Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Galatasaray'a yapılan hakarete sessiz kalmayalım

Motovento
    REKLAM ALANI
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    "diyorumki yav kardeşim siz ot musunuz yoksa ..." ben bundan başka birşey anlayamadım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abdullah_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    bunu söyleyeceğini düşünerek gerekli açıklamayı yapmıştım ama .... yerine fenerlimisin kelimesini yazmam gerekiyordu malum bazı arkadaşların anlamayacağını veya yanlış anlayacağını düşünmem gerekirdi ayrıca burda kimsenin kimseye hakaret barizi konuşmaya hakkı yok demişsin ama sende saman maman bişeyler yazmışsın yani dediklerin tutmuyor ne kadar çelişik olduğun ortada

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    "hakaret barizi" ne demek arkadaşlar?
    bu şartlarda tartışmayı takip edemiyorum, biri açıklasın lütfen

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "hakaret barizi" ne demek arkadaşlar?
    bu şartlarda tartışmayı takip edemiyorum, biri açıklasın lütfen
    barizin anlamı açık yada belirgin olarak geçer. Cümle içerisinde uyumlu söyleniş açısından bariz değilde barizi olarak kullanılır genellikle.

"biri ;asıl tepgi gösterilmesi gereken şeylere sessiz kalınıyor demiş öbürü : bu gençlik nereye gidiyor yazmış diğeri ; buna tepki göstereceğine şuna tepgi göstersene demiş bende diyorumki yav kardeşim siz ot musunuz yoksa ... " şimdi kardeşim sen bu kelimeyi yazmışsın ... koymuşsun sonra bana açıklama yapıyorsun örnek verecek olursak ot musunuz fenerbahçeli mi? ben fenerbahçeli değilim demekki sen bana ot diyorsun o zaman. Şimdi bir insana ot demek sana göre hakaret değilse samanı da hakaret olarak algılaman da normal değil o zaman. Bu cümle yanlış anlaşılır sonuna ... koyup ucu açık cümle yazarsan bu olur. Beğenmediğin yorumların sonuna "bende diyorum ki yav kardeşim siz ot musunuz yoksa..." yerine "arkadaşlar ben bu konular yerine Galatasaray hakkında tepki bekliyorum" demen mi daha uygun düşerdi? İyi forumlar
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    böyle mason kuruluşlarına sahip çıkacağımız kadar devletimize, benliğimize sahip çıksaydık şimdi böyle olmazdı

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne olur yani? Bir alkışla ne kaybedersiniz?

Yok kardeşim..Bişey kaybetmeyiz işte, ama Ben sıkı Fenerliyim kendimi bildim bileli, İnan UEFA kupasını ve süper kupayı kaldırdığında Gs Yemin ediyorum tüylerim diken diken olmuş ve ayakta alkışlamıştım ama malesef ne gs'den Ne FB'den özellikle lig kupası için böyle şeyler beklemek yalnış olur çünkü daha çok bekler iki tarafta. Futbol milyonları peşinden koşturan çılgın bir spor hem oynayana hem izleye zevk veriyor. Ama Malesef Türkiye gibi fanatik birkaç ülke var dünya üzerinden evet bizden kötüleride var örneğin colombia! orada sahaya girip futbolcu vuruyorlar mesela
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu Galatasaray logolu bez parçasına gösterdiğiniz saygının onda birini kendi bayrağımıza gösterseydiniz,bazı adamlar sizden vergi adı altında rızkınızı alırken,ülkenizi parsel parsel yabancılara satarken,terörürü gizliden gizliye yüceltirken aynı tepkiyi gösterseydiniz belki şimdi daha iyi bir durumda olabilirdik.Futbol çoğu insan için izlemesi ve oynaması güzel bir oyun ama olayı abartmamak lazım.Sonuçta 22 tane trilyoner arkadaş çimlerin üstünde top koşturuyor onlar paralarını alıyor millet birbirine düşman kesiliyor.Adamın çocuğunun yediğe ekmeğe zam gelir gıkını çıkarmaz ama sevdiği takım yenilince ortalığı birbirine katar sokakları savaş alanına döndürür.Cidden bu işte bir terslik var.
    ramizan83 bunu beğendi.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    tepki olarak ne yapalım öyle bır dızı oldugunuda sızın sayenızde ögrenmış bulunmaktayım bundan sonrada bakmayarak tepkimi koyacagım...
    ama reklamınıda yaptınız bu arada dızının bu dızıde patlar gıder muhteşem yuz yıl gıbı...
    bır takımın bayragı cope atılmış hıc umurumda degıl...
    o takım ne yapmış savaşmı kazanmışta bu kadar bayragını sevelım...
    sorarım hangı cepheyı kazanmış...
    her maçta bır bırıne ana avrat kufur eden taraftardan daha ıyıdır bayragın çope atılması...
    atanında amacı neydı ben anlamadım o başka...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bir kere G.S bayrağı olamaz....
    Flaması olur...

Takımlarla işim olmadığından yorum yapamıycam...
    Vaktinizi top peşinde koşmakta harcamayın....
    Motora binin....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)