Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu Kadarida Yuh Doğru Ise 3. Dünya Savaşi çikar

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Skandal!.. ABD Kur'an-ı Kerim'i değiştiriyor
    11 Eylül saldırılarının ardından İslam dünyasını hedef alan ABD, şimdi de işgal ettiği ülkelerde kendi bastırdığı “ABD Kur’an-ı’nı dağıtmaya hazırlanıyor. Henüz kitabın dağıtımını gerçekleştirmeyen ABD, bir yandan haberi yalanlarken, diğer yandan işgal ettiği ülkelerdeki askerlerine de bu kitabı okuma zorunluluğu getirdi.

http://www.haber34.net/index.php?opt...=1291&Itemid=1

buda satış ilanı
    http://www.amazon.com/gp/product/157...283155&s=books

umarım safsatadır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aferin Musti81.

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Kıyamet alametleri bunlar işte.

Motosikleti
    Seyhan 125
    @pazer bana kötü bişi demedin dimi

Sana kötü birşey tabi ki demedim.Sadece bu tarz bir başlığın açılmasını yadırgadım.

desertnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Nesini yadırgadın arkadaşım. Gayet önemli bir bilgi. Bu arada bende senin yadırgamanı yadırgadım
    [SIZE="2"][COLOR="Red"]ÇİN olsun JAPON olsun ama önce İNSAN olsun[/COLOR][/SIZE]

Motosikleti
    Seyhan 125
    konudışı değilmi
    peki bana konudışında açılacak konuları maddeleyebilirmisiniz..
    otu sapı yadırgıyorsunuz...
    kırdığım biri varsa özür diliyorum...

edit: imla hatası

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    böyle bir başlık açılmasında ne var ben de anlamadım?
    bence musti açmakla iyi etmiş.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Kuran ı değiştirmek bu kadar kolay değil. birkaç tane basarlar ondan sonra kaybolur bunlar. insanlar da salak değil. milyonlarca Kuran içinden bunları gerçek olmadığını anlarlar. bi karikatürden dünya karıştı buna cesaret edemezler. amaçları kendi dinleri gibi insanların yazdığı suni bir din yaratmak.

amaçlarına ulaşamazlar.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    musti ye laf yok o yapmışsa iyi yapmıştır

iyice şaşırdı amerikalılar
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı
    Kuran ı değiştirmek bu kadar kolay değil. birkaç tane basarlar ondan sonra kaybolur bunlar. insanlar da salak değil. milyonlarca Kuran içinden bunları gerçek olmadığını anlarlar. bi karikatürden dünya karıştı buna cesaret edemezler. amaçları kendi dinleri gibi insanların yazdığı suni bir din yaratmak.

amaçlarına ulaşamazlar.
    Sana katılıyorum yılmaz.ALLAH büyük merak etmeyin butür şeyler sadece irade kırmak için kendini bilen bilir.
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    karikatür bi öncüydü zaten bunların devamıda gelecektir birileri bunlara durun artık dediğindede savaş sebebi olacaktır amaç bu nasılsa bi orta doğu ülkesi sesini çıkartır olmazsa çıkartana kadar devam ederiz mantığında bu amerika
    ben bu amerikanın nassını vradnı glmşni gçmişni
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    kıyamet yaklaşıyor
    [B][CENTER]MoToRiZe 07 Antalya[/CENTER][/B]
    [CENTER]HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN[/CENTER]

Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Vay o kimselere ki, elleriyle Kitab’ı yazarlar, sonra da onu az bir karşılığa değişmek için, “Bu, Allah’ın katındandır” derler. Vay ellerinin yazdıklarından ötürü onların haline! Vay kazandıklarından dolayı onların haline! (Bakara79)

Onlardan (Kitap ehlinden) bir grup var ki, Kitab’dan olmadığı halde Kitab’dan sanasınız diye (okudukları) Kitap’tanmış gibi dillerini eğip bükerler ve, “Bu, Allah katındandır” derler. Halbuki o, Allah katından değildir. Bile bile Allah’a karşı yalan söylerler (Al-i İmran 78)
    [SIZE="2"][COLOR="Red"]ÇİN olsun JAPON olsun ama önce İNSAN olsun[/COLOR][/SIZE]

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Alıntı desertnight adlı üyeden alıntı
    Vay o kimselere ki, elleriyle Kitab’ı yazarlar, sonra da onu az bir karşılığa değişmek için, “Bu, Allah’ın katındandır” derler. Vay ellerinin yazdıklarından ötürü onların haline! Vay kazandıklarından dolayı onların haline! (Bakara79)

Onlardan (Kitap ehlinden) bir grup var ki, Kitab’dan olmadığı halde Kitab’dan sanasınız diye (okudukları) Kitap’tanmış gibi dillerini eğip bükerler ve, “Bu, Allah katındandır” derler. Halbuki o, Allah katından değildir. Bile bile Allah’a karşı yalan söylerler (Al-i İmran 78)
    Dostum bu ilaç gibi gelir millete eline azına sağlık
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    ilaç ama anlayabilene
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı
    Skandal!.. ABD Kur'an-ı Kerim'i değiştiriyor
    11 Eylül saldırılarının ardından İslam dünyasını hedef alan ABD, şimdi de işgal ettiği ülkelerde kendi bastırdığı “ABD Kur’an-ı’nı dağıtmaya hazırlanıyor. Henüz kitabın dağıtımını gerçekleştirmeyen ABD, bir yandan haberi yalanlarken, diğer yandan işgal ettiği ülkelerdeki askerlerine de bu kitabı okuma zorunluluğu getirdi.

http://www.haber34.net/index.php?opt...=1291&Itemid=1

buda satış ilanı
    http://www.amazon.com/gp/product/157...283155&s=books

umarım safsatadır
    Yukarıda ki yazılanlar gerçeği yansıtmadığı için başlığı yadırdagım.Beni yadırgayan arkadaşları da anlayışla karşılıyorum çünkü muhtemelen ya İngilizce bilmiyorlardır yada ilgili linkleri dikkatli bir şekilde incelememişlerdir.Soz konusu haberde Kuran'ın değiştirildiği ve basıldığı,satışının da amazon.com aracılığıyla yapıldığı duyurulmuştur.Oysaki ortada bu iddiayı destekleyen tek bir kaynak yoktur.Kaynak olarak editor tarafından yazılan El Cezire televizyonun web sitesinden haberin kaldırıldıgı yazılmıstır.Yani şu an ortada kaynak falan yok.Yorum yapanlardan bir kişi de acaba kitap şu olabilir mi diye amazon.com'dan bir link eklemiş,arkadaşım da ilgili linki soz konusu olan yazılmış kitabın linkiymiş gibi burada yayınlamıştır.Zaten linkte bir Kuran'a ait değildir.
    Benim takıldığım nokta;ne idüğü belirsiz bir internet haber sitesinden,kaynağı olmayan,asparagas bir haberi buraya taşımak,ayrıca kim olduğu bilinmeyen bir kişinin eklediği linki sanki kitabın linki oymuş gibi buraya yazmak,bu tarz hassas bir konuda böyle bir başlık açılmasıdır.
    Geçmişten bunun örneklerini çok yaşadık.Cami yakılmış deyip,insanları katlettiler.Katliamdan sonra farkedildi ki caminin falan yakıldığı yoktu.
    Sonuç olarak lütfen bir insanı sadece tanıyorsunuz,karşıdakini tanımıyorsunuz diye hemen tanıdığınız kişiyi savunmaya kalkmayın.Karşıdaki insan acaba neden boyle dusunmustur diye bir dusunun!Sağlıcakla kalın.

Alıntı desertnight adlı üyeden alıntı

cok dogru diyorsun dostum

Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Dostum linkteki kitabın adı Gerçek Furkan öyle değil mi? Bizi anlamayan ingilizce bilmeyen v.s diye karalayacağına sen önce Kur'an'ın diğer isimlerini öğren Furkan Kur'an demektir. Eşanlamlı diye birşey duymuşsundur. İngilizcen kadar Türkçende de var ise duymuşsundur tabi. Gerçek Kuran demek ne demek bi de onu anlat bakalım. Altta yazan yorumlara bi bak istersen. 177 yorum var birazına baksan meseleyi anlarsın. Ayrıca kimsenin cami yakıldı diye koştuğu falan yok. Çorum hadisesi gibi yerel bir olayla bunu nasıl kıyaslayabilirsin. Allah kendi kitabını koruyacağını yine kitabında söylüyor.

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    benden önce davranmışsın desetnight eline sağlık korkmayın arkadaşlar yazabildekleri kadar yazsınar onların bir hesabı varsa ALLAH ın bin hesabi var zaten kitabı koruyacağını taahhüt etmiştir endişeye mahal yok onlar yavaş yavaş kendi sonlarını hazırlıyorlar

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler