayatıldı çocukluğumuzdan beri
    sevdiği kız başkasının oluyor da kahramanımız ömür boyu acısını çekiyor filan
    bakıyorum hepinizde aynı yaralar, video paylaşmalar
    hangi onurlu insan bunu kendine layık görebilir?
    senin değil, bunu kabulleneceksin ve mevzu orada bitecek
    aha size insanlığın başından beri çözülemeyen işin sırrı
    onurunuzu kimsenin ayağının altına sermeyin arkadaşlar ve hiç kimseyi mükemmelleştirmeyin
    bir başkasını kendinizden daha üstün gördüğünüz an, onurunuz da elinizden gider
    yıkın geçin o ezik duyguları, tek hayatınız var ve sınırlı
    manasıyla yaşayın onu da
    tezer, umurcan, ReiZzZ ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iğrenç bir arabesk kültür dayatıldı çocukluğumuzdan beri
    sevdiği kız başkasının oluyor da kahramanımız ömür boyu acısını çekiyor filan
    bakıyorum hepinizde aynı yaralar, video paylaşmalar
    hangi onurlu insan bunu kendine layık görebilir?
    senin değil, bunu kabulleneceksin ve mevzu orada bitecek
    aha size insanlığın başından beri çözülemeyen işin sırrı
    onurunuzu kimsenin ayağının altına sermeyin arkadaşlar ve hiç kimseyi mükemmelleştirmeyin
    bir başkasını kendinizden daha üstün gördüğünüz an, onurunuz da elinizden gider
    yıkın geçin o ezik duyguları, tek hayatınız var ve sınırlı
    manasıyla yaşayın onu da
    Şunu nasıl derim diyordum valla. Ağzına sağlık. Melankolik ve mazoşistik bir halk karakterimiz var demek ki. Ben hangi camı açık taksi yanından geçsem içeriden arabesk falan gelir hep

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şunu nasıl derim diyordum valla. Ağzına sağlık. Melankolik ve mazoşistik bir halk karakterimiz var demek ki. Ben hangi camı açık taksi yanından geçsem içeriden arabesk falan gelir hep
    halk karakterimiz bu değil. tarihsel sürece ve ordan gelen toplumsal karaktere baksan başı dik bir millet olmalıydık
    gel de bu dayatılan kültürün içinde bit yeniği arama

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bravo vallahi. Ne çok evlilik programı tutkunu varmış Bizene arkadaşım senin ilişkinden. (Yanlış algılamayın hemen. Evet bizene. Bizim söz söyleyebileceğimiz bir konu değil zira!) İkinizi, yaşam tarzınızı, hayatınızı vs. nizi bilmez etmeyiz. Bunu bilenlerle zaten canlı olarak görüşür konuşursun. Sanal ortamda ise anca sanarsın...

isaaras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kara Teke
    sanki bu kız sana birazcıkkkk acı çektirip değerini sana kanıtlamak istiyormuş gibi.yok evlenme teklifi almış yok sevgilisiyle arası çok iyimiş.bunlar ayak sözleri.eğer dedikleri doğru olsa ne sana sevgilisinden bahseder nede evlenme teklifi aldığını söyler.senden beklediği şimdi ye kadar yapmak isteyip yapmadığın ve söyleyemediklerini sana bu yolla söyletmek ve yaptırmak.sözüme kulak ver vede kız arkdaşını karşına alıp delikanlı gibi konuşmaktır.hala dertliyim dersende yuhhhhhhhhhhh derim sana.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    ben bunu bilir bunu söylerim
    içinde ne varsa söyliyiceksin. küfür edeceksen edeceksin, aşkını itiraf edeceksen edeceksin. yoksa rahatlayamıyor insan.
    yürekçe bunu beğendi.

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    "Aranızda doktor var mı?" desek 10 kişiden birisi "benim" der. Ama maşallah herkes aşk doktoru : ). Buda benden olsun. Sevgi fedakarlık, aşk aptallık yapmanı gerektirir. Sizin aranızda ne var? İlk önce ona karar verin sonra yapmanız gerekeni yapın. Adınıza hayırlısı olması dileğiyle ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    Ducati 797
    masaçuset tohtor institüt

isaaras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kara Teke
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    masaçuset tohtor institüt
    nasıl bir hastalık bu yahuu

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    İçi boşaltılmış bir olgu ama ;

Sevmek; Sevdiğini Mutlu Görmektir.

Seviyorsanız gerçekten tek amacınızın onun mutlu

olması gerekir. Mutluysa, sizde onun mutluluğuyla

mutlu olun. Bunu hissedemiyorsanız ilişki süresinden

mütevellit bu bir ALIŞKANLIKTIR. Alışkanlıkları terketmek

zordur ama; imkansız diye bir şey yoktur,sadece biraz daha fazla zaman alır.

Birde kızlar; ex olanları kürdan yerine koyarlar. Hani vardır ya

kürdan cepleri. Orada tutmak isterler senede 3 defa lazım olacağını bilsede.

İşin kötü tarafıysa o CEP size özel de değildir. Kısa süre sonra yanınızda

çakmak mı isterseniz, kopmuş düğme mi istersiniz, gereksiz fiş mi istersiniz

bitoooonnn ıvır zıvır gelir yanınıza. Hıh işte o zaman s.çıp kaldığınız andır.

Kürdan olmak değil de, o size özel sandığınız cebin bile size özel

olmadığını anladığınız an yıkılırsınız. Ondan önce "ben kürdan değilimm"

demek sizin hayrınıza olacaktır. Allah kurtarsın..
    NoMotorNoCry bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Kardeşim dünyada kız mı yok?Boşver kendini çıkmaz sokaklara sokup da dert sahibi olma.Önce içini dök rahatla , sonra da niyeti neyse öğren.Herkes kendi yoluna gitsin.Kafaya takmaya değmez.İlerde bu hallerine güleceksin.

DEISIS bunu beğendi.

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı isaaras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl bir hastalık bu yahuu
    tıp fakültesi bu, enstitü

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim dünyada kız mı yok?Boşver kendini çıkmaz sokaklara sokup da dert sahibi olma.Önce içini dök rahatla , sonra da niyeti neyse öğren.Herkes kendi yoluna gitsin.Kafaya takmaya değmez.İlerde bu hallerine güleceksin.

http://youtu.be/r-2uFA93n50
    Var ol üstat. Sesli güldüm
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bAK YİĞEN SICAGI SICAGINA yaşadığım olayı anlatim.

Eski sevgilim 4 yıllıktı şimdi evlendi hatta çocuğu var,bende evliyim.Geçenlerde doğum günü vardı aradı beni neden kutlamadın falan filan.Neyse ayak yaptı böyle.
    Sonra whatsappdan yazmaya başladı mutsuzum senle iyiydi miyiydi.
    Ben direk yavrum ben evliyim sende kocanı boynuzlucak başka adam bul dedim.
    Ben evli adamım çapkınlığım sadece bakmakla olur,böyle kaşarlar her zaman insanın karşısına çıkar.Asla kendini küçük düşürme şimdi ben öbür kadına çaksaydım bütün gururumu ayaklar altına alırdım.
    LAn sen erkeksin gururlusun mertsin boşver ya kadınmı yok.Gençsin yakışıklısın valla deliriyorum dövmek lazım seni adam etmek için.
    Takılma olum böyle şeylere.
    Ha kızla istiyorsan oyun oyna ayrı bir zevktir oda.

Alıntı laylow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bAK YİĞEN SICAGI SICAGINA yaşadığım olayı anlatim.

Eski sevgilim 4 yıllıktı şimdi evlendi hatta çocuğu var,bende evliyim.Geçenlerde doğum günü vardı aradı beni neden kutlamadın falan filan.Neyse ayak yaptı böyle.
    Sonra whatsappdan yazmaya başladı mutsuzum senle iyiydi miyiydi.
    Ben direk yavrum ben evliyim sende kocanı boynuzlucak başka adam bul dedim.
    Ben evli adamım çapkınlığım sadece bakmakla olur,böyle kaşarlar her zaman insanın karşısına çıkar.Asla kendini küçük düşürme şimdi ben öbür kadına çaksaydım bütün gururumu ayaklar altına alırdım.
    LAn sen erkeksin gururlusun mertsin boşver ya kadınmı yok.Gençsin yakışıklısın valla deliriyorum dövmek lazım seni adam etmek için.
    Takılma olum böyle şeylere.
    Ha kızla istiyorsan oyun oyna ayrı bir zevktir oda.
    Laylow hacı sen ne Rasputin çıktın yalnız ha
    yürekçe bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Haha şarkısıda vardı

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı jimpam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi bayan olarak söylüyorum..bu kız seni hayatından çıkaramıyorsa senden vazgeçemiyordur...bunun nedenide aklı hala sende...belki senin bi adım atmanı bekliyodur sen atmayıncada artık daha bi gözünü açmak için bana evlenme teklifi etti demiştir(bence etmemiştir çünkü.).ayrıca bu kızın yeni sevgilisi nasıl sizin konuşmanıza izin veriyor anlamadım, sığır mı bu adam? değildir...adamın haberi bile yoktur arada bi sanıyodur belkide 40 yılda bir onu bile sanmıyorum.bu kız bu adamı sevse onu kaybetmemek için hamleler yapar ama kız seni kaybetmemeye çalışıyor..bence burada bize yazacağına git onunla konuş...zaten ilişkiniz bitmiş evlenme teklifi aldığını söylüyor ne kaybediceksin?

derim.
    iyice verdin çocuğa gazı...başkasıyla fingirdeyip bu çocuğu kaybetmemeye çalışan kızı ne yapsın bu saatten sonra...

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Ozaman dinleyelim

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    bu durumlarda doğru tahlil önemlidir

birincisi kız seni unutamadığından değil seninle konuşabildiği gibi kimseyle konuşamadığından, onun için herşeyi yapabileceğini bildiğinden ilişkiyi koparmıyor.

ikincisi la olm bugüne kadar kim birini beklemiş de kavuşunca mutlu olmuş? boşverin bunları önünüze bakın. belki de daha mutlu olacağınız birini üstteki sebepten sırf at gözlüğüyle dolaştığınız için hiç bulamayabilirsiniz!

biraz da gaz vereyim; git kendine dar gününde de mutlu gününde de başkasının yanında değil, senin yanında olacak bir hayat arkadaşı bul!

2 ay tanıştığı adamla evlenen ne erkek ne kadından kimseye hayır gelmez...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)