Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bugün başıma gelen sinir bozucu olay

Motovento
    REKLAM ALANI
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    iyi akşamlar öncelikle konuyu anlatmadan 190 boyunda 100 kilodayım adamın görmeme gibi bir şansı yok şimdi konuma geleyim çalıştığım yerin müdürü aradı bana bi yer ayarla geliyorum dedi tamma dedim kapıya çıktım bir arabalık boş yer var iki arabanın ortası başladım orda beklemeye derken bi kırmızı araba geldi içinde iki kişi var yanaşmadan ben işaret yaptım araba gelecek diye baktım durmuyo geliyo hala dedim heralde durur ve durmadı namussuz geldi sağ ayağıma çarptı tabi bende sinir bi anda tavan ön kaputa yumru geçirdim napıyon lan sen aç camı dedim yan camı açtırdım nabıyon lan sen kör müsün dedim bana çekilseydin diyo görmüyonmu lan beni diyorum kenara geçseydin diyo dedim defol git bana trafiği çağırtma yanındaki adamda biliyo tabi haklı olduğumu buna sürekli tamam devam et deyip duruyo buda debeleniyo arabanın içinde bi el freni çekiyo bi frene basıyo velasıl kelam etrafımda efendi tanınan ve neşeli bi insan olarak bilinirim ama böyle şerefsizler oldukca malesef estafur tövbe diyemiyorum siz olsanın ne yapardınız?
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bora_s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum, bak benim bu konularda harika bi felsefem var. Şöyle ki; Bi insan başkasının mutsuz olması için uğraşıyorsa, kendisi zaten mutsuzdur ve o da cezasını bu şekilde çekmektedir zaten...
    Sinan Er bunu beğendi.

gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar öncelikle konuyu anlatmadan 190 boyunda 100 kilodayım adamın görmeme gibi bir şansı yok şimdi konuma geleyim çalıştığım yerin müdürü aradı bana bi yer ayarla geliyorum dedi tamma dedim kapıya çıktım bir arabalık boş yer var iki arabanın ortası başladım orda beklemeye derken bi kırmızı araba geldi içinde iki kişi var yanaşmadan ben işaret yaptım araba gelecek diye baktım durmuyo geliyo hala dedim heralde durur ve durmadı namussuz geldi sağ ayağıma çarptı tabi bende sinir bi anda tavan ön kaputa yumru geçirdim napıyon lan sen aç camı dedim yan camı açtırdım nabıyon lan sen kör müsün dedim bana çekilseydin diyo görmüyonmu lan beni diyorum kenara geçseydin diyo dedim defol git bana trafiği çağırtma yanındaki adamda biliyo tabi haklı olduğumu buna sürekli tamam devam et deyip duruyo buda debeleniyo arabanın içinde bi el freni çekiyo bi frene basıyo velasıl kelam etrafımda efendi tanınan ve neşeli bi insan olarak bilinirim ama böyle şerefsizler oldukca malesef estafur tövbe diyemiyorum siz olsanın ne yapardınız?
    Muhim olan bizim napcagimiz degilde, sen naptin?

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    aganın arabasına yer kapmak için ırgatlar dövüşür.
    dünya böyle işte.
    grognard, MotorKafa, Soykan67 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı gorkemuls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhim olan bizim napcagimiz degilde, sen naptin?
    çok fenasın gorkem çalıştığım kurumun tam önü tabiki kavga hoş karşılanmaz

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Kaputa yumruğu indirmişsin daha ne yapacaksın?
    Bende şu park edilecek yerde durup yer tutanlara sinir olmuşumdur hep.
    Kardeşim önce kim gelirse o park eder illa tam evin yada iş yerinin önüne park etmek zorunda mısın?
    alp_tunay bunu beğendi.
    Korkarak yaşıyorsan eğer sende hayatı seyredenlerdensin..

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trafiği çağırttırsaydınız "çalışan için özel ayrılmış park yeri" olmadıkça haksız duruma düşerdiniz. Yani astarojna.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    asfaltımı rezerve ediyonuz bu ne rahatlıktır yaw.

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı blt_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asfaltımı rezerve ediyonuz bu ne rahatlıktır yaw.
    ya olaya farklı açıdasn bakıyorsunuz yada işinize öyle geliyor yer olayına kafayı takan arkadaşlar ya çok sağlam işiniz var emir almıyorsunuz o yüzden konuşmalarınız rahat yada özel sektörde çalışmıyorsunuz adam sağ ayağıma çarptı diyorum daha diyosunuzki yok bu ne rahatlık yok rezervemi biri demiş ırgat çalışır olaya tek pencereden bakmayın bi zahmet yanındaki pencereyide açın
    otopsici ve Soykan67 bunu beğendiler.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    ya olaya farklı açıdasn bakıyorsunuz yada işinize öyle geliyor yer olayına kafayı takan arkadaşlar ya çok sağlam işiniz var emir almıyorsunuz o yüzden konuşmalarınız rahat yada özel sektörde çalışmıyorsunuz adam sağ ayağıma çarptı diyorum daha diyosunuzki yok bu ne rahatlık yok rezervemi biri demiş ırgat çalışır olaya tek pencereden bakmayın bi zahmet yanındaki pencereyide açın
    hacı seni çok iyi anlıyorum özel sektör malesef çok sıkıntılı
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı seni çok iyi anlıyorum özel sektör malesef çok sıkıntılı
    benim demek istediğim bu tayfur abi müdürün aramış yer bul demiş ve düşünsene benim görevim değil müdür bey dediğinde olacakları ben olayda neyi anlatıyorum saolsun arkadaşlar neyi görüyolar

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Park yeri tutma olayı benim de hoşuma gitmez tut deseler de tutmam o ayrı konu, ama farklı pencereden bakanlar olacağı için tek pencere gösterebilirdin bkz:
    Bugün işyerimin önünde müdürü beklerken arabanın biri geri geri gelip bana çarptı
    Ninja

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Ataydin kendini yere ayagim diye ambulans gelir adli vakalik kaza olur davaci olurdun, bu isyeri onu park sorunu hepimizin basinda var yasal degil etik degil ama patron adam ekmek parasi:(

HB76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS sattı, beklemede
    sırf patronların her dediğini yapmadığım için 10-12 ayrı iş yerinde çalıştım...
    o dingil patron önce adam olsa, sana çık bana yer tut demez,
    ben olsam ya fizanda bi yer tutarım ya da nereye koyarsan koy derim,
    kendinizi aciz görmeyin, yapmanız gereken iş dışında birşeyler yaptırılmak isteniyorsa buna boyun eğmeyin,
    ne olursa olsun yer tutma konusunda haksızsın, benim arabamın kaputuna vursan seni haydar hakyemez'le tanıştırıp kaynaştırırdım,
    kendini saçma sapan sebepler yüzünden ateşe atma,
    ezilme, kendini ezdirme,
    patronun adam olsun da, senin gibi bir elemanı çalıştırabildiği için minnet duysun (düşüncen bu olsun)
    HOŞGELDİN ZEYNEP

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı HB76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sırf patronların her dediğini yapmadığım için 10-12 ayrı iş yerinde çalıştım...
    o dingil patron önce adam olsa, sana çık bana yer tut demez,
    ben olsam ya fizanda bi yer tutarım ya da nereye koyarsan koy derim,
    kendinizi aciz görmeyin, yapmanız gereken iş dışında birşeyler yaptırılmak isteniyorsa buna boyun eğmeyin,
    ne olursa olsun yer tutma konusunda haksızsın, benim arabamın kaputuna vursan seni haydar hakyemez'le tanıştırıp kaynaştırırdım,
    kendini saçma sapan sebepler yüzünden ateşe atma,
    ezilme, kendini ezdirme,
    patronun adam olsun da, senin gibi bir elemanı çalıştırabildiği için minnet duysun (düşüncen bu olsun)
    sende haklısın kıymet bilirlerse ne ala haydar olayına gelince orda dur işte benim canım yanacağına seninki yansın mantığı sen haydarla inersin arabadan adamın belinde ne var bilemezsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:10 ----------

Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ataydin kendini yere ayagim diye ambulans gelir adli vakalik kaza olur davaci olurdun, bu isyeri onu park sorunu hepimizin basinda var yasal degil etik degil ama patron adam ekmek parasi:(
    buda güzel

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:12 ----------

KONU UFAKTAN UFAĞA DAĞILMAYA BAŞLADI KONUYU KAPATIRSAK İYİ OLACAK YORUM YAZMAZSANIZ SEVİNİRİM OKUYAN VE YORUM YAPAN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM SAĞLICAKLA KALIN

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bu ne güzel Türkçe böyle !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)