Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

12 ağustos 2012 hüseyin aygün'ün kaçırılması

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Kim kimi kacırmiş duyda inan...
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    pkk birkaç Mehmet'i şehit etmiş ... devletin bakanı ... yazıklar olsun ... sürekli yazıyoruz, değer verilmiyor diye, işte apaçık kanıtı oldu, zaten değer verilseydi karakollar zamanında yapılırdı, gece görüş özellikli helikopter, iha vs alınırdı, bütün gece çatışma oluyor, yardıma giden yok, rezillik, sonuç: birkaç mehmet şehit oluyor ...

http://www.haberturk.com/gundem/habe...ehit-etti-diye
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala buna inaniyorsunuz ya.
    Bişey diyesim gelmiyor size
    bay pipo isimli bir kitap var sinan eline geçerse mutlaka oku,eğer ki bir gün bir araya gelirsek ben sana okuman için getireyim.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bay pipo isimli bir kitap var sinan eline geçerse mutlaka oku,eğer ki bir gün bir araya gelirsek ben sana okuman için getireyim.
    O kitabi 2001 yilinda okumuştum Çoşkun abi.
    Eski bir ajanin ilginç yaşam hikayesi kaleme alınmış.

Bu arada kaçırılan milletvekili serbest bırakılmış.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    O kitabi 2001 yilinda okumuştum Çoşkun abi.
    Eski bir ajanin ilginç yaşam hikayesi kaleme alınmış.

Bu arada kaçırılan milletvekili serbest bırakılmış.
    diyeceğim şu ki siyasi çıkar var ise işin ucunda yapılamayacak şey yoktur.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kitabın yazarı silivri' de şu anda

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Milletvekilini pkk kaçırmamış anlaşılan bu ülkenin genç evlatları kaçırmış.
    Sinan Aksu bunu beğendi.

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili forumdaşlarım kendinizi burada heba etmeyin... Ülke yine aynı ülke , yönetim yine aynı yönetim...
    Şehitler, gaziler, vurulanlar, içeri atılanlar, çalanlar ,çırpanlar.... vs...

Face de yayımlanan fotodan sonrası beni iyice korkutmaya başladı...

bu lafları duyduktan sonra askere gitmekten vazgeçtim. gidip tecillettirdim. vatan millet amenna. öl deseler ölürüm.

Çıksın bi komutan misal: Pamukoğlu.

Seferberlik ilan ediyoruz, topyekün eli silah tutan herkes orduya gelsin, PKK yı bitireceğiz diye, en önden koşarak ben giderim.

Ama yok ben gidip ölücem, arkamdanda şerefsizin teki böyle diyecek öyle mi ?

Hatta ölmektende kötüsü gazi olacağım, sakat kalacağım belki de, bu adam çıkıp ileri geri konuşacak

Sakatım falan umrumda olmaz gider vururum o şerefsizi.
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Milletvekili amcayı kaçırmamışlar kendisi kaçmış anlaşılan. Dağda biraz misafir olmuş gelmiş. Vatanın genç evlatlarıyla bir tiyatro oynamış şimdi de alkışları duymak için geri dönmüş.
    Kaç gün çakma bir gündem oluşturdunuz ya ben sizi ayakta alkışlıyorum.
    Meclisteki toplantıya katılmayanlara kızıyordum ama iyi yapmışlar. kaçırılma safsatası sırf bu konuda baskı oluşturmak içinmiş.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı onuRRtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu lafları duyduktan sonra askere gitmekten vazgeçtim. gidip tecillettirdim.
    şehit olmaktan daha yüksek bir mertebe yok denir, şehitler cennete gider denir, bunları konuyu iyi bilenler açıklar ...

umarım herkes sizin gibi düşünüp askere gitmemezlik yapmaz, çünkü bayrağın dalgalandığı yer bizim vatanımızdır, o bayrağın altına da sınırları koruyacak asker lazım, asker olmazsa meydan soysuzlara kalır, şartlar ne kadar kötü olursa olsan bu vatan bizim, başka vatan yok, ona göre hareket edin ...

Atatürkün Çanakkale savaşında dediği gibi kurşunun yoksa süngü takıp siper alacaksın ...

Hürriyet kasidesinin son kıtası birden aklıma geldi, o durumlarım inşallah Allah bu milleti bir kez daha düşürmez ..
    kilab-ı zulme kaldı gezdiğin nazende sahralar
    uyan ey yareli şir-i jiyan bu hab-ı gafletten

http://www.uludagsozluk.com/k/h%C3%BCrriyet-kasidesi/

Yine Atatürk'ün gençliğe hitabesindeki şu laflar da aklıma geldi:
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

http://www.ataturkungencligehitabesi.com/

Ben Ağrı Patnos ve Tunceli Ovacık da gönüllü askerlik yapmış biriyim, orada epey sıkıntı çektik ama sonrasında insan iç huzura eriyor, ben bu vatana karşı görevimi yaptım lafını herkesin içinde göğsünü gere gere söyleyebiliyorsun, bugün çağırsınlar yarın hemen gitmeyen şerefiz olsun, arkadaşlarımdan kimse benim yanımda askerlik hatırası anlatmaz, yabancılara da anlattırmazlar ... çünkü gerçek askerliği oralarda yaşıyorsun, belki de içindeki şeytanla yüzleşiyorsun, onu yenmek için bir fırsat oluyor, yani can korkusunu bir kenara atabiliyorsan cesursundur artık ...

Ayrıca kaderde varsa insan trafik kazasında da yarın ölebilir, bir sürü iş başına gelebilir, Allah bilir ne olacağımızı ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    EEEEEEE
    sonunda bir gün yılan sana da dokununca anlarsın efendi
    analar 19 una getirip Vatan sağ olsun derken kaç kere sızladı kaç kere doğum sancıları çeker bilirmisiniz
    Yapma Namık diye bir gün ben de bağırırım deyip tedbiri elden bırakırsan evet Namık yapar
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Benim anlamadigim konu, meclisi çokmu zor ki bu gibi durumlarda meclis toplanamiyor
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    PKK asker işçi kaçırdığında bile aylar boyunca dağlarda dolaştırıyor. Milletvekili kaçırılsın iki günde serbest bırakılsın, enteresan bişeyler dönüyor ama hadi hayırlısı diycem hayırlı bişey çıkması imkansız altından.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    adama bak. Beni öperek uğurladılar demiş. Çok beğendiysen bidaha git. Hatta hiç gelme ordan.

musakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache 2014 & zn zenci
    Yağlamış ballamış anlatıyor, pkaka aslında barış elçisi bir gurup melekmiş... propagandaya bak...

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Benim anlamadigim konu, meclisi çokmu zor ki bu gibi durumlarda meclis toplanamiyor
    müdür olay meclis toplamanın zoeluğu ya da kolaylığı değil, önemli olan pkk ya isteyince meclisi toplatıyoruz dedirtmemek...bu açıdan hükümeti haklı buluyorum..daha önceki olaylarda meclis açıktı da ne işe yaradı...hükümet ağır topları bi araya gelir, bi kaç toplantı, dosta güven düşmana korku mesajı...olay bundan ibaret...

serbest kalan vekilin de daha önce kaçırılıp aylardır tutulan kişiler hakkında bir tek yorum yapmaması da ilginç...

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı onuRRtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu lafları duyduktan sonra askere gitmekten vazgeçtim. gidip tecillettirdim. vatan millet amenna. öl deseler ölürüm.

Çıksın bi komutan misal: Pamukoğlu.

Seferberlik ilan ediyoruz, topyekün eli silah tutan herkes orduya gelsin, PKK yı bitireceğiz diye, en önden koşarak ben giderim.

Ama yok ben gidip ölücem, arkamdanda şerefsizin teki böyle diyecek öyle mi ?

Hatta ölmektende kötüsü gazi olacağım, sakat kalacağım belki de, bu adam çıkıp ileri geri konuşacak

Sakatım falan umrumda olmaz gider vururum o şerefsizi.
    Stalin'in bir sözü var "Bir kişi ölürsa bu trajedi, binlerce kişi ölürse sadece istatistiktir" diye. Binlerce verdiğimiz şehitler de sadece istatistikten ibaret hale gelmiş başımızdakiler için.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Hükümetin konuda izlediği tutumun,Hüseyin Aygün'ün bu akşam ki konuşmasından sonra ne kadar doğru olduğu kanısına vardım.

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    sözde 11 eylül saldırıları, bi anda gelişiveren arap baharı, pkk nın bir türlü bitirilemeyişi yada bitmemesi; bilemiyorum bu olanlar basitce izah edilemez belki ama büyük resmi görmek için bize sunulandan biraz sıyrılıp daha kapsamlı araştırmakta fayda var diye düşünüyorum.bu coğrafyada daha çok şehit verir, can alırız gibi.hükümetlerin veya partilerin ne yaptığının önemi yok, nedense hepsi aynı çarkın dişlisi gibi, biz halk olarak sağduyulu düşünmediğimiz anda şu anda kaynayan kazan ortadoğudan bi farkımız kalmıyacak sanırım.ortada bi girdap var bizi çekmek üzere.inşallah oyuna gelmez güzel ülkem, adları sömürgeci olarak anılan ülkelerde avuçlarını yalarlar.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    PKK kaçırmadı, Hüseyin Aygün PKK'ya kaçtı!

CHP'nin Kürtçü ve bölücü milletvekili Hüseyin Aygün'ün PKK tarafından Tunceli kırsalında kaçırıldığı iddiası bütünüyle yalandır, tersine Hüseyin Aygün kendi isteği ve rızasıyla PKK'ya kaçmıştır.

Son aylarda KCK operasyonları ile köşeye sıkışan, şehir desteğini yitiren, mali kaynakları kurutulmaya başlanan, darbe üstüne darbe yiyen PKK'nın son oyunu, Türk devletinin ve Türk Ordusu'nun Güneydoğu Anadolu bölgemizde hakim olmadığı, devletin bölgeye giremediği, bölgenin PKK'nın denetiminde olduğu propagandasını kamuoyuna duyurmaktır.

Bu amaçla Şemdinli'de hain bir tuzak kuran PKK Türk Ordusu bu tuzağa düşmeyince ne yapacağını şaşırmıştır. Şemdinli sonrası özellikle hükümet karşıtı medyaya PKK tarafından servis edilen haberlerle bölgede Türk devletinin hakim olmadığı propagandası ısrarla yapılmıştır.

Hüseyin Aygün'ün sözde kaçırılması olayı da tamamıyla bilinçli, planlı, programlı bir PKK stratejisidir.

Hüseyin Aygün PKK'nın amaçları ile örtüşen bir siyasetçidir.

Kendisi Türk devletine kin duymakta, devletimizi soykırımcılıkla suçlamakta, Batıya gammazlamakta, Alevi yurttaşlarımızı Atatürk'ten soğutmak ve Alevileri Cumhuriyet'ten kopartmak için çırpınmakta olan bir bölücüdür.

Dolayısıyla Hüseyin Aygün gibi birini PKK niye kaçırsın?

Tersine Hüseyin Aygün, devlet yetkililerine bile bildirmediği güzergahını PKK'nın nasıl öğrendiğini açıklamalıdır.

Aygün o dağ yolunda tesadüfen PKK'lılar tarafından alıkonulmuş olamaz, Aygün sanki PKK'lılara o dağ başında gelin beni kaçırın diye randevu vermiştir.

Sözde kaçırılma olayında yanındaki tanıkları da sözde koruyormuş numarasıyla yollamış ve PKK'lılarla baş başa kalmayı başarmıştır.

Şimdi PKK Hüseyin Aygün'ü bırakınca da göreceksiniz PKK'lılarla ilgili hep olumlu açıklamalarda bulunacak, kendisine ne kadar kibar davrandıklarını, teröristlerin ne kadar insancıl olduğunu, devletin çözüme yanaşmadığını, devletin bölgeyi PKK'ya bıraktığını açıklayacaktır.

Ve PKK için de kesinlikle terör örgütü, kendisini sözde alıkoyanlar için de terörist demeyecektir.

Bu, Hüseyin Aygün ve PKK'nın ortak propaganda filmidir.

Türk milleti bu senaryoya inanmamalı, tümünün ayarlanmış bir bölücü senaryo olduğunu bilmelidir.

Artık PKK propagandası böyle modern senaryolarla yapılmakta, görüldüğü gibi milletvekilleri bile figüran yapılmaktadır.

Ama Türk milleti aptal değildir.

Türk milleti bu filmi yutmayacaktır.
    alıntı
    K o r @ y, alp_tunay, atiTheSun ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)