Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Son dönemlerde dinlediğiniz en güzel şarkılar

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    vivi nal laaar yaaar tu

tu viv na şa la tu va

uzun zamandır ara verdiydim yine dinleyeyim biraz.

mp4 almıştım eskiden onun içinden çıktıydı.

buda fena değil;

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:44 ----------

sesssssss... bu arada bu adam güzel solo atıyor...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    cıks

loop

Don't you know
    Don't you know where to stay
    Everytime you think about it
    Talk around it again

Motosikleti
    cıks
    hani bazen bir melodi takılır aklına da uzun zaman mırıldanırsın, teknoloji filan da kar etmez soundhound shazam filan. aradan uzun zaman geçer, bazen yıllar geçer

radyo da duyunca allahtan shazam var unutulmamak üzere kaydedilir işte öyle bir şarkı benim için

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cosmic girl-jamiroquai

I must've died and gone to heaven
    'Cause it was a quarter past eleven
    On a Saturday in 1999
    Right across from where I'm standing
    On the dance floor she was landing
    It was clear that she was from another time

Eşimi aynı bu parçadaki gibi 1999 yılında bir cumartesi günü tanıdım saat bile aşağı yukarı aynı Aklımı başımdan almıştı
    şaka maka 18 yıl oldu mu ne?

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Neşet Ertaş cahildim dünyanın rengine kandım.
    An itibariyle YouTube izlenme sayısı 11.780.926= hüsran!!
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    20 yi geçti hâlâ dinliyorum, ekşi sözlükten "remmstein - du hast" başlığının 5. sayfasındayım ve arka fonda "du hast" çalıyor ve bitiyor ve yeniden başlatıyorum.

ara ara kendi kendime "troyir zaaiii" diye naralar atıyorum, arada sluşın tagıı" diye farklı naralar ile devam ediyorum.

anşlaşıldı, yarın iş yerinde bütün gün bunu dinleyeceğiz. evet artık almanca biliyorum.

jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 yi geçti hâlâ dinliyorum, ekşi sözlükten "remmstein - du hast" başlığının 5. sayfasındayım ve arka fonda "du hast" çalıyor ve bitiyor ve yeniden başlatıyorum.

ara ara kendi kendime "troyir zaaiii" diye naralar atıyorum, arada sluşın tagıı" diye farklı naralar ile devam ediyorum.

anşlaşıldı, yarın iş yerinde bütün gün bunu dinleyeceğiz. evet artık almanca biliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=W3q8Od5qJio
    helaaaaaaallllllll...

fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    puhahaha reis bu ne böyle klibin hatırına izledim.

"du hast" kâfi şimdilik şarkıya zaten eskiden bu güne bayılıyordum ve dün sözlerinin anlamını da öğrendikten sonra tamam dedim, artık beni anlatan bir şarkı daha keşfettim dedim.

şimdi şöyle baktım da "unwritten law - the celebration" bu şarkıda çok güzel, 38. saniyede "hey hey, yeeeaaaah" diye giriş yapıyor ve sonrası da güzel. sonrasında "a celebration" diyor ve sonrasında "about time" diyormuş ben her seferinde "a bad time" olarak anlıyordum al işte buradan yak, ne bileyim ben ne dediğini. "about" teleffuz ederken "a bad" ile aynı oluyor.

||| 500Px.com/Arranger ||| Flickr.com/photos/132925453@N03 ||| Youtube.com/channel/UCpMYGwzlf5cTevF5uVbXWeg |||

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bazen indirdiğim "rar" dosyalarının içinden ihtiyacım olan programın yanı sıra bonus resim yada müzik çıktığı oluyor. yıllar önce indirdiğim bir programın içindende bu müzik çıkmıştı.

bir süre dinlemiştim, bir kerede şimdi dinledim; ne diyor anlamıyorum.

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://youtu.be/3p4MZJsexEs

Asla bir başka parçayı buna değişmem, değişirsem ihanet etmiş hissederim kendimi. Son zamanlarda değil tüm zamanlarımda dinlediğim en güzel parça. Ruhun şad olsun Queen...

Mamaaa i just killed a man....

||| 500Px.com/Arranger ||| Flickr.com/photos/132925453@N03 ||| Youtube.com/channel/UCpMYGwzlf5cTevF5uVbXWeg |||

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazen indirdiğim "rar" dosyalarının içinden ihtiyacım olan programın yanı sıra bonus resim yada müzik çıktığı oluyor. yıllar önce indirdiğim bir programın içindende bu müzik çıkmıştı.

bir süre dinlemiştim, bir kerede şimdi dinledim; ne diyor anlamıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=SAx_9n9SMjU
    bulgarlar iyidir. :D

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son dönemlerde ruh halime uygun olduğu içi çoğunlukla bu şarkıyı dinliyorum. ses sistemi de var bir başka oluyor tesisat ile.

şimdi yer değişti, thurisaz - endless bıktırdı, past perfect iyi geliyor. özellikle 1:16 da başlayan müzik ve 1:22 de giriş yapan bateri ve devamı harika ve 2:12 de giriş yapan diğer enstrüman harika ve 2:29 a kadar devam ediyor.

şarkının genel olarak müziğine hayranım ve şarkıcının ses tonu ve sözleri de müziğe iyi uyuyor.

years of silence biraz daha uzun şarkı ve uzun olmasına rağmen sıkmak bir yana iyi ki uzun şarkı diyorum. replay yapmak sıkıcı olurdu ve bunun yerine şarkıyı uzun tutmuşlar

1:03 ile 1:05 arası çalan bateri tonuna ne deniyor? şarkılarda bu tonu kullanıyorlar ve her şarkıya yakışıyor. 1:05 adam şarkıya giriş yapıyor ve ses tonu on numara müziğe göre ve 1:10 ne diyor "for blayv" mı :D tam oradaki tonu kulağıma güzel geliyor ekstradan. 1:27 ye kadar iyi devam ediyor ve sonrasında giriş yapan müzik yine bir başka güzel.

dinlediğim bir başka müzik daha var ama çok kısa, ne zaman dinlesem forumdaki rahmetli osmanico aklıma geliyor.

birde bethoven var çok güzel, onuda bu müziklerin ardından dinliyorum, özellikle 0:33 saniyede keman girişi güzeldir, 0:53 de değişiyor ve 0:59 da iyice bağlıyor müzik. 0:42 de başlıyan ve 0:47 de iyice belirginleşen ses "minecraft" oyunundaki bir müziği hatırlattı bana. sesi nasıl tarif edeyim? bu ipten çıkan ses, gitar yada keman ile yapılmış olabilir.

kullandığım bass bundan

kullandığım amfi

kullandığım jbl hoparlör bundan fakat tiz ile ayar kutusunun tipi farklı bende

güç kaynağı olarak 350 watt bir tane işimi görüyor

edit: bir şey fark ettim, years of silence 1:05 te arka planda başlayan tizz sesi çıkaran çalgı aynı şekilde bruce lee "game of death" filminin müziğinde de kullanılıyor.

game of deat theme

yok yaa baktım; benziyor fakat biraz daha hızlı ve ufacık bir fark varmış. 17. saniyede başlıyor benzer tını.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600

Motosikleti
    Yohhh
    hayatım boyunca ilk defa beni bu kadar anlatan bir şarkı dinliyorum. Bu adamın kendisiyle de bi tanışmak isterim.

Motosikleti
    cıks

süper

Motosikleti
    Yohhh

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)