Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Blackberry iç ekran kırıldı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Muhendis45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache, TDM 850
    selam dostlar, 1 ay önce almış olduğum blackberry 9300 curve yi yere yüzüstü fırlataraktan iç ekranını kırdım.

Fiyat araştırdım, 20 lira diyen de var 150 lira diyen de var.

Garantiden mi göndersem yoksa işin erbabı bir servistemi yaptırsam arkadaşlar, birde fiyatı nedir bu ekranın ?

Bilgisi olan ... ?
    Ölümüne gidelim dedinde benzin mi yok dedik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Garanti kapsamına giriyorsa hiç 3. şahıslara açtırmadan garantiye vermek en mantıklısı. 3. şahıslar açarsa telefon garantiden çıkıyor. Fiyatı da en iyi yetkili bayiden öğrenebilirsiniz.
    Tüm renkler aynı anda kirlenmeye başladı. Birinciliği beyaz'a verdiler...

Motosikleti
    TVS Apache, TDM 850
    Alıntı Brs. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garanti kapsamına giriyorsa hiç 3. şahıslara açtırmadan garantiye vermek en mantıklısı. 3. şahıslar açarsa telefon garantiden çıkıyor. Fiyatı da en iyi yetkili bayiden öğrenebilirsiniz.
    Telefon düştü, garanti kapsamına girermi ki. Kullanıcı hatası diyip sallayacaklarını düşünüyorum.

Motosikleti
    Apache Rtr+Jl125C
    garanti kapsamına girmez. 150 tl alın demiyorum ama 20 tl almayın, solgun çin malı ekranlar oluyor güneşte felan kullanamıyorsunuz. benim samsung wave ekranı kırıldığında çok araştırdım 200 tlye yaptırdım. o civarlarda bir fiyatı olur. servisten yaptrmanızı öneririm

Motosikleti
    TVS Apache, TDM 850
    Alıntı ygk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    garanti kapsamına girmez. 150 tl alın demiyorum ama 20 tl almayın, solgun çin malı ekranlar oluyor güneşte felan kullanamıyorsunuz. benim samsung wave ekranı kırıldığında çok araştırdım 200 tlye yaptırdım. o civarlarda bir fiyatı olur. servisten yaptrmanızı öneririm
    Teşekkür ederim, servise bir uğrayayım madem.

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Alıntı Muhendis45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Telefon düştü, garanti kapsamına girermi ki. Kullanıcı hatası diyip sallayacaklarını düşünüyorum.

Garanti kapsamına girmez ama ana servise götürüp telefonu orada tamir ettirirseniz, garanti kapsamı dışına çıkmaz. Ama gidip belli belirsiz bir teknik servise yaptırırsanız telefonun garantisini yakmış olursunuz.
    Tüm renkler aynı anda kirlenmeye başladı. Birinciliği beyaz'a verdiler...

Motosikleti
    TVS Apache, TDM 850
    Alıntı Brs. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garanti kapsamına girmez ama ana servise götürüp telefonu orada tamir ettirirseniz, garanti kapsamı dışına çıkmaz. Ama gidip belli belirsiz bir teknik servise yaptırırsanız telefonun garantisini yakmış olursunuz.
    Bugün servise gittim; fakat servisin istanbulda olduğunu, telefonu gönderirsem 1 aya yakın gelmeyeceğini, çıkacak fiyatıda tahmin edemedikleri için, tanıdık bir servisten yaptıracağım artık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)