Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

pilotlarin naasi bulundu

Motovento
    REKLAM ALANI
    djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Allah rahmet eylesin,inşallah şehitlik makamına erişirler. Böyle dememin nedeni,şehit olması için gereken nedenler yok. Düşman yok,dine karşı mücadele,sınırı korumak için çarpışmak yok. Yok oğlu yok.
    Hatırlarsanız uluslararası sular diyorlardı Suriye sularında düştüğü kesinleşmiş.
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    vay elin adamı 1 gün de buldu ya la...12 günde askerinin naaşını bulamayan ülke nasıl büyük ülke olur anlayabimiş değilim...allah rahmet eylesin..

http://www.haberturk.com/yazarlar/fa...-ele-buldurmak
    Arjantinli69 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay elin adamı 1 gün de buldu ya la...12 günde askerinin naaşını bulamayan ülke nasıl büyük ülke olur anlayabimiş değilim...allah rahmet eylesin..

http://www.haberturk.com/yazarlar/fa...-ele-buldurmak
    İnanmayın bunlara kardeşim
    namert basın bunlar
    birtakım medya,
    icraatlarımızı kıskandıkları için bunları yazıp çiziyorlar
    okumayın.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Allah rahmet eylesin Askerlerimize,üzülüyorum ölen Askerlerimize .öldüklerine degse bari,bir hiç ugruna canlarından oluyorlar.siyasi savaşlar..
    Uçak düştüğü gün enkaza ulaşamıyorsan konuşmayacaksın ben büyük devletim diye.
    başkalarına muhtaç olduktan sonra istedigin kadar konuş biz şunu yaptık bunu yaptık diye kendini kandırırsın koltuk sevdalısı insanlar.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim merak ettiğim konu.

Emekli Askeri Pilotlara o zamanlarda şu sorular soruldu ve verilen cevaplar düşündürücü...

Soru: Pilotların kaskları patlama anında veya herhangibir sebeple kendiliğinden çıkabilirmi?
    Cevap: Kaskın kendiliğinden çıkması gibi bir ihtimal olamaz. Uzuvun kopması veya parçalanması durumunda çıkabilir.

Soru: Pilotların botları patlama veya herhangibir sebeple kendiliğinden çıkabilirmi?
    Cevap: Botları personelin kendisi bile zorlukla çıkarabiliyor. Ancak uzuvun kopması veya parçalanması sonucunda çıkabilir

Hatırlayın arkadaşlar. haberlerde ne diyolarlardı.

Pilotlarımıza ait 2 adet kask ve 4 adet bot bulundu...

İki ihtmimal var:
    1.Pilotlarımız Suriyenin elinde. Umudu kestikleri veya Suriyee müdahale etmeye çalıştıkları için Şehit haberleri verildi.
    2. Yada bu Botlar ve Kasklar hiç bulunmadı. Halka alan söylendi.

Düşünüdürücü.....
    djan bunu beğendi.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Alıntı Gökbörü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki ihtmimal var:
    1.Pilotlarımız Suriyenin elinde. Umudu kestikleri veya Suriyee müdahale etmeye çalıştıkları için Şehit haberleri verildi.
    2. Yada bu Botlar ve Kasklar hiç bulunmadı. Halka alan söylendi.

Düşünüdürücü.....
    Bu hukumet hic bir zaman yalan soylememistir. Cok ayip , soz konusu bile degildir.

Onlar her aciklamadan tatmin olmuslardir, onlar oldu ise Turk halkida olmak zorundadir. Onemli olan da budur. Simdi Suriye ye iki sov yapariz basin onunde, bagirir cagiririz. Sonra hincimizi Israil den cikarmaya kalkariz. Iki alkis alir otururuz.

Bu halkin hesap soracak zerre iradesi yok. 2 gun sonrs bos konularda yine gonul eglendirecegiz. Padisahim sen cok yasa.

Dip not: Bu sitede bile yere goge sigdiramadiklari o Filistin hukumeti de Turkiye ye rest cekti. Turkiye ates ile oynuyormus Suriye ye kafa tutmak ile, ve eger Suriye ile savasir ise Filistin simdi di den tarafini Suriye den yana belirtmis bile. Tarih ne komik . Ders almayanlar icin hep tekrar ediyor degilmi Osmanli doneminde , satan Filistin yine satiyor. Ulan Turkiye birak su Orta doguyu artik, ticarete bak , bilime bak. Yesinler bir birlerini sabaha kadar. Sidik yarisi yuzunden gitti iki guzelim pilot. Acikca soyluyorum o iki pilotun hayati su anda gobek buyuten her partili Meclis uyelerinden daha degerlidir benim gozumde. Birileri vatan ugruna feda edilecek ise, Ankarada bos bos maas yiyen cok adam vardi halbuki. Pilotlarimiz bunu hak etmedi.
    ZIPPIRMAN ve Shrieker bunu beğendiler.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hukumet hic bir zaman yalan soylememistir. Cok ayip , soz konusu bile degildir.

Onlar her aciklamadan tatmin olmuslardir, onlar oldu ise Turk halkida olmak zorundadir. Onemli olan da budur. Simdi Suriye ye iki sov yapariz basin onunde, bagirir cagiririz. Sonra hincimizi Israil den cikarmaya kalkariz. Iki alkis alir otururuz.

Bu halkin hesap soracak zerre iradesi yok. 2 gun sonrs bos konularda yine gonul eglendirecegiz. Padisahim sen cok yasa.

Dip not: Bu sitede bile yere goge sigdiramadiklari o Filistin hukumeti de Turkiye ye rest cekti. Turkiye ates ile oynuyormus Suriye ye kafa tutmak ile, ve eger Suriye ile savasir ise Filistin simdi di den tarafini Suriye den yana belirtmis bile. Tarih ne komik . Ders almayanlar icin hep tekrar ediyor degilmi Osmanli doneminde , satan Filistin yine satiyor. Ulan Turkiye birak su Orta doguyu artik, ticarete bak , bilime bak. Yesinler bir birlerini sabaha kadar. Sidik yarisi yuzunden gitti iki guzelim pilot. Acikca soyluyorum o iki pilotun hayati su anda gobek buyuten her partili Meclis uyelerinden daha degerlidir benim gozumde. Birileri vatan ugruna feda edilecek ise, Ankarada bos bos maas yiyen cok adam vardi halbuki. Pilotlarimiz bunu hak etmedi.
    OOOHHHŞŞŞŞ
    ben bu yazıyla şimdi çok fena tatmin oldum
    teşşekkürler.

Gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu saatten sonra bunlardan hiçbir cacık olmaz.

Genel Kurmay Bşk: Uludere olayında teröristlerde vardı. Biz oraya gitmeden önce silahları topladılar...

Torba Yasa: Uludere'de öldürülenlerin kaçakçılık yaptığı belirlenmişti ..123 bin lira tazminata ilaveten bu kanunla maaş bağlanması öngörülüyor.. Net 740 lira civarı torba yasada kanunlaştı. Daha önce 123 bin tazminat verilmişti ki şehit babasına 63 bin civarı verilir...

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acikca soyluyorum o iki pilotun hayati su anda gobek buyuten her partili Meclis uyelerinden daha degerlidir benim gozumde. Birileri vatan ugruna feda edilecek ise, Ankarada bos bos maas yiyen cok adam vardi halbuki. Pilotlarimiz bunu hak etmedi.
    pilot olmalarını geçtim içlerinden genç olanı astronot adayı olup özel eğitim görmekteydi...türkiye deki 7-8 adamdan biriydi...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Allah rahmet eylesin.
    Bu kask ve bot konusunu dun konustuk arkadaslarla.
    Benim teorim parcalandiklari yonundeydi.
    Ya da daha kotusu var.
    Ucaktan sag ciktilar.
    Rahat yuzebilmek icin kask ve botlarini cikarttilar ve kurtarilmayi beklediler.
    Ikinci ihtimal beni daha cok kahrediyor.
    ZIPPIRMAN ve sercan2667 bunu beğendiler.

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    ALLAH rahmet etsin TÜRK halkının başı sağ olsun
    bu ülkenin en yüksek rütbeli askeri olan genel kurmay başkanı çıkıp da terör olaylarına karşı yapılabilecek bir harekatın <<amerikanın haberi olmadan bir şey yapamayız>> diyorsa
    bu iç işleri ile ilgiliydi ikinci bir ülke ile oluşan bu çıkmazın çözümünü kusura bakmayın bu ülkeden beklemek bence bir hayal ürünü yada animasyondan başka bir şey olamaz
    analar ağlar gözyaşlarının üstünü gündem değişikliği ile örteriz. ben bu filmi daha önce gördüm tüm şehit analarının ve babalarının ellerini acılarını paylaşarak öperim
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin.
    Bu kask ve bot konusunu dun konustuk arkadaslarla.
    Benim teorim parcalandiklari yonundeydi.
    Ya da daha kotusu var.
    Ucaktan sag ciktilar.
    Rahat yuzebilmek icin kask ve botlarini cikarttilar ve kurtarilmayi beklediler.
    Ikinci ihtimal beni daha cok kahrediyor.
    Sanıyorum bu ihtimal değil gerçek.
    sercan2667 bunu beğendi.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Mekanları cennet olsun.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Allahtan Rahmet Eylesin.Yakınlarına Baş Sağlığı Diliyorum.Mekanı cennet olsun.

.6 gündür bizim gemimiz bulamıyor.Amerikanın Naitulus adlı gemisi neymiş 1300 km kadar derinlere inebiliyormuş.O geldi tak diye buldu.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Allah rahmet eylesin; karşılığını vermeleri dileğiyle...
    Aprilia RS 250 GP Nº1

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)