Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

12 ağustos 2012 hüseyin aygün'ün kaçırılması

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Gidişat hiç hayırlı değil ya...
    Allah sonumuzu hayırlı etsin....
    Hep vatan hainleri arasında kalmıişız...
    Allah topunu bildiği gibi yapsın ekmeksizlerin...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atiTheSun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E Beyaz'2012
    Danışıklı dövüş. CeHaPe zihniyetiyle BeDePe zihniyetinin ortak çalışması.. tebrikler..

Olayın özü : Bdp militanları, kardeş partilerinin milletvekili Hüseyin Aygün'ü ağırlandı..

Vatana millete geçmiş olsun..

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı atiTheSun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Danışıklı dövüş. CeHaPe zihniyetiyle BeDePe zihniyetinin ortak çalışması.. tebrikler..

Olayın özü : Bdp militanları, kardeş partilerinin milletvekili Hüseyin Aygün'ü ağırlandı..

Vatana millete geçmiş olsun..
    bu millet vekili iktidar partisinden olsaydı çok taşlanırdı. Allahtan o partiden çıkmış. Kanki partiler.kaçıran ve kaçırılan partiler.
    hercul3367 bunu beğendi.

atiTheSun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E Beyaz'2012
    Alper_tim'in yazdıklarını okuduktan sonra söyleyecek söz kalmamış. Ben haberleri izleyip olayı ilk duyduğum andan itibaren oluşan izlenimlerimin neticesinde geldim ve yazdım. Yazdıklarımın arkasındayım. Ancak Alper_tim bütün senaryonun net olduğu ve gerçekleştiğini gördüğümüz bir yazıyı alıntılamış. Katılmamak elde değil..

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PKK kaçırmadı, Hüseyin Aygün PKK'ya kaçtı!

CHP'nin Kürtçü ve bölücü milletvekili Hüseyin Aygün'ün PKK tarafından Tunceli kırsalında kaçırıldığı iddiası bütünüyle yalandır, tersine Hüseyin Aygün kendi isteği ve rızasıyla PKK'ya kaçmıştır.

Son aylarda KCK operasyonları ile köşeye sıkışan, şehir desteğini yitiren, mali kaynakları kurutulmaya başlanan, darbe üstüne darbe yiyen PKK'nın son oyunu, Türk devletinin ve Türk Ordusu'nun Güneydoğu Anadolu bölgemizde hakim olmadığı, devletin bölgeye giremediği, bölgenin PKK'nın denetiminde olduğu propagandasını kamuoyuna duyurmaktır.

Bu amaçla Şemdinli'de hain bir tuzak kuran PKK Türk Ordusu bu tuzağa düşmeyince ne yapacağını şaşırmıştır. Şemdinli sonrası özellikle hükümet karşıtı medyaya PKK tarafından servis edilen haberlerle bölgede Türk devletinin hakim olmadığı propagandası ısrarla yapılmıştır.

Hüseyin Aygün'ün sözde kaçırılması olayı da tamamıyla bilinçli, planlı, programlı bir PKK stratejisidir.

Hüseyin Aygün PKK'nın amaçları ile örtüşen bir siyasetçidir.

Kendisi Türk devletine kin duymakta, devletimizi soykırımcılıkla suçlamakta, Batıya gammazlamakta, Alevi yurttaşlarımızı Atatürk'ten soğutmak ve Alevileri Cumhuriyet'ten kopartmak için çırpınmakta olan bir bölücüdür.

Dolayısıyla Hüseyin Aygün gibi birini PKK niye kaçırsın?

Tersine Hüseyin Aygün, devlet yetkililerine bile bildirmediği güzergahını PKK'nın nasıl öğrendiğini açıklamalıdır.

Aygün o dağ yolunda tesadüfen PKK'lılar tarafından alıkonulmuş olamaz, Aygün sanki PKK'lılara o dağ başında gelin beni kaçırın diye randevu vermiştir.

Sözde kaçırılma olayında yanındaki tanıkları da sözde koruyormuş numarasıyla yollamış ve PKK'lılarla baş başa kalmayı başarmıştır.

Şimdi PKK Hüseyin Aygün'ü bırakınca da göreceksiniz PKK'lılarla ilgili hep olumlu açıklamalarda bulunacak, kendisine ne kadar kibar davrandıklarını, teröristlerin ne kadar insancıl olduğunu, devletin çözüme yanaşmadığını, devletin bölgeyi PKK'ya bıraktığını açıklayacaktır.

Ve PKK için de kesinlikle terör örgütü, kendisini sözde alıkoyanlar için de terörist demeyecektir.

Bu, Hüseyin Aygün ve PKK'nın ortak propaganda filmidir.

Türk milleti bu senaryoya inanmamalı, tümünün ayarlanmış bir bölücü senaryo olduğunu bilmelidir.

Artık PKK propagandası böyle modern senaryolarla yapılmakta, görüldüğü gibi milletvekilleri bile figüran yapılmaktadır.

Ama Türk milleti aptal değildir.

Türk milleti bu filmi yutmayacaktır.
    helal olsun alper tim. Alnından öptüm seni

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

hüseyin aygün tereristler için hak savaşçısı kardeşlerimiz demiştir. Yorum sizin.
    Alper_tim ve anaconda84 bunu beğendiler.

Heeeeeyyt. Nerde len bu "Milletin vekili kaçırıldı, bu kadar azmamıştı bu PKK" diyen kıvırter ler.

Nalan söylüyorsun, nalan nalan

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    o zaman hüseyin aygün de iyi bok yemiş afedersiniz bu sözleri sarfetmişse.ama şu da bir gerçek ki şimdiye kadar iktidar olan hiç bir hükümet zamanında bu kadar şehit vermedik, memleket bu kadar peş keş çekilmedi, her şey özelleştirme adı altında yabancılara devredilmedi.yalnış anlamayın ben chp yada mhp iyidir demiyorum başa gelenlerin hepsi önce kendi cebini düşünüyor kendi cebini dolduruyor. kaldı ki koca başbakan türkçei doğru düzgün kullanmıyor yada kullanamıyor ki sadece o da değil aynı şekilde muhalefet ve diğer partilerde öyle. cehepe yerine cehape akp yerine akape diyen birileri yönetiyor bizleri.hangimize okulda alfabeyi öğretirlerken "h" harfini "ha" olarak öğrettiler yada "k" harfini "ka" olarak zaten her şeyden önce dilimizi kaybediyoruz kendi dilini kaybeden bir millet zaten yok olmaya mahkumdur.askerine kelle çiftçisine ananı da al git şehidine bir kaç mehmet diye aşağılayıcı şekilde konuşan bir hükümet şimdiye kadar gelmedi gelmezde. ama pardon bizim insanlarımızda bu zihniyet olduğu sürece öyle görünüyor ki daha çok gelecek....
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı motutku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heeeeeyyt. Nerde len bu "Milletin vekili kaçırıldı, bu kadar azmamıştı bu PKK" diyen kıvırter ler.

Nalan söylüyorsun, nalan nalan
    Milletvekili teröristlerle kardeş çıktı.Böylesi daha vahim bi durum.

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    durun bakalım daha başımıza neler gelecek. gerçi böyle şeylerin olması normal. meclise pkk yandaşı partiyi sokan bir hükümetin yönettiği bir ülkede yaşıyoruz.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı anaconda84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman hüseyin aygün de iyi bok yemiş afedersiniz bu sözleri sarfetmişse.
    yazdığımız yazılara da dikkat edelim, kantarın topuzu kaçmasın, kaş yaparken göz çıkmasın, başımız belaya durduk yerde girmesin ...
    anaconda84 bunu beğendi.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    evet haklısınız ama bir anlık öfke işte koskoca bir vekil kalkıp böyle birşey diyecek hiç ama hiç yakışmıyor. bu durum için herkesten özür diliyorum

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    ben üslübunuzdan alınmadım, sorun şu ki küfürlü yazı yazdığınız kişi tutar da size manevi tazminat davası açarsa binlerce tl parayı mecburen bayılırsınız ...
    anaconda84 bunu beğendi.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PKK kaçırmadı, Hüseyin Aygün PKK'ya kaçtı!

CHP'nin Kürtçü ve bölücü milletvekili Hüseyin Aygün'ün PKK tarafından Tunceli kırsalında kaçırıldığı iddiası bütünüyle yalandır, tersine Hüseyin Aygün kendi isteği ve rızasıyla PKK'ya kaçmıştır.

Son aylarda KCK operasyonları ile köşeye sıkışan, şehir desteğini yitiren, mali kaynakları kurutulmaya başlanan, darbe üstüne darbe yiyen PKK'nın son oyunu, Türk devletinin ve Türk Ordusu'nun Güneydoğu Anadolu bölgemizde hakim olmadığı, devletin bölgeye giremediği, bölgenin PKK'nın denetiminde olduğu propagandasını kamuoyuna duyurmaktır.

Bu amaçla Şemdinli'de hain bir tuzak kuran PKK Türk Ordusu bu tuzağa düşmeyince ne yapacağını şaşırmıştır. Şemdinli sonrası özellikle hükümet karşıtı medyaya PKK tarafından servis edilen haberlerle bölgede Türk devletinin hakim olmadığı propagandası ısrarla yapılmıştır.

Hüseyin Aygün'ün sözde kaçırılması olayı da tamamıyla bilinçli, planlı, programlı bir PKK stratejisidir.

Hüseyin Aygün PKK'nın amaçları ile örtüşen bir siyasetçidir.

Kendisi Türk devletine kin duymakta, devletimizi soykırımcılıkla suçlamakta, Batıya gammazlamakta, Alevi yurttaşlarımızı Atatürk'ten soğutmak ve Alevileri Cumhuriyet'ten kopartmak için çırpınmakta olan bir bölücüdür.

Dolayısıyla Hüseyin Aygün gibi birini PKK niye kaçırsın?

Tersine Hüseyin Aygün, devlet yetkililerine bile bildirmediği güzergahını PKK'nın nasıl öğrendiğini açıklamalıdır.

Aygün o dağ yolunda tesadüfen PKK'lılar tarafından alıkonulmuş olamaz, Aygün sanki pkk'lılara o dağ başında gelin beni kaçırın diye randevu vermiştir.

Sözde kaçırılma olayında yanındaki tanıkları da sözde koruyormuş numarasıyla yollamış ve PKK'lılarla baş başa kalmayı başarmıştır.

Şimdi pkk Hüseyin Aygün'ü bırakınca da göreceksiniz pkk'lılarla ilgili hep olumlu açıklamalarda bulunacak, kendisine ne kadar kibar davrandıklarını, teröristlerin ne kadar insancıl olduğunu, devletin çözüme yanaşmadığını, devletin bölgeyi pkk'ya bıraktığını açıklayacaktır.

Ve PKK için de kesinlikle terör örgütü, kendisini sözde alıkoyanlar için de terörist demeyecektir.

Bu, Hüseyin Aygün ve PKK'nın ortak propaganda filmidir.

Türk milleti bu senaryoya inanmamalı, tümünün ayarlanmış bir bölücü senaryo olduğunu bilmelidir.

Artık PKK propagandası böyle modern senaryolarla yapılmakta, görüldüğü gibi milletvekilleri bile figüran yapılmaktadır.

Ama Türk milleti aptal değildir.

Türk milleti bu filmi yutmayacaktır.
    Bu yazı ,yapılan polemiklere son noktayı koymaktadır..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Şimdi bu konuda uzun süredir yazmamak için direniyordum ama dayanamadım
    MHP milletvekili Oktay VURAL kesinlikle bu forumu okuyordur
    neden diyecek olursanız adam mecliste bir açıklama yaptı resmen Alper_tim in yazdıklarının aynısı
    kopyalamış üçkağıtçı adam bi alıntıdır der

Neyse konumuza dönecek olursak ben bu forumda şahsi görüşlerimi yazmayı fazlada uygun bulmuyorum
    neden derseniz? çünkü;
    yazdığım aynı yazıyla bir grup beni pkk lı ilan ederken diğer bir grup aşırı devlet yanlısı ilan ediyor
    çözemedim bunlar neresiyle okuyor yazıyı acaba
    ulen adam hem devletçi hem pkk lı nasıl oluyor?

bundan 2 ay önce suriyede pkk nın bayrak ve sınırlarını çektiğini
    Ve Barzaniyle 3 aydan fazla bir süredir kim lider olacak diye müzakere ettiklerini
    yazdığımda bir kaç arkadaş benle dalga geçmişti hatırlarsanız
    ben yazıyı yazdıktan sadece 2 hafta sonra ortalık curcuna oldu ve dediklerim ortaya çıktı

ne alaka derseniz
    şimdi sayın arkadaşlarım bizim basın kuruluşlarımız bağımsız değiller
    tamamen egemen bir grubun güdümünde halka ne empoze etmek istiyorlarsa o yönde yayın yapıyorlar
    şemdinliyle ilgili bir sürü yazıldı çizildi hiçbiri gerçek değildi
    şimdi siz burada saçma bir şekilde milliyetilik yaparken
    orada gençlerimiz bok yoluna ölüyor
    sonrada o gençlerin uğrunda öldüğü şerefsizler bodrumda antalyada deniz keyfi yaparken çok rahat saçmalayabiliyorlar
    bizim ilk görevimiz o gençlerin bok yoluna ölmesini engellemektir
    burada tartıştığınız konu tamamen bir ülkenin kendi kendini yok etmesidir
    siz bu kadar sığ düşüncelere sahip insanlar olamazsınız
    ben böyle olmadığınızı biliyorum
    milliyetçilik seçimler ve şehit cenazelerinde atılan 2 - 3 çeşit slogan değildir
    bbakın ne diyor anayasanın 2. maddesi
    Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, millî dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, lâik ve sosyal bir hukuk Devletidir.
    sosyal hukuk devletinde, devlet halk için çalışır
    bizde ise tam tersi halk devlete köpeklik etmeye mahkumdur
    unutmayın arkadaşlar kölelikten kötü tek bir şey vardır o da kendini özgür sanan kölelerdir
    daha fazla yazmak isterdim ama devlet memuruyum neme lazım herhangi bir zevatın nasırına basarız Allah muhafaza
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Kılıçdaroğlu : "Hüseyin Aygün'ün arkasındayım" .CHP genel başkanı kılıçdaroğlu Hüseyin Aygün'ün yaptığı açıklamalar sonrası arkasında olduğunu söyledi :
    http://haber.mynet.com/arkasindayim-646415-politika/

Ulen Atatürk'ün partisinin geldiği hale bakın.İçindeki milletvekili Cumhuriyetin en büyük düşmanı PKK'lı militanlarla kardeş olduğunu söylüyo.Genel başkanı da arkasında olduğunu söylüyo.Zaten kılıçdaroğlu da aynı memleketten değil mi?Teröristlerle akraba bile çıkar bunlar.Deniz Baykal'ı kasetlerle baştan indirip bunları getirdiler.Halkın seçip başımıza getirdiği en büyük iki partinin haline bakın.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)