Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Bir Tanrıyı Daha Yıktım

Motovento
    REKLAM ALANI
    nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaptığın ayıp.
    Burası siyaset.net değil ama, arabesk.net'te değil !
    Kendi açtığın konuyu hatırla, ondan sonra dalga geç insanlarla http://www.motosiklet.net/forum/konu...kaybettik.html

---------- Post added at 19:03 ---------- Previous post was at 18:57 ----------

Al Adem hocam bu da senin açtığın bir konu. http://www.motosiklet.net/forum/konu...demir-cop.html
    Burası motosiklet.net. Polisleri eleştirme forumu değil

---------- Post added at 19:08 ---------- Previous post was at 19:03 ----------

Motosiklet hakkında konuşmak istiyoruz sn. maskeli.
    Fütursuzca danseden insanları değil. http://www.motosiklet.net/forum/konu...smail-2-a.html

---------- Post added at 19:12 ---------- Previous post was at 19:08 ----------

Dostum sana da yakışmadı gerçekten
    Madem böyle düşünüyorsun, sen de http://csharpvideoluders.com/ ' a takıl.
    Bak ne var burada http://www.motosiklet.net/forum/konu...in-yardim.html
    adaş acıyor acıyor acıyor her yolu denedim bitmiyooor
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Saçma konu, saçma tartışma. Demokrat arkadaş başkalarının fikirlerini beğenmeyince kaçıp gitmiş, hoş olsun.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı nedenamaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adaş acıyor acıyor acıyor her yolu denedim bitmiyooor

Gerçekten amacım kimseye laf sokmak falan değil.
    Sadece birilerini kırarken, zamanında kendi yaptığınızı da hatırlatmak istedim.
    Yazıma alınmamana da ayrıca sevindim
    Motosikletli Kaplumbağa...

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    demekki benim kafadanda arkadaşlar varmış. Tek değilmişim. Acaba bendemi bi anormallik var diyodum. Anormallik yokmuş. Sevindim.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaptığın ayıp.
    Burası siyaset.net değil
    Ben Çoğu kişinin ilgilendiği dinlediği bir Sanatcımızı kaybettiğimiz için açtım bu başlığı yani siyasetle alakası yok Tartışmaya meilli bi konuda değildi
    Ama çıplakayak ve senin gibiler yüzündenm forumda dargınlık, küskünlük, ban,uyarı vb durumlar ortaya çıkıyor
    Şimdi bu arkadaş bu konuyu açmasaydı bunca insanlar laf kalabalığı yapacakmıydın Buradan
    Adem80 ve Maskseli ,khutuck arkadaşıma tam destek veriyorum saolsunlar var olsunlar
    Yalan yok bende SOL görüşlü bir insanım ama her şeyin bir yeri ve zamanı var olur olmadık yerde böyle yazılar yorumlar yaparsan Tabiki sana yolun açık olsun deriz
    Biraz kendinize gelin arkadaşlar ben MT yi tam 2 sene abartı yok 2 sene amatör olarak takip ettim Üye olma gereksimini duymadım 1 yıldırda üyeyim bu sene haricinde bakıyorum da geçen senelerde daha önce açılmış konulara bakmaya çalışıyom böyle siyasal kavgalar topikler pek fazla yok hatta yok neredeyse ama bu sene işin çılkı çıkmış durumda
    Buradan tüm yöneticilere sesleniyorum Forumda konu dışı olmuş olan tüm siyasi içerikli başlıklara yada tartışmaya meilli tüm konuların açılmamasını yada onaya sunulmasını talep ediyorum
    Saygılarrrrrrrrrrr
    Not: yazım hatalarım olduysa affola acele ile yazdım işe geç kalıyorum
    Sado

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Çoğu kişinin ilgilendiği dinlediği bir Sanatcımızı kaybettiğimiz için açtım bu başlığı yani siyasetle alakası yok Tartışmaya meilli bi konuda değildi
    Ama çıplakayak ve senin gibiler yüzündenm forumda dargınlık, küskünlük, ban,uyarı vb durumlar ortaya çıkıyor
    Şimdi bu arkadaş bu konuyu açmasaydı bunca insanlar laf kalabalığı yapacakmıydın Buradan
    Adem80 ve Maskseli ,khutuck arkadaşıma tam destek veriyorum saolsunlar var olsunlar
    Yalan yok bende SOL görüşlü bir insanım ama her şeyin bir yeri ve zamanı var olur olmadık yerde böyle yazılar yorumlar yaparsan Tabiki sana yolun açık olsun deriz
    Biraz kendinize gelin arkadaşlar ben MT yi tam 2 sene abartı yok 2 sene amatör olarak takip ettim Üye olma gereksimini duymadım 1 yıldırda üyeyim bu sene haricinde bakıyorum da geçen senelerde daha önce açılmış konulara bakmaya çalışıyom böyle siyasal kavgalar topikler pek fazla yok hatta yok neredeyse ama bu sene işin çılkı çıkmış durumda
    Buradan tüm yöneticilere sesleniyorum Forumda konu dışı olmuş olan tüm siyasi içerikli başlıklara yada tartışmaya meilli tüm konuların açılmamasını yada onaya sunulmasını talep ediyorum
    Saygılarrrrrrrrrrr
    Not: yazım hatalarım olduysa affola acele ile yazdım işe geç kalıyorum
    siyasetle alakalı demedim. müzik.net değil dedim
    Tartışmaya meyilli olup olmaması önemli değil.
    Sen motosikletle alakalı olmayan bir konuyu açabiliyorsan, o adam da bu hakka sonuna kadar sahiptir.

Bir tek nedenamaya anlamış ne demek istediğimi...

Senin yönetime yaptığın bu teklifi, bir kaç gün önce sinan aksu yaptı.
    Adama demediğini bırakmadılar. O da ayrıldı forumdan...
    acayüp bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)