Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Artik Hirsiz Polis Kovaliyor:(

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    dün haberlerde izledim 3 tane tinerci genç sokakta döner bıçaklarıyla dehşet saçtı
    polis elindeki yetkilerin kısıtlanmasından dolayı hırsızlardan kaçıyor
    vatandaş sayesinde yakalandılar
    sonumuz allaha emanet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Offff offffff
    0 Rh (+)
    06 - 09

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    la musti ne istediniz polisten yaa,ne yaptı gariban size.adamın yetkisi kısıtlandı,size bişe yapamıyo diye cesaret buluyosunuz dimi.
    itraf et olum kimdi diğer o iki kişi

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    dishy ilen kenan'mış.
    şaka bir yana, durum artık iyice sapıttı. adam bırakın halkın güvenliğini, polisin canına kastediyor ve polis birşey yapamıyor. hani sana bana saldırsa da vursak yine meşru müdafaadan yırtarız. polis bunu da yapamıyor. öte taraftan polisin yetkileri artırılsa bu sefer de önlerine geleni vururlar mı acaba demeden edemiyorum.
    May the Force be with McLaren Mercedes

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    amerıkada polıse oyle yapılacak polis a.. koyar.. burda polis bı el sılah sıksa adamın hayatı kararıyor.... YAZIK BE YAZIKK
    Yeni yine yeniden

Güner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 150
    yaw bu ne anlamıyorum polisin silahı var ama kullanmayacak yasak çünkü o süsss yani bizim beyefendi hırsızlarımız gaspçılarımız onu görünce hemen teslim oluyorlar dimi
    [COLOR="Blue"][/COLOR]'Kadınlara güvenmek saflık, nefret etmek ise sanattır.'[FONT="Franklin Gothic Medium"][SIZE="2"][/SIZE][/FONT][I][/I]

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    polislerin elindeki yetki güvenlik görevlisi gibi oldu. şiddet yasaklanır mı polise?

polis şöyle der: hırsız bey lütfen teslim olunuz.
    hırsız: tabi neden olmasın sizi mi kırıcam

tabi olaylar böyle gelişmiyor ve polisin eli kolu bağlı kalıyor. ama bunların yanında elindeki yetkileri kötüye kullanan polisler de var malesef.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    kurunun yanında yaş ta yanıyor

1-eğitim şart 2-şiddet ŞART
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Arkadaşlar , polisin yetkisi kısıtlandı , ama öte yandan önleyici hizmetler artırıldı.Yani müdahale konusunda ne derece yetersizler bilmiyorum ama son zamanlarda türkiyenin heryerinde yapılan operasyonlarla , daha çok istanbul un bazı mahallelerinde geniş çapta yapılan bu operasyonlarla , başımıza gelecek , belaların büyük bir kısmı önceden çökertiliyor! diye düşünüyorum ...

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    bende water gibi düşünüyorum polise amerikadaki gibi vur deseler bu sefer de yok cep telefonunu silah sandık (bu amerikalıların meşhurdur zaten bu salaklıkları hatırlarsanız askerlerde haber kamerasını roket atar sanıp gazetecilere ateş açmışlardı) deyip ateş ederler
    o yüzden polise normal tabanca yerine göz yaşartıcı tabanca verilmesi daha doğru hatta karşıdakinin elinde bıçak vb. alet olanları etkisiz hale getirmek için ağ atan tabancalarda var böyle bişeyler verilmesi gerek polise
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Polis yetkisi olmasa bile o tinercilerin ağzını burnunu kırabilir. Tinerciler ne yapacak, polis mi çağıracak? Karakolda polise karşı zabıt mı tutturacak? Polisler AB yasalarını bahane ediyorlar uğraşmamak için. Fransız polisi nasıl adam copluyor peki? Kopenhag'da antiglobalistlere çiçek mi atmışlardı?

Bahane hep bunlar. "Sallarım başımı alırım maaşımı" diyenlerin bahaneleri.

wind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valal bızım mılletı dıze getırecek tek sey korku edebıyatıdır.
    Korkamadıımız hıc bıseyden cekınmeyız.(malesef)

Polısten korlulsa alkollu araba kullanılır mı dıceksınız kı onun ıcın once egıtımlı olmak gerek alkolsuz kullanmamayı ıdrak etmek gerek ama gecıs surecınde korku sart.

Tınercı kapkaccı sucu slıo bılıokı en cok bı ay ıcerde yada salıverılecek bı gun sona yapar tabı ona gore yapmasında sakınca yokkı...
    One Life Live It !!

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Kapkaççı ailemin yakınında "iş" yapmaya çalışırsa hayatının hatasını yapar, büyük olasılıkla da bir daha koşamaz bile. Anlayacakalrı şey maalesef bu. Ne eğitim verirsen ver, ahlak öğretemezsin.

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    kütük sende mustiden beter çıktın

söyliyimde baltasını sana versin
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gazetede okuyorum,adam okulda şiddete hayır sempozyumu için geliyor 13-16yaşındakı gençlerin bıçaklarına hedef oluyor.Daha sonrasında polisle birlikte roman mahalleleri geziliyor bıçaklanan öğretmen saldırganlardan birini teşhis ediyor ama romanlar ortalığı karıştırıp o çacuğu kaçırıyorlar ve topluca polise saldırıyorlar.Polis artık bir çok olayda aciz kalıyor sonumuz hayrolsun

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bi keresinde sarhoşun biri bizi ve etraftakileri rahatsız ediyordu. polise söyledim devriye hem de. polis arabayı çalıştırdı gitti. resmen kaçtı. şimdi ben sarhoşu şikayet ederken polisi mi şikayet etcem. kim uğraşır bunlarla
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler