Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bilgisayarcılar ve Öğrenmek İsteyenler !

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    -
    Evet Arkadaşlar, Bildiğiniz üzere motosiklet işi dışında web tasarım işiyle'de uğraşıyorum.. ve bilgisayarcı , programcı arkadaşlara bir teklifim var !! Bazı işler tek başına yapılamadığı gibi bir web tasarımcıya veya bir bilgisayar programcısına ihtiyacım var.. az çok dreamweaver,fireworks ve photosop bilsin yeter ,,, teklifim ise işyeri açamayanlaradır ! isterlerse benim işyerimi kullanarak (HALKALI TOPLU KONUTLARI (ATAKENT) ,KÜÇÜKÇEKMECE)'deki yerimi.. bu işi yapabilirler bana ortak olarak veya az çok bilip kendini geliştirmek isteyenlerde olur onlara tüm konnularda yardımcı olabiliriz, anlaşmam benim ve onun yaptığı işin %50 %50 (yarı yarıya) sidir.. kabul etmek isteyenler olursa telefon numaram : 0507 426 13 51 , 0538 418 45 27 Batuhan.. Bana bu Telefondan ulaşabilirler..

Şmdiden herkese çok teşekkür ediyorum iyigünler diliyorum,
    makseli bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Aslında birden çok özendim ama şu aralar okul falan acayip yoğun gidiyor :-/

O yüzden elimden kolay gelsin demekten fazlası gelmiyor
    Heil Spellcheck

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Alıntı Bold adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Arkadaşlar, Bildiğiniz üzere motosiklet işi dışında web tasarım işiyle'de uğraşıyorum.. ve bilgisayarcı , programcı arkadaşlara bir teklifim var !! Bazı işler tek başına yapılamadığı gibi bir web tasarımcıya veya bir bilgisayar programcısına ihtiyacım var.. az çok dreamweaver,fireworks ve photosop bilsin yeter ,,, teklifim ise işyeri açamayanlaradır ! isterlerse benim işyerimi kullanarak (HALKALI TOPLU KONUTLARI (ATAKENT) ,KÜÇÜKÇEKMECE)'deki yerimi.. bu işi yapabilirler bana ortak olarak veya az çok bilip kendini geliştirmek isteyenlerde olur onlara tüm konnularda yardımcı olabiliriz, anlaşmam benim ve onun yaptığı işin %50 %50 (yarı yarıya) sidir.. kabul etmek isteyenler olursa telefon numaram : 0507 426 13 51 , 0538 418 45 27 Batuhan.. Bana bu Telefondan ulaşabilirler..

Şmdiden herkese çok teşekkür ediyorum iyigünler diliyorum,
    Photoshop konusunda A'dan Z'ye yardımcı olabilirim. Tabi tokatta olduğum için net üzerinden yardımcı olabilirim.
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    -
    Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Photoshop konusunda A'dan Z'ye yardımcı olabilirim. Tabi tokatta olduğum için net üzerinden yardımcı olabilirim.
    olabilir yardımcı olursanız sevinirim telefon numaranızı bana özelden atabilirmisiniz rica etsem?
    -----------------------------------
    arkadaşlar bir grafikere de ihtiyacımız var

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    -
    Güncell

---------- Post added at 14:32 ---------- Previous post was at 12:41 ----------

Güncell2

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    -
    Güncell

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    bence güzel bir teklif. hayırlısı olsun..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    -
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence güzel bir teklif. hayırlısı olsun..
    Teşekkür ederim

monur00006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Honda CBR250R
    Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. Bi işe yarar mı ki ? Aslında kabul ederseniz yazın staj için yanınıza da gelebilirim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    -
    Alıntı monur00006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. Bi işe yarar mı ki ? Aslında kabul ederseniz yazın staj için yanınıza da gelebilirim
    tamam olabilir çünkü bilgisayar mühendislerinin yüzde 70 i web den anlamaz seninde farkın olur

caner6776 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125e '13
    Sağolsun Batuhan abiyle anlaştık. Hafta sonları gidicem yanına. Bana öğreticek Çok sağol abicim

Abim bide mesaj attım bi bakarmısın.
    Caner KIRMIZI
    [Zonguldak-MT]

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bizim okulun sitesini güncelliyorum, kendimi geliştirmek için gönüllü olarak aldım. bayağı bi güncelleme yaptım, bu işi yeni öğreniyorum. Ara sıra Dreamweaver ve çoğunlukla da HTML-kit programını kullanıyorum.
    okulumuzun sitesi şu:
    http://telekomardesenlisesi.meb.k12.tr/

takıldığım noktalarda bana yardımcı olursanız ben de size karşılıksız yardımcı olurum
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

banno1957 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran Xv 250(Satıldı) - Yamaha R25
    Bende Html Css Jquery Php Mysql Biliyorum Ancak İzmirde'yim Bir Sorunuz Olursa Yardımcı Olmaya Çalışırım

İleri derece PHP ve Wordpress biliyorum fakat ben de izmirdeyim. Genelde uzaktan iş aldığımda tüm görüşmeleri Skype ile yapıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)