Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Alacağım

Motovento
    REKLAM ALANI

S.a.
    kolay gelsin epeydir takip ettiğim ancak yeni fırsat bulup üye olup konu açabildiğim bir forum. herkes takip ettiğim kadarı ile hoş sohbet ve seviyeli bir yer. Hoş geldim diyor ve mevzuya giriyorum.

Bir spor motor bakıyorum. Ancak gerçekten kararsızım.
    1 yıllık motor kullanıcısıyım.
    ilk motorum, Bisan senatör.
    ikinci olarak Asya KSR aldım, son olarak da Honda CBR nasip oldu.
    Yüz felci geçirdim, kaza yaptım. Ancak şimdi almışken bir sefer almak ve güzel bir spor motor almak istiyorum.

Konu ile ilgili sağlam bilgisi olan arkadaşlara sorum şudur; yakıt, fiyat ve performans açısından alınmasına dair öneri yapabileceğiniz bir motorsiklet mevcut mu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    baya bi motor kullanmışsınız. Cbr 250, ninja 250 , veya inzuma 250 . 4 büyükten şaşma derim. Honda,yamaha,suzuki,kawasaki.

hocam dalga geçmene gerek yok :D ben de biliyorum motor olmadıklarını saydıklarımın. o yüzden artık prof. olmak istiyorum. sağlam almak lazım. önerin için çok teşekkür ederim bi bakayım.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    dalga geçmedim. 4 büyük japon önerdim. Avrupalılarda var. Bmw, ducati, aprilla, agusta, falan filan. Ama 4 büyük iyidir. Çinlileri kullanmışsın. Kalitesini benden iyi bilirsin.

ben de kafa buldun sandım hakkını helal et. şimdi şöyle. asya kullandık. büyük makineye çıkma şansım olmadı. 250R bilmiyorum alır mıyım tabii ki benden tecrübeli olanların-ki 1 yıllık tecrübe ve kullandığım motorlar göz önüne alındığında pek bi tecrübem olduğu söylenemez. - önerilerine bakmaya çalışacağım.
    Aklımda suzuki gsx 600 r ya da aynı şekilde suzuki TL1000R ya da 1000S vardı. Ne düşünürsünüz?
    Yamaha R1 ya da R6 da olabilir?
    Ancak Honda kesinlikle almayacağım. Zx9R var dediler Bursada 15000'de makina. fiyat için de 7000 istiyor. tipini beğenmiyorum zx9R'ların. Aldığım zaman da boyamak falan istemiyorum. hazır gelsin bineyim diye uğraşıyorum. Çok şey istiyorum elbet ama

Önerin nedir hocam ? 600'lük fazla mı seri kaçar bana ?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bence 150 cc den o kadar yüksek atlama. 250 cc en fazla 400 cc honda falcon veya dzr 400 suzuki süper moto. 250 cc de ninja,cbr, inzuma. Cbf 250 veya ybr 250 de var ama bunlar yok artık piyasada sıfırı. Kaliteli, sahibini üzmeyen makinalar bunlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)