Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bayram oncesi Istanbul'dan anadoluya yol tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba, belki bir cogumuzu ilgilendiren, bayram oncesi trafik cilesi hakkinda bi soru sormak istiyorum. Malum su saatlerde trafik coktan felc olmus durumda. Sorum su ki, hangi saatte yola cikarsak en rahat sekilde ankaraya ulasiriz? Aklimda gece 12 - 1 gibi cikmak vardi fakat su trafige bakarsak gece yarisina kadar hic acilacaga benzemiyor. Millet sabah namaziyla cikar gibi dusunuyorum ki o saatlerde de felc olur. Nedir bunun en rahat yolu? illa bayramin 1. gununu mu bekleyelim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    O mevzulardan anlamam ama sıkı giyin derim. Bu aralar Ankara yağmurlu baya.
    Ben yine yağmur sonrası havalarda Eylül başında gelmeme rağmen içlik geçirmek ve kışlık eldivene geçmek zorunda kaldım.
    Bir de gece diyorsun, güneş doğana kadar çözemez kimse alimallah

İyi yolculuklar şimdiden, sağlıcakla
    Heil Spellcheck

banalazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Bolu da donar sın çok sıkı korunman lazım ben cbf ile istanbul dan ankara adana mersin antep urfa malatya maraş adıyaman 3600 km yaptım iki haftada bolu beni yıktı sabah erken çık gece çıkma

Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O mevzulardan anlamam ama sıkı giyin derim. Bu aralar Ankara yağmurlu baya.
    Ben yine yağmur sonrası havalarda Eylül başında gelmeme rağmen içlik geçirmek ve kışlık eldivene geçmek zorunda kaldım.
    Bir de gece diyorsun, güneş doğana kadar çözemez kimse alimallah

İyi yolculuklar şimdiden, sağlıcakla
    ha belirtmemişim arabayla çıkacaz bu soğukta motora binemem ben tatlı su motorcusuyum

---------- Post added at 21:52 ---------- Previous post was at 21:49 ----------

zaten arabayla çıkacağımız için trafiği bu kadar dert ettim yoksa motorla bayram trafiğine daha önce çıkmıştım o kadar da sorun olmamıştı yer yer tıkandığı için.

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    Bence sabaha karşı çık derim dostum, yat uyu, 3 veya 4 gibi, çık mis gibi dinlenenerek ben bir kaç sefer o şekilde çıktım, gün dogumuna dogru gidiyosun, ışık rahatsız ediyor insanı ,hayırlı yolculuklar , iyi bayramlar olsun .

tesekkurler, hala istanbul ici felc oldugundan bu gece cikmayacagiz artik yarina bakacaz.
    Hayirli bayramlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)