Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

önemlidir benim için

Motovento
    REKLAM ALANI

ben 18 yaşındayım şu an ve şu an açık lise okuyorum annemin dediğine göre açık lise 2 sene için de bitebilirmiş ve ben açık liseyi iki sene içerisinde bitirirsem 20 yaşında bitirmiş olurum tahminime göre ve ben ankarada oturuyorum ve ankara üniversitesinin dil tarih fakültesinde japon dili ve edebiyatı varmış ve ben 20 yaşında iken bitirirsem eğer açık liseyi 20 yaşındayken japon dili ve edebiyatı bölümünü kazanır mıyım ve 20 yaşında iken girebilir miyim o bölüme ve japon dili ve edebiyatı bölümün kazanmam için neler üzerinde çalışmalıyım ve hangi derslerimin iyi olması gerekir ve ingilizcemin iyi mi olması gerekir ve japon dili ve edebiyatını kazanmak zor mudur ve kazanmam için neler yapmalıyım nelere ağırlık vermeliyim sizlerin tavsiyeleriniz varsa paylaşır mısınız benimle ve japon dili ve edebiyatından mezun olduğumda japon büyük elçiliğinde çalışma imkanım olur mu ve japonyada psikolog veya rehber veya başka bir meslek grubundan olursam çalışabilir miyim ve japon dili ve edebiyatını psikolaji bölümüyle aynı anda okuma gibi bir imkanım var mıdır ve japon dili ve edebiyatını kazanmam için ingilizceye çokmu ağırlık veriyim ve eğer japon dili ve edebiyatından mezun olduğumda hep ingilizce üzerinde çalışsam ve ingilizce kurslara filan gitsem ve ingilizce öğretmeni olarak veya başka bir meslek grubundan olsam çalışabilir miyim ve japonyada yaşayabilir miyim bir evde ve japonya dil ve edebiyatı bölümünden mezun olduğumda psikolaji okuyabilir miyim ve japon büyük elçiliğinde çalışmam için nelere ağırlık vermeliyim ve beni japonyaya gönderirler mi japon aktörlerinden birinden çok hoşlanıyorum jun kaname ve onu ilk gördüğümde aşık oldum çok yakışıklı ve çok karizmatik tokyo da bulunan bir havalimanıyla ilgili ve hava trafik kontröllerini konu alan bir dizide oynuyor jun kaname ve ben japon dili ve edebiyatından mezun olduğumda japonyaya gidersem eğer jun kaname ile nasıl tanışabilirim ve tanışma imkanım var mı ve jun kanameyi tokyo da bulunan havalimanındaki görevli insanlara ve havalimanındaki çalışan insanlara sorsam acaba bilirler mi onunla tanşmamla ilgili bana yardımcı olabilirlermi ve ben japonyaya gidersem orada aktris oyuncu filan olabilir miyim japon dili ve edebiyatı bölümünden mezun olduğumda ve jun kaname ile aynı dizi de beni oynatırlar mı ve jun kaname tokyoda bulunan havalimanındaki kulede hava trafik kontrolü rolündeydi ve benimle iletişime geçmesini sağlayabilirler mi japonlar
    ve japonlardan böyle bir şey rica etsem japonlar kabul ederler mi böyle bir şeyi ve beni jun kaname ile tanıştırabilirlermi yani onu tanıyan japonlar varsa ve onun o hava trafik kontrooleriyle ilgili geçen diziyi biliyorlardır belki yani o zaman o japonlar jun kanameyi de biliyorlardır yani iletişim kurumazlar mı japonlar jun kaname ile ilgili yani bir bağlantı yapamazlar mı beni onunla hiçmi tanıştıramaz japonlar eğer japonyaya gidersem ve tokyoya gidersem jun kaname ile ilgili hangi görevlilere sormam gerekir japonca tokyo havalimanında yani hangi insanlara sormam gerekir hangi görevde olan insanlara sormam gerekir ve çok mu iyi puan almam gerekir lgs de ve ysl de

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Arkadaşım bu 2. saçma topiğin Burası Motosiklet.net Yanlış yeremi geldin sen acaba ?
    Yada Burası oradan sana Japon Konsolosluğu Gibimi Görünüyor ?
    KSKLİ_ÖMER ve tahsins bunu beğendiler.
    Sado

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Japonyaya gitmezden önce SUŞİ denen sirkeli pirinç pilavından ÇİĞ balık etiyle yapılan aperatifi deneyin. Eğer suratınızın şekli değişmeden yiyebilirseniz.. japonyada her şeyi yiyebilirsiniz.. Başarılar!...

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    ve ile birbirine bağladığın 35 cümleden sonrasını okuyamadım...

cihan54, sbr, CeyhunEzel ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Çok yanlış gelmişsin sen.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı bigprincess adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 18 yaşındayım şu an ve şu an açık lise okuyorum annemin dediğine göre açık lise 2 sene için de bitebilirmiş ve ben açık liseyi iki sene içerisinde bitirirsem 20 yaşında bitirmiş olurum tahminime göre ve ben ankarada oturuyorum ve ankara üniversitesinin dil tarih fakültesinde japon dili ve edebiyatı varmış ve ben 20 yaşında iken bitirirsem eğer açık liseyi 20 yaşındayken japon dili ve edebiyatı bölümünü kazanır mıyım ve 20 yaşında iken girebilir miyim o bölüme ve japon dili ve edebiyatı bölümün kazanmam için neler üzerinde çalışmalıyım ve hangi derslerimin iyi olması gerekir ve ingilizcemin iyi mi olması gerekir ve japon dili ve edebiyatını kazanmak zor mudur ve kazanmam için neler yapmalıyım nelere ağırlık vermeliyim sizlerin tavsiyeleriniz varsa paylaşır mısınız benimle ve japon dili ve edebiyatından mezun olduğumda japon büyük elçiliğinde çalışma imkanım olur mu ve japonyada psikolog veya rehber veya başka bir meslek grubundan olursam çalışabilir miyim ve japon dili ve edebiyatını psikolaji bölümüyle aynı anda okuma gibi bir imkanım var mıdır ve japon dili ve edebiyatını kazanmam için ingilizceye çokmu ağırlık veriyim ve eğer japon dili ve edebiyatından mezun olduğumda hep ingilizce üzerinde çalışsam ve ingilizce kurslara filan gitsem ve ingilizce öğretmeni olarak veya başka bir meslek grubundan olsam çalışabilir miyim ve japonyada yaşayabilir miyim bir evde ve japonya dil ve edebiyatı bölümünden mezun olduğumda psikolaji okuyabilir miyim ve japon büyük elçiliğinde çalışmam için nelere ağırlık vermeliyim ve beni japonyaya gönderirler mi japon aktörlerinden birinden çok hoşlanıyorum jun kaname ve onu ilk gördüğümde aşık oldum çok yakışıklı ve çok karizmatik tokyo da bulunan bir havalimanıyla ilgili ve hava trafik kontröllerini konu alan bir dizide oynuyor jun kaname ve ben japon dili ve edebiyatından mezun olduğumda japonyaya gidersem eğer jun kaname ile nasıl tanışabilirim ve tanışma imkanım var mı ve jun kanameyi tokyo da bulunan havalimanındaki görevli insanlara ve havalimanındaki çalışan insanlara sorsam acaba bilirler mi onunla tanşmamla ilgili bana yardımcı olabilirlermi ve ben japonyaya gidersem orada aktris oyuncu filan olabilir miyim japon dili ve edebiyatı bölümünden mezun olduğumda ve jun kaname ile aynı dizi de beni oynatırlar mı ve jun kaname tokyoda bulunan havalimanındaki kulede hava trafik kontrolü rolündeydi ve benimle iletişime geçmesini sağlayabilirler mi japonlar
    ve japonlardan böyle bir şey rica etsem japonlar kabul ederler mi böyle bir şeyi ve beni jun kaname ile tanıştırabilirlermi yani onu tanıyan japonlar varsa ve onun o hava trafik kontrooleriyle ilgili geçen diziyi biliyorlardır belki yani o zaman o japonlar jun kanameyi de biliyorlardır yani iletişim kurumazlar mı japonlar jun kaname ile ilgili yani bir bağlantı yapamazlar mı beni onunla hiçmi tanıştıramaz japonlar eğer japonyaya gidersem ve tokyoya gidersem jun kaname ile ilgili hangi görevlilere sormam gerekir japonca tokyo havalimanında yani hangi insanlara sormam gerekir hangi görevde olan insanlara sormam gerekir ve çok mu iyi puan almam gerekir lgs de ve ysl de
    makseli ve CeyhunEzel bunu beğendiler.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Yanlışlıkla okumaya başladım yazınızı, ne bir noktalama, ne bir akıcılık; ve ile bağlanan sayısız cümle...
    Şu halimle narkozsuz ameliyata girebilirim...
    Ha bu arada Türkçe'yi yazdığınız gibi konuşuyorsanız, doğru yoldasınız, Çince ve Japonca tam size göre, karışık kargacık burgacık...
    Başarılar...
    polo34 bunu beğendi.
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yahu bu üslüp bana hiç yabancı gelmiyor aylar önce bu forumda acaip konular açan biri vardı,adı aklıma gelmiyor ama aynı psikolojik durumda idi.
    onu buradan atmışlarsa fake hesapla yeniden gelmiş olabilir,
    bu da böyle eğleniyor işte.
    metci ve Zippo's bunu beğendiler.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    bu arkadas olmamis alin bunu
    makseli bunu beğendi.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    bu arkadas olmamis alin bunu

ve .... bak uçağı ne hale getirdi

yorumlarına hem katılıyorum hemde gülüyorum

bun arkadaşın okuduğu okullarda noktalama işaretleri ya yoktu yada bu arkadaş hiçbirine gitmedi

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    私のために重要である

私は今歳です、私のお母さんは、私が2年間高校に開放瞬間オープン高校で読んでいると言うと、私は歳になり たいなら私はbitebilirmişあり、2年間で高校を卒業し、私は私が持っていた学部でアンカラ大学 の言語、歴史、日本の言語と文学に座っていると思うよ開放端まで、との一部がそのセクションに私を取得する ことができますし、日本語と日本文学部門はそれが勝つために必要なもので動作するように、最高の、私の英語 の授業でなければならないのか、あなたが良いを持っている必要がありますとき、私は歳で高校日本語と日本文 学歳と20歳私は日本大使館に卒業し、日本語と日本文学とき、それは日本の言語と文学、あなたは私と一緒に あなたの提案を共有してくださいしている場合はそれが勝つために必要なものを行うようになってきたことの重 みを獲得することは困難である偉大な心理学者、または連絡先、または任意の他の専門家のグループを行い、日 本では私が実行できるかどうかと日本を読むとそこに勝つチャンスと英語の言語と文学çokmu重量に日本語 と日本文学と私は日本語と英語のコース、または何かを卒業したとき、私はいつも先生や別のプロフェッショナ ル集団としての英語と英語に行こうとされると同時に、言語と文学部門私は仕事のために私を送った、と何重量 私が最初に彼は非常に器量を見たとき日本の俳優6月、かなめ、私の一つは恋に落ちたときに私はそれを愛する べきである日本大使館にビッグを読み取ることができたとき、私は日本の家に住んで、日本、言語と文学科、日 本語を卒業できるかどうか私は仕事ができるについて私が卒業したときに要潤には、エリアの対象では非常にカ リスマ的で空気のトラフィックコントロールに東京で開催された空港は、配列日本語と日本文学を担っており、 あなたが会うと通信するにはどうすれば空港の担当かなめ6月と月の人々と会うことができ、東京に所在する機 会を持っている場合、私は日本に行く彼らは彼と一緒に働いている人が私を助けて空港について彼に尋ねて知っ ているのだろうか、と私は日本に行く女優があるかもしれないことができます私は、日本語と日本文学学科を卒 業し、月と6月かなめかなめは、空港で航空管制タワーの数が同じに戻って私を再生されてる選手か何か私と通 信するために提供し、日本人として行動
    と日本、日本人は日本人が彼を知っていたなら、そのようなことは、あなたが私と要潤でそのようなことを行う 可能性があると認識し、航空交通に彼の最後のシリーズは多分彼らはその時点で知っていたことを知っていた日 本人はドライ接点ないことを日本の6月あまりに要潤すなわち私彼女は今まであなたが要潤日本の東京空港で東 京に行けば、そうあなたは人々が必要なものを頼むと何のタスクには、良い点を取らなければならない人に依頼 する必要がありますするよう実務者に依頼する必要があり、日本に行かないと日本のないとLGSとの接続をし ないでください内と
    cousinecruis, jr., fromghetto ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ehtiyar olaya noktayı koymuş ve biz ne desek boş ve gidiyorum ben ve yine görüşürüz ve k.i.b. ve bye.

komik bişi mi var

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    astorojna ve erro bunu beğendiler.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Size yardımcı olmak için Google translate de Japoncaya çevirdim belki bir Japon okur diye. Malum forumumuzu dünyanın bir çok yerinden takip edenler var.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    komik bişi mi var
    ŞAKACI SENİ
    Sado

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    big in japan
    KUVVETMİRA ve erro bunu beğendiler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    japon aktörlerinden birinden çok hoşlanıyorum jun kaname ve onu ilk gördüğümde aşık oldum çok yakışıklı ve çok karizmatik tokyo da bulunan bir havalimanıyla ilgili ve hava trafik kontröllerini konu alan bir dizide oynuyor jun kaname ve ben japon dili ve edebiyatından mezun olduğumda japonyaya gidersem eğer jun kaname ile nasıl tanışabilirim ve tanışma imkanım var mı ve jun kanameyi tokyo da bulunan havalimanındaki görevli insanlara ve havalimanındaki çalışan insanlara sorsam acaba bilirler mi onunla tanşmamla ilgili bana yardımcı olabilirlermi ve ben japonyaya gidersem orada aktris oyuncu filan olabilir miyim japon dili ve edebiyatı bölümünden mezun olduğumda ve jun kaname ile aynı dizi de beni oynatırlar mı ve jun kaname tokyoda bulunan havalimanındaki kulede hava trafik kontrolü rolündeydi ve benimle iletişime geçmesini sağlayabilirler mi japonlar
    Sen bu foruma daha önce geldiğinde erkektin, ne oldu döndün mü ? japon aktörden hoşlanmışsın aşık olmuşsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben bu topiğin abonesi olmak istiyorum

Motosikleti
    Yamaha Fz1 Fazer Exup
    21.12'de okumaya başladım saat 21.32 oldu hala anlayamadım.
    rahmi34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)