Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

12 ağustos 2012 hüseyin aygün'ün kaçırılması

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimkiler kim? Ne biliyorsun beni?

Ulkesinin askerini kursun asker gibi gorup BIR KAC MEHMET SEHIT OLDU DIYE MECLIS TOPLAMAM diyen bir zihniyetimi tutuyorsun.???

Bana masal okumayin , ulkenin resmen yabanciya satisini daha yeni onaylamadilarmi?

10 senede 818 asker evladi toprak ile bulustu , bana ne Milletvekilinden yaa, adam gitmis Turk askerini asagiliyor.

Bugun Turk askerine "bir kaci sehit oldu diye gozle bakan" ve bunu destekleyinin omur boyu pesini birakmam ben. Suriyeden gelen teroristi davul zurna ile karsiladiktan sonra serbest birakan , sonrada kendi oz askerine bir kac asker sehit olmus ne olacak mantigini guden ve buna halen oy veren her vatandas icin bu lafim.

Bu ulkesine ihanettir.....

50 yillik asinalikmi sana ve senin gibilere hak goruyor bu ulkenin askerinine bir kac degersiz mahlukat sifati ile seslenmeyi????
    Eee, bizim ordu içindeki bir kısım yapılanmayı kasdettiğimiz aleni iken, tüm orduyu suçladığımızı söylüyorsunuz ya...

İzninizle biz de sizin kim olduğunuzu söyleyelim be öteki

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:18 ----------

[QUOTE=SinanAksu;2776806]
    Alıntı motutku adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Makul olmak mümkünmü?
    Senin atan da oraları görünce Devletine-İnsanına sövmüş idi...
    İmzamız birilerini gocundurdu herhalde..

Neyse rahat ol, belli etme

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:20 ----------

Alıntı cbr125cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üslup işte, yazma şeklinden nasıl bir düşünce yapısı içinde olduğunuz belli oluyor. Durumun ciddiyetini kavrayabileydiniz keşke. Tam bir sene oldu kaymakam adayı kaçırılalı.
    http://haber.gazetevatan.com/kaciril...394246/1/Haber

yarın seni de kaçırırlar birinin eşi yaparlar görürsün.
    Üsluptan bahsedene bakınız...

Evet evet iyi bakınız.

Ben demişim tren geldi geçti...

Sen demişsin beni kaçırıp başkasına kuma yaptılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:24 ----------

[QUOTE=erro;2776819]Bedavaymış işte, varil fiyatlarına zam gelmeden istifade et biraz...

Her şeyi bedava istiyorsunuz ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:26 ----------

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o yüzden iki tarafı da uyarıyorum ya
    oyunu "karşı tarafın yaptıkları" olarak algılıyorsunuz
    ama oyunun amacı "karşı" kavramını oluşturmak

politikaya bulaştığında birilerini karşına almış oluyorsun
    veya "politikadan uzak kalalım, hepimiz bu ülkenin evladıyız" diyenler de politika yapanlarla karşı karşıya gelebiliyor (bizim örneğimiz)
    görüyor musunuz fitneyi?
    Ve sonsuza dek mutlu yaşarız...

Uyarmaya ne gerek tigerim guzum, bunlar malumun ilanı.

Ama adam kabız olsa diyorum yaa, anlasana.

Cevap yememek husumetini katlıyor adamın...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:29 ----------

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz kim arkadaş yaa ?
    Biz kim ? Onlar kim ?
    PKK bölüyormuş.
    Nah PKK bölüyor. Senin gibiler bölüyor bu ülkeyi !
    Efenim "Siz-Biz" mevzuunu sizler açın biz yutalım, yutmazsak bölücü olalım.

E hadi olalım bari:?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:32 ----------

Alıntı Anıl_88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüce Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ne güzel görmüş seksen sene sonra neler olacağını. Şu dizeler ile aktarmış bize '' Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.'' Şu anda yukarıda yazılanların hepsi gerçekleşmiştir. Ülke kötü bir yere doğru sürükleniyor.
    "bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir"

Bu durumduyayız diyorsun yani...

Heeey... RunemagicK, senin pokemon burda abi
    Freng’ i görünce hayran kalmış, adını almış. Ne yapsın işte garip bir sevnç.
    Kendi halkını sevmek, Eyfel’ den küçük görme ile olur mu hç?
    Senin atan da oraları görünce Devletine-İnsanına sövmüş idi bre pç.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Ve sonsuza dek mutlu yaşarız...
    Uyarmaya ne gerek tigerim guzum, bunlar malumun ilanı.
    Ama adam kabız olsa diyorum yaa, anlasana.
    Cevap yememek husumetini katlıyor adamın...
    bu topraklarda mutluluk insanlığın tarihi kadar uzak
    ilk insan kanı da buralarda döküldü
    biz Tükler olarak 1071 de girdik ve 1090 dan beri savaşıyoruz burayı geri isteyenlerle
    onlarla kavga ettiğimiz yetmiyormuş gibi şimdi de birbirimize düştük
    suriye ve iranı aldık hadi karşımıza
    yetmedi kürt türk ayrımı yapalım
    o da yetmez, a partisi b partisi c partisi de olsun
    bu a b c yi önüne koyan adamlar ya 1090 dan beri savaştıklarınsa?
    sen a demişsin öteki b demiş farketmiyorsa?
    zaten yapılması gerekenler yapılıyorsa?
    olmaz ya sen gene de bu ihtimali bir değerlendir

biz Tükler olarak 1071 de girdik ve 1090 dan beri savaşıyoruz burayı geri isteyenlerle
    Olur olur...
    Biz ihtimalleri değerlendiririz de kşeke sen de olmayacak duaya amin demesen be tiger..

Motosikleti
    Ducati 797
    Olur olur...
    Biz ihtimalleri değerlendiririz de kşeke sen de olmayacak duaya amin demesen be tiger..
    işte orada mevcut duruma bir göz atmak gerekiyor, ideoloji gözlüğünü kenara koyaraktan
    ortada öyle bir güdülenme var ki "bir kaç mehmet öldü diye" şeklinde cümlelerle bile karşılaşabiliyoruz
    tabi görmek istemiyorum diyorsan göz senin, başka tarafa da bakabilirsin, serbestsin bu konuda

Motosikleti
    TVS RTR 150 vs. RKS Titanic 150
    Tiger aynı matrix filmi gibi oldu anlatımın. Kaşığı görüyorsun ama kaşık yok. Seçimi yapıyorsun ama farkı yok(sa eğer).. İşin huzursuz edici kısmı kime güveneceğimizi bilemiyor olmamız. Kimi diyor ki A partisi mükemmel oyum ona adamlar geceyi gündüz etti ülkede, kimi diyor ki hadi oradan B gibisini öpte başına koy bi kere o en eskidir, biri de C partisi diyor asil diyor boyun eğmez varlığımız yeter, biri de D partisi diyor adalet barış diyor ama hepsi birden meclisteler, eee işe yarayabiliyor mu? Partileşmeden önce birleşmek gerekiyor arkadaş. Herkes düşmanı az çok bilmiyor mu? Herkes gerektiğinde düşmana sallıyor küfürler ama o kadar.. Al harita eline bul vatanını sonra düşmanı sağdan önce solda ara.. Banu hanımın yazıları belgeselleri bence şahane. Tabiri caizse günümüze ayna, ışık ne bulursa tutuyor. Ama o noktada yine bir sorun var.. Nasıl geçecek bu bela? Nasıl aşacağız? Herşey, iyi-kötü diye gördüklerimizin hepsi gerçekte olabilir bir göz boyama da... Sizce hangisi?

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı altaygncasln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tiger aynı matrix filmi gibi oldu anlatımın. Kaşığı görüyorsun ama kaşık yok.
    birilerinin istekleri doğrultusunda önüne seçenekler konuyor ve "birini seç" deniyorsa senin özgür iraden ne oranda tecelli edebilir?
    hele ki oyum boşa gider korkusuyla bu seçenekler iyiden iyiye azaltılmışsa

hep yanılgı içerisinde olunan mevzu şu: uzun zaman önce bu topraklarda kontrolü kaybettik

işte orada mevcut duruma bir göz atmak gerekiyor, ideoloji gözlüğünü kenara koyaraktan
    ortada öyle bir güdülenme var ki "bir kaç mehmet öldü diye" şeklinde cümlelerle bile karşılaşabiliyoruz
    tabi görmek istemiyorum diyorsan göz senin, başka tarafa da bakabilirsin, serbestsin bu konuda
    Senin ideoloji dediğin şeyden biz Allah' a sığınırız ama hangi ülkede ve hangi sistemle yönetildiğini unutuyor musun bize mi öyle geliyor?

Sen bizi ihtimalleri değerlendiremeyen şahsiyet ve göremeyen beyin olarak görsen de sâfî bakışına saygımız var tigerim cigerimmm

Motosikleti
    Ducati 797
    Senin ideoloji dediğin şeyden biz Allah' a sığınırız ama hangi ülkede ve hangi sistemle yönetildiğini unutuyor musun bize mi öyle geliyor?
    Sen bizi ihtimalleri değerlendiremeyen şahsiyet ve göremeyen beyin olarak görsen de sâfî bakışına saygımız var tigerim cigerimmm
    görmem mi? gördüm...
    ama baktım ki perdenin arkasında bir de reji çalıştayı varmış
    meğer sahnede artizler değişirmiş, replikler az çok değişirmiş ama senaryo gereği baş kahramanımız filmin sonunda "yaşasın emerika" dermiş hep
    bize de "şurdan şuraya kadar yeşillik, özgürce yiyebilirsiniz" mesajı veriliyormuş ki kendimizi özgür hissedelim

bakış açılarınızı eleştiririm, ama kişiliğinize söz söyleme hakkı göremem kendimde, öyle düşündürttüysem de affola

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Shrieker bunu beğendi.

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    bende diyorum milletvekillerinin başbakanların çocukları, yakınları neden askerlik görevini herhangi bi türk vatandaşı gibi yapmıyor.meğer ne sığ düşünüyormuşum.sizleri izlemeye devam edicem...

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı

Üsluptan bahsedene bakınız...

Evet evet iyi bakınız.

Ben demişim tren geldi geçti...

Sen demişsin beni kaçırıp başkasına kuma yaptılar
    Benim dediğimden o anlamı çıkaracak kişilikte, zekada ve anlayıştaysan tebrik ederim seni, herkes böyle olamaz sonuçta. Kumalıkta sizden iyisi bulunmaz muhtemelen, şimdi 4e kadar yolu var derim uzar gider konu, ya konudan bi habersiniz ya da ben başkası ile muatap oldum. (olmaz olaydım)
    Shrieker bunu beğendi.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Eee, bizim ordu içindeki bir kısım yapılanmayı kasdettiğimiz aleni iken, tüm orduyu suçladığımızı söylüyorsunuz ya...

İzninizle biz de sizin kim olduğunuzu söyleyelim be öteki[COLOR="Silver"]
    Lafi kivirma, net bir sey sordum bu haysiyetsiz bakanin bir kac sehit icin meclisi toplamam lafini destekliyormusun sen ? Inkar etmedigine gore destekliyorsun resmen.

Boluculuk , vatana hainlik , teroru desteklemek , bayragina milletine ihanet. Al sana karamela sepeti sec begen tak takistir.......

Ampule vidalanacak yuva lazimdi o da belli oldu cok sukur....
    anaconda84 bunu beğendi.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    milletvekillerine zam mevzusunda cok acil toplanmislardi sanki!!!!!
    Shrieker bunu beğendi.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    milletvekillerine zam mevzusunda cok acil toplanmislardi sanki!!!!!
    Para candan daha önemli demek ki... İşte ülkeyi(ve dünyayı) buralara kadar getiren zihniyet. Apaçık, günyüzü gibi ortada.
    anaconda84 bunu beğendi.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Siz zihniyete bakin yaa bu ulkeyi yonetenler 350 milyon TL hibe ediyor Suriye de ayrilikci guclere , benim vergim alin terim ... Kimin parasini kime veriyorsun ???

Yetmiyor benim ulkemde ac sefil yasamak zorunda olan insanlarim var iken , her gun vatani icin kendini feda eden sehitleri icin zerre goz yasi dokmeyen hukumet ve yonetim. Utanmadan baska bir ulkeye gidip orda kameralarin onunde agliyor sov yapiyor. Neymis Musluman kardesligiymis. Hangi kitapta yaziyor sen gemicik al diye kendini feda eden asker icin aglama , ama baska ulkeye gidince kameralarin icine baka baka agla.

Hukumet teroru bitirecekmis 8 sene evel sozumuz kefil diye yalan ustune yalan konustular. Bu arada hukumetin yarisinin PKK ile baglantisi ortaya cikti. Ic isleri bakanin kendi oz akrabasi dagda vuruluyor. Adam bunun hincini TV cikariyor, bir kac Mehmet cik sehit oldu diye meclis toplanmaz diyor.? Allah tan korkun , dini imani gectim. Kac Mehmet sehit olunca beyfendiler kiclarini kaldirip meclis toplayacakmis ki?

Adam cikmis simdi de ozur filan dilemem israrliyim diyor. Utanmadan ben oyle bir ifade kullanmadim diyor. Ulan naklen TV de gorduk

Allah tan korkun , Mubarek Ramazan da bile TV ye gecip halkina yalan soyluyor bu insanlar.
    Shrieker ve anaconda84 bunu beğendiler.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Ki oralara hibe edilen paraların kimlere gittiği ortaya çıktı, radikal islamcı teröristler... El kaide, hizbullah. Allahuekber diye bağırıp silahsız adamın kafasını kesen aşağılık mahluklar.
    anaconda84 bunu beğendi.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    radikal islamcı teröristler... El kaide, hizbullah.
    asla! cia tarafından kurulmuş örgütler bunlar, pkk gibi.
    islamla zerre alakaları yok, belki bazı aptal müslümanları(ki bir müslümanın aynı zamanda aptal olması zordur) kullanabiliyorlar o kadar
    anaconda84 bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    asla! cia tarafından kurulmuş örgütler bunlar, pkk gibi.
    islamla zerre alakaları yok, belki bazı aptal müslümanları(ki bir müslümanın aynı zamanda aptal olması zordur) kullanabiliyorlar o kadar
    bırak hocam ya...cia kurmuşmuş...onların müslümanlıkla alakası yok onlar islamı yanlış yorumluyolar, onlar islamiyet anlamamışlar...herkes için bu laflar söylenir..söylem sahiplerine bakılırsa da en güzel biz anlarız islamı başka kimse anlamaz...

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Sevgili forumdaşlarım kendinizi burada heba etmeyin... Ülke yine aynı ülke , yönetim yine aynı yönetim...
    Şehitler, gaziler, vurulanlar, içeri atılanlar, çalanlar ,çırpanlar.... vs...

Face de yayımlanan fotodan sonrası beni iyice korkutmaya başladı...

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bırak hocam ya...cia kurmuşmuş...onların müslümanlıkla alakası yok onlar islamı yanlış yorumluyolar, onlar islamiyet anlamamışlar...herkes için bu laflar söylenir..söylem sahiplerine bakılırsa da en güzel biz anlarız islamı başka kimse anlamaz...
    o zaman kim kurdu?
    mağaralarda yaşayan bir kaç arap bir araya gelip te "bu düzen böyle gitmez, önce amerikada birkaç uçak kaçırıp finans merkezlerini yıkalım, daha sonra dünyadaki bütün müslüman coğrafyada karışıklık çıkaralım" diye karar alıp bunu çok başarılı bir şekilde uygulamaya geçmişler ve sen de buna inanıyorsun öyle mi?
    aferin
    konuyu din eksenine kaydırmak istemem lakin kaçırdığınız önemli bir nokta var:
    islamın asla size ihtiyacı olmadı, sizin ona ihtiyacınız var
    anlamak istemezseniz yine sizin sorununuzdur
    anaconda84 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)