Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ali AĞAOĞLU Ve Aykırı Sorular

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Enver AYSEVER'in aykırı sorular programını elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum ve son derece net ve cesurca buluyorum.
    Yaklaşık 1 hafta önce Ali AĞAOĞLU katıldı programa ve youtube da bazı izleyiciler danışıklı dövüş olarak görmüş bu konuşmayı.
    Sizin düşüncelerinizi de merak ettim Ağaoğlu'yla ilgili olarak. Yaptığı işler sizce doğru mu, yoksa biz motorcuların doğasını katlettiğini mi düşünüyorsunuz?

audioslave bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Enver AYSEVER işinin ehli profosyenelliğinin zirvesinde artık bu işin çakalı olmuş diyebiliriz soru sorma şekli daha doğrusu sorgulama şekli c.ı.a ajanları gibi soruyu soruyor fakat cevabını dinleme zahmetinde bulunmuyor + olarak söylenen kelimelerin içerisinden cımbızla bir kısmını seçip yeni bi soru icat edebilme yetisinede sahip
    Ali AĞAOĞLU ise bence hazırlıksız gelmiş gibi Enver AYSEVER'in karşısında çok amatör kalmış, fakat söylediklerinin yaptıklarının daima arkasında durmuş ve duracakmış imajı veriyor
    Konuştuklarının bu kadar arkasında durabildiğine göre ortada katledilen bi doğa yok demekki

---------- Post added at 04:10 ---------- Previous post was at 03:49 ----------

Bu arada programının sonunda saat bağışı konusunda Enver Aysever 'in yaptığı çakallığı son anda (artık aklına ne geldiyse) ustaca bi hamleyle savuşturmuş bravo amatör tanımını gerimi alsam ne
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Zenginlikte önde gelen adamlarda şaşmaz ortak özellikler vardır.

Para kazanmak için değil de, binlerce kişiye iş sağlamak için fabrikalar açarlar, binalar dikerler.

Tek dertleri ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır, amaçları hiç servetlerini tekrar tekrar katlamak olmamıştır.

Ne yaparlarsa ülke sanayisinin gelişmesi, çevrenin güzelleşmesi için yaparlar, yoksulları çok düşünürler, hayvanları ve doğayı çok severler.

Güzel insanlardır, ne derlerse doğru derler.

Ancak, bu adam ve çevre konusuna gelince, 3.000 ağacın kesilip heba edildiğini kanıtlamak çok kolay olmalı. Böyle bir katliamın reddi de çok zor olacaktır. Dolayısıyla bu konuda dediği doğru olabilir. Birkaç ağacı Türkiye'nin en büyük ağaç sökme makinası ile şuradan alıp buraya koyduğunun (tv'de söylerken duydum) bir belgesi yok sanırım, ama bunun tersi de kanıtlanmıyor, askıda kalan konular.
    acayüp, otopsici, Slayerrr ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Programi seyretmeye basladigimda,
    bendeki izlenimi görgüsüz bir is adamiydi.
    Bittiginde ise;
    Oglunun motosiklete binmesine izin vermeyen bir baba olarak kaldi gözümde.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    karadenizli bir acun, inşaat işiyle uğraşan bir tatlıses'dir kendisi.
    sevmeyiz ne kendini ne procelerini ne de vadi dolusu servetini.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

oktay33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1600 GTL
    O bir Kukla
    O bir emir kulu
    İpleri tutanı ve emredeni biliyorsunuzdur
    Başkan olmak isteyen birisidir...

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Zenginin parası,züğürdün çenesini yorarmış...

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    şimdi ne desem bilemedim harbiden görgüsüz herifin tekiymiş paralı krolardan
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adamın .ötünden şırıngayla kan almış resmen

helal enver aysevere.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Adamın suçu yok, onu oralara getiren sistemde sorunumuz var. Devletin en tepesinde görgüsüz-ufuksuzlar, şirketlerin en tepesinde görgüsüz-cahiller, bu memleket adam olsa şaşarım zaten !!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Cüzdan kalınlığının toplumsal statü belirlediği toplumlarda gayet normal manzaralar.
    Enver Aysever'de iyi sıkıştırdı ama Ağaoğlu'nu.

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    yürü be enver kim tutar seni :D
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    ağaoğlu, cidden parayı gereksiz harcayan bir adam. belki şunun bunun kuklasıdır, belki belli bir yere gelmeye çalışıyordur bunu bilemem. kimsenin yaşantısına kimse karışamaz, yorum yapamaz. bu sokaktaki şarapçıda olsa, çok zengin biri de olsa böyledir.
    Saygı duyacağım bir nokta var ki, günde 15-16 saat çalışmasıdır. eğer o kadar çok seviyorsa eğitime katkı yapmayı, açıkta olan öğretmenlere bir çözüm bulabilir bence. özel okullar için binalar yapar, bir sürü istihdam alanı sağlanır. kalabalık sınıflar azalır. öğretmenler iş kapısı bulur.

sunucunun yaptığı arsızlığı "başka kapıya" diyerek kovuşturması kahkaha attırdı
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    bir programda sunucunun üzerinde kaç para var diye sorusuna 3 cebinden tomarla para çıkardıktan sonra var olan sempatisini de yitirdi gözümmde...klas adam o kadar para taşır mı lan üzerinde...kresi kartı denilen bişey var dünya da...tam bir anadolulu, görgüsüz zengin tipi...allah artırsın

enver i de ayrı bir paragrafta yererdim ama ara sıra severim hümanist, romantik solcu tavırlarını...

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    ben lisedeykende son model lüks arabalarla gidiyordum okula diyor ne cevizler kırmıştır bu varyaaa ) tam kroyum ama para bende tirpleri var..
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kingcüneyt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben lisedeykende son model lüks arabalarla gidiyordum okula diyor
    Liseye araba ile mi gidiyormuş ? ehliyeti nasıl almış lise cağında 18 inde yada 17 sinde lise bitiyor.bu sınıfta kalmış herhalde
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ayrıca izlemedim videoyu.Bir sürü yalan dolanla iş yapan birisi.Bir yerde okuduydum çok fakirlermiş falanmış fişmanmış.fakir adamın lisede araba ile işi ne.
    sevgilisi kaç yaşındaymış ?? Mantıklı bir adam hiç o yaşlarda manita yaparmı,zeki adam bilmezmi parası için beraber olduğunu kendisiyle.Bunu bile bile o manitanın elini nasıl tutar.Şimdiye kadar herşeyi para ile satın almış adam SEVGİyide satın almış demkki.Ne dediği umurumda bile deel ali ağaoğlunun çokta penisimde.O etrafındaki yağdanlıklarla gercekçilikten uzak yaşantısına devam etsin.Bunlar iş yaparken başarılı olamasın hemen gariban laz,gariban kürt postuna bürünüverirler.Gerçek bu.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı frantisec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Liseye araba ile mi gidiyormuş ? ehliyeti nasıl almış lise cağında 18 inde yada 17 sinde lise bitiyor.bu sınıfta kalmış herhalde
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ayrıca izlemedim videoyu.Bir sürü yalan dolanla iş yapan birisi.Bir yerde okuduydum çok fakirlermiş falanmış fişmanmış.fakir adamın lisede araba ile işi ne.
    sevgilisi kaç yaşındaymış ?? Mantıklı bir adam hiç o yaşlarda manita yaparmı,zeki adam bilmezmi parası için beraber olduğunu kendisiyle.Bunu bile bile o manitanın elini nasıl tutar.Şimdiye kadar herşeyi para ile satın almış adam SEVGİyide satın almış demkki.Ne dediği umurumda bile deel ali ağaoğlunun çokta penisimde.O etrafındaki yağdanlıklarla gercekçilikten uzak yaşantısına devam etsin.Bunlar iş yaparken başarılı olamasın hemen gariban laz,gariban kürt postuna bürünüverirler.Gerçek bu.
    sen o yaşta ol, o kadar olmasa da bi miktar zengin ol..1,50 boyun olsun...öyle bi hatunla aynı yatağa gir, şikayet eder misin öhöhöhöh param için diye...kafaya bak...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Aile hekimi gibi hükümet mütahiti de var... Bir aralar da Veli GÖÇER vardı...
    #sürenadam

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen o yaşta ol, o kadar olmasa da bi miktar zengin ol..1,50 boyun olsun...öyle bi hatunla aynı yatağa gir, şikayet eder misin öhöhöhöh param için diye...kafaya bak...
    boyum 1.70 ali ağaoğlunun parasıyla satın aldığı kadınları,ithal ettiği kadınları,hayal edeceği kadınları ülkesinde,sokağında 7 kıtada ......m anladınmı birader.Benim işimde calışanlar bunu yapabilir.Ağaoğlu gibiler her acığını parayla kapatabilirler..ayrıca kafaya bak dediğin kafam var ya anladın sen onu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:19 ----------

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aile hekimi gibi hükümet mütahiti de var... Bir aralar da Veli GÖÇER vardı...
    veli konar göçerdi.Veli sonra bir çöktü çöküş o çöküş.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı frantisec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadar paran varken hele hele o dönemde trafik polisi=çay çorba parası olunca sorun olmuyor
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)